Аренда коммерческой недвижимости ул. Белогородская, 380 м², CAP-A475

1 600

USD

ГРН
Узнать про объект
Общая площадь
380 м²
Описание объекта

Оренда приміщення

Пропонується в оренду цокольне приміщення площею 380 квадратних метрів, розташоване в гостинно-ресторанному комплексі "Екватор" у самому центрі Боярки.

Це приміщення на цокольному поверсі призначене для банкетного залу, розрахованого на 120 осіб. Також є місце під кухню. Однак, існує можливість облаштувати поверх під спортзал або будь-який інший вид діяльності за бажанням.

Територія комплексу огороджена, що забезпечує приватність, а також має власну парковку.

Приміщення має всі необхідні комунікації: електропостачання потужністю 250 кіловат, а також генератор на 36 кіловат, який гарантує безперебійну роботу комплексу навіть у разі відключення електромережі. Крім того, є міська вода та власна свердловина, централізована каналізація та газовий котел для опалення.

Серед головних переваг цього об’єкту є його ідеальне розташування в центрі міста, що забезпечує зручний доступ для клієнтів та працівників. Більша потужність електропостачання та наявність генератора дозволяють забезпечити безперебійну роботу комплексу навіть у найнепередбачуваніших ситуаціях.

Запрошуємо на перегляд у будь-який зручний час!

A475

Показать на карте

1 600

$

грн
ID: A475
Узнать про объект

По вашему запросу объектов не найдено

Переход на страницу, где раньше были объекты недвижимости по улице Белогородская.

В настоящее время недвижимость по улице Белогородская находится в состоянии сделки или уже продана.

Настоятельно рекомендуем связаться с нами, чтобы больше подобных ситуаций не возникало - или мы подберем вариант лучше, или уведомим, в случае появления нового варианта недвижимости по улице Белогородская.

Возможно будет полезной информация по ссылкам:

Возможно будет полезной информация по другому району и наличии объектов недвижимости в нем по ссылке Белоцерковский.