Огляд РК із закритою територією в Києві

Сучасні ЖК вражають багатством зручних планувань, можливістю вибрати відповідну обробку та іншими опціями, які роблять майбутнє проживання комфортним. За останні роки особлива увага приділяється відособленості прибудинкової площі. Закрита територія житлового комплексу - це: 

 • Спокійна і безпечна обстановка у дворі. На території більшості РК встановлюється система відеоспостереження, передбачається робота професійної охорони.
 • Можливість виключити парковку "чужих" авто. Паркувальні місця організовуються за межами внутрішнього двору або за рахунок підземної парковки.
 • Можливість організувати комфортний відпочинок, не покидаючи території свого будинку. Усередині сучасних комплексів створюються зони відпочинку для дітей, дорослих, спортивні майданчики, велодоріжки, басейни і тенісні корти.

Тож не дивно, що ЖК із закритою територією в Києві зустрічаються все частіше і мають високий попит. Ми підготували короткий огляд популярних споруджуваних комплексів, площа яких огороджується і передбачається комплексне облаштування своєї інфраструктури.

ЖК Edelweiss House

Закритий житловий комплекс Edelweiss House орієнтований на всебічну безпеку і комфорт мешканців. Крім огородженій території, в цілодобовому режимі тут працює відділ охорони, є система відеоспостереження. Площа біля будинків обладнана дитячими майданчиками на покрівлі загального стилобату. Крім закритості, Edelweiss House має й інші особливості:

 • 6-рівневий паркінг.
 • Об'єкти інфраструктури: магазин, лаунж-зона, ресторан, дитячий сад, приміщення для розміщення колясок, велосипедів і т.п.
 • Передбачений великий вибір планувань 1-3-кімнатних або дворівневих квартир.

ЖК зведений за монолітно-каркасною технологією з внутрішніми і зовнішніми стінами з червоної цегли. Утеплення з мінеральної вати прокладено в системі вентильованого фасаду. Квартиру в Edelweiss House можна купити за ціною від 50 500 грн за кв.м.

ЖК Poetica

Розташований в престижному Шевченківському районі, повна здача об'єкту запланована на 4 квартал 2021 року. Це буде унікальний ЖК із закритою територією, що включає в себе 4 будинки в 26 поверхів. Вони зводяться за монолітно-каркасною технологією і утеплюються мінеральною ватою. Двір багатоповерхівок розміщується на загальному стилобаті, тут встановлюються ігрові майданчики для дітей, зони для прогулянок і занять спортом. 

У Poetica працюватимуть власні об'єкти інфраструктури: супермаркет, центр розвитку для дітей, спортзал, кафе і салон краси ніякої парковки - вона винесена за межі внутрішнього двору. При цьому вартість одного кв.м житла в цьому ЖК цілком прийнятна - всього від 30 300 грн за трикімнатні квартири 

Огляд РК із закритою територією в Києві

ЖК Aria

Тут теж подбали про те, щоб місцевих жителів ніхто не турбував. Цей ЖК закритого типу в Києві має унікальну архітектуру, і це перше, на що звертає увагу покупець. Проект являє собою багатосекційний будинок зі змінною поверховістю в 3-7, 9, 21, 24 і 25 поверхів. Комплекс зводиться за монолітно-каркасною технологією з екологічним утепленням, його обіцяють ввести в експлуатацію в 4 кварталі 2021 року. Малоповерхові секції будуть задіяні під відкриття об'єктів інфраструктури, а висотні розраховані під проживання. Левова частка квартир тут уже реалізована, а це 1-3-кімнатні варіанти з цікавими плануваннями за вартістю від 50 000 грн за кв.м. Кожен житель отримує можливість мати окрему комору для зберігання сезонних речей. 

Внутрішній двір обладнується ігровими та спортивними майданчиками, зоною для прогулянок без паркувальних місць, вона буде винесена за межі закритої території. Примітно, що на території комплексу будуть обладнані велопарковки і зарядки для електросамокатів. 

