Продажа коммерческой недвижимости ул. Жилянская, 9140 м², CAP-3152776

Код объекта: 3152776
22 500 000

USD

ГРН
Объект продан
Общая площадь
9140 м²
Площадь участка
15 сот.
Улица
Описание объекта

Бізнес-центр Prime знаходиться в центральному діловому районі Києва (CBD) на вулиці Жилянській, 48, 50А. Враховуючи сучасні технологічні рішення, високий рівень безпеки та розвинену інфраструктуру оточення, БЦ Prime відповідає вищому стандарту міжнародної класифікації офісних центрів – класу «А».

Основнi параметри

Загальна площа (GBA) = 9 139,60 м²

Загальна орендна площа (GLA) = 8 934,29 м²

Клас бізнес-центру = "А"

Введено в експлуатацію = 2008 рік

Орендна площа поверху = 990 м²

Тип планування = відкритий або кабінетний

Поверховість = 8 та 9 поверхів

Паркінг = 29 м/м

Інженерні системи

У бізнес-центрі встановлені центральні припливно-витяжні системи вентиляції фірми Clivet (Італія). Для забезпечення індивідуальних температурних умов встановлені фанкойли та VRF система. Опалення та водопостачання будівлі відбувається від центральної міської мережі. Роботу інженерних систем автоматизовано та диспетчеризовано.

Енергозабезпечення

Електропостачання будівлі відбувається від вбудованої двухтрансформаторної підстанції 10/0,4 кВ потужністю 2х630 кВА з сухими трансформаторами Trial фірми Schneider-Electric (Франція). АВР на вводах в будівлю забезпечують безперебійне електропостачання всіх споживачів у разі відключення одного з вводів.

Безпека

Система контролю доступу забезпечує прохід співробітників та відвідувачів за індивідуальними магнітними картками. Будівля знаходиться під цілодобовою охороною, а також ведеться відеоспостереження за периметром та місцями загального користування (холи, ліфти, паркінги).

Бізнес-центр обладнаний пожежною сигналізацією з системою оповіщення та пожежогасіння.

Телекомунікації

У бізнес-центрі встановлена власна АТС та заведено високошвидкісний інтернет, який забезпечують такі незалежні провайдери, як «Київстар», «ВОЛЗ», «Мобіком», «Інтертелеком», «Даталайн».

Ліфти

Три швидкісних пасажирських ліфти виробництва фірми Otis (США) вантажопідйомністю 1000 кг кожний.

Паркінг

У бізнес-центрі обладнано паркінг змішаного типу на 23 наземних та 6 підземних машиномісць, який знаходиться під цілодобовою охороною та відеоспостереженням.

Показать на карте

22 500 000

$

грн

9140 м²

комн.

/9

ID: 3152776
Объект продан

По вашему запросу объектов не найдено