Аренда коммерческой недвижимости ул. , 800 м², CAP-315917354898

Код объекта: 315917354898
3 450

USD

ГРН
Узнать про объект
Общая площадь
800 м²
Количество комнат
10 комн.
Описание объекта

Оренда ресторану 800м2, Ліс 50 сот., Розважальний комплекс, Бортничі

Аренда ресторана 800м2, Лес 50 сот., Развлекательный комплекс, Бортничи.

Пропонуємо в оренду ресторанно-розважальний комплекс на фасаді в Бортничах, Дарницький р-н на виїзді на трасу Т1016. Колишній ресторан Fire Bull.

Розташований на лісовій земельній ділянці 50 сот у власності.

Міська каналізація, своя ТП великої потужності. Резервна інсталяція з АВР під генератор.

Будівля-ресторан, декілька барних зон з обладнанням. Будівля з кухонною зоною з повним технічним наповненням та посудом. Комори для зберігання, підвал. Мангальна зона з витяжками та пожежазахистом всередині приміщення то ззовні. Система вентиляції та обігріву в усіх приміщеннях. Піч-камін в основному залі. Дерев’яне оздоблення усіх приміщень. Величезна площадка для проведення різноманітних розважальних заходів. Будинок для охорони та адміністрації. Бесідки. Окремий будинок для цілодобового проживання персоналу або відвідувачів. Відеоспостереження та охоронна сигналізація. Воль’єр для собак. Світломузика з усією музичною апаратурою та акустикою. Внутрішні дерев’яні меблі та для зовнішнього розміщення на терасах. Багато місця для прогулянок на свіжому повітрі та встановлення додаткових зон для відпочинку дітей та дорослих. Декоративний ставок та фонтан. Доглянути територія з доріжками з бруківки. Зовнішня дренажна система. Капітальний паркан по усьому периметру ділянки + розсувні ворота. Великий асфальтований паркінг на 40+ автомобілів.

Розташування закладу на фасаді робить його помітним для майбутніх клієнтів. Зовсім поряд розміщений ЖК Ідея. В Бортничах будується багато приватних будинків та інших багатоквартирних ЖК. Автомобільний потік трасою 1016 до Гнідин, Вишеньки, Петропавлівське з насиченою котеджною забудовою – все це створює додатковий потенціал для розвитку вашого бізнесу.

Все готове для швидкого старту. Довгострокова оренда. Ідеальний варіант для м’ясних ресторанів та будь-яких закладів зі смачною кухнею.

Запрошуємо вас на оперативний перегляд та орендувати цей комерційно привабливий об’єкт!

#3159.17354.898

Показать на карте

3 450

$

грн

800 м²

10 комн.

1/1

ID: 315917354898
Узнать про объект

По вашему запросу объектов не найдено

Возможно будет полезной информация по другому району и наличии объектов недвижимости в нем по ссылке Печерский.