Оренда комерційної нерухомості по вул. Коновальця Євгена, 232 м², CAP-A5718

Код об'єкту: A5718
3 000

USD

ГРН
Дізнатися більше про нерухомість
Загальна площа
232 м²
Опис об'єкту

Оренда приміщення

Пропонується комерційне приміщення на першому поверсі, з фасадом, розташоване в офісному центрі у дворі ЖК Панорама на Печерську. Перед вхідною групою є територія для літньої тераси.

Ремонт приміщення спочатку робився під салон краси. У ньому є сім мокрих точок, що робить його ідеальним для використання в б’юті-індустрії або іншій подібній сфері.

Приміщення має два окремих санвузли, що забезпечує зручність для персоналу та клієнтів. Також є два окремих входи, що дозволяє зручно розділити потоки відвідувачів або персоналу.

У кабінетах підлога з підігрівом, що забезпечує комфорт у будь-яку пору року. Для охолодження та додаткового обігріву встановлені напівпромислові кондиціонери Mitsubishi, які ефективно працюють до -15 градусів. Приміщення оснащене централізованим опаленням, але є можливість додаткового обігріву за допомогою кондиціонерів.

Планування приміщення може бути змінене за погодженням із власницею, що дозволяє адаптувати простір під конкретні потреби бізнесу. Крім того, можна домовитись про ремонтні канікули, термін яких залежатиме від цільового призначення ремонту.

Для клієнтів бізнесу передбачений паркінг, що забезпечує зручний доступ до приміщення. Також у будинку є підземний паркінг, який може бути використаний як бомбосховище у разі необхідності.

Запрошуємо на перегляд.

A5.718

Показати на карті

3 000

$

грн

232 м²

кімн.

1/5

ID: A5718
Дізнатися більше про нерухомість

За вашим запитом об'єкти не знайдені

Не пропусти нові об'єкти
Переходь у наш Telegram-канал що б не пропустити нові пропозиції з оренди нерухомості та отримати найкращі пропозиції першим!
Перейти