Продажа 3 комн. Квартиры по ул. Кирилловская 37, CAP-3159167248

Код объекта: 3159167248
2 540

USD

ГРН
Объект продан
Общая площадь
102 м²
Количество комнат
3 комн.
Описание объекта

044 — це новий ЖК на Подолі від архітектурного бюро ФОРМА і забудовника KDD Engineering.

Будинок створений за принципами екологічної міської забудови на основі глибокого дослідження Подільського району та його історичної архітектури. ЖК 044 — це архітектурний шедевр, який буде кращати з плином часу.

Ми створюємо фундаментально новий тип будинків, сприяємо сталому розвитку міського простору і пропагуємо добросусідство, як нашу головну цінність.

Набуваючи нових характерних рис подільського індустріального вайбу, житло в 044 ставатиме дедалі більш інвестиційно привабливим. З 044 ви робите свідому інвестицію в західний рівень життя.

044 народився в рамках постійної та планомірної програми реновації промислових зон, які не по праву займають центральні райони столиці. Процес витіснення невпорядкованих локацій респектабельними житловими комплексами Києва — незворотній. Ми вважаємо, що наше місто, як культурно-історичний центр, повинно бути адаптованим до запитів людини.

У 2018-му році ми почали роботу над проектом і як девелоперська компанія вирішили, що почнемо перетворювати колишні промзони і непрацюючі виробництва у місця проживания для населення.

Ми віримо, що наше місто має бути привабливим для туристів, іноземних інвесторів та культурних діячів всього світу, а кожен новий ЖК Києва має відповідати контексту існуючої забудови та майбутньому місцю розташування.

Створення концепції і проектування майбутнього 044 наша команда поклала два роки кропіткої праці в умовах суворих обмежень, зумовлених технічними параметрами, геодезичними особливостями ділянки, економічними бізнес-процесами та жорсткими, але справедливими, нормами українського законодавства.

Було залучено декілька архітектурних бюро в якості консультантів. Над проектом ЖК 044 працювали кілька десятків проектантів, юристів, маркетологів і девелоперів Києва. Такий дискретно-інтегральний підхід дозволив нам впоратися з усіма викликами та завданнями.

Показать на карте

2 540

$

грн

102 м²

3 комн.

8/9

ID: 3159167248
Объект продан

По вашему запросу объектов не найдено