ЖК White Lines

Закрита територія організовується в White Lines - це ЖК бізнес-класу, який складається з 3 висоток в 22 і 24 поверхи на загальному стилобаті, тут же розміщується закритий двір. У кожній вежі передбачається по 4 ліфти - 3 пасажирських і 1 вантажний. На верхніх поверхах будуть доступні квартири в два рівня і відкритими терасами. Автопаркування організовується за рахунок підземного паркінгу, на закритій території планується робота фітнес-центру і магазинів. Комплекс обіцяють здати в експлуатацію в 4 кварталі 2021 року. На вибір доступні 1-3-кімнатні квартири і дворівневі апартаменти за ціною від 53 050 кв.м.

Примітно, що не всі житлові комплекси із закритою територією готові запропонувати таку велику площу в розпорядження жителів. Прибудинкова частина матиме розміри в 1 га, тут встановлюються спортивні, дитячі майданчики, організовуються великі прогулянкові зони.

Огляд РК із закритою територією в Києві

ЖК Creator City

Цей комплекс складається з 8 будинків зі змінною поверховістю від 16 до 24 поверхів в єдиному архітектурному стилі. Будівлі мають безліч панорамних вікон, які будуть збільшувати кількість світла в квартирах і покращувати огляд на Київ, Шевченківський район. Кілька будинків об'єднані загальним стилобатом для розміщення комерційних об'єктів - торгового центру, фітнес-клубу, ресторану, кафе. Creator City знаходиться на стадії будівництва. На перший квартал 2024 року планується введення в експлуатацію 3 висоток, квартиру своєї мрії можна придбати вже сьогодні за ціною від 33 700 за кв.м.

Як і всі закриті ЖК Києва, Creator City пропонує велику прибудинкову територію, обгороджену від сторонніх осіб. Тут буде організована зона зі своєю інфраструктурою - магазинами, фітнес-центром, центром розвитку для дітей, салонами краси. У дворі буде встановлено водойму, вся територія буде розділена на функціональні частини: для занять спортом, ігор дітей, вигулу собак і прогулянкових парків. Наземної парковки не передбачено, свої автомобілі жителі будуть залишати на спеціально виділених зонах за межами внутрішнє прибудинкової території. Передбачається наявність підземного паркінгу. 

ЖК Файна Таун

Цей комплекс займе територію в 40 га, тут пропонують купити одно-, дво- і трикімнатні квартири за ціною від 48 800 за кв.м. Fayna Town зводиться за монолітно-каркасною технологією, в комплекс буде входити 57 будинків від 5 до 16 поверхів, розташованих неподалік від метро "Нивки". При розробці цього проекту забудовник особливу увагу приділив облаштування закритої території, недарма назвавши комплекс "Файна Таун". Вивчаючи ЖК Києва із закритою територією і вибираючи саме цей, покупець отримує можливість користуватися розвиненою інфраструктурою - тут буде все для комфортного життя. Усередині кварталів передбачено введення в роботу: 

 • торгового центру і супермаркету; 
 • фітнес-центру, початкової і музичної шкіл; 
 • двох дитячих садків;
 • філії банку;
 • відділення пошти;
 • кафе і ресторанів.

Прибудинкова територія буде оснащена 24 ігровими майданчиками для дітей, зонами для занять спортом, в тому числі тенісними кортами і відкритим басейном. Забудовник зберігає алею з ялинами, поруч з якою проходитиме велодоріжка, розташовуватися паркова зона. 

ЖК Respublika

Комплекс відноситься до класу комфорт, введення в експлуатацію черговий черги планується в 2022 році. Проект включає в себе 16 багатоквартирних будинків зі змінною поверховістю - 7-10 і 16 поверхів. Перші поверхи будуть віддані під комерційну експлуатацію. До покупки доступні 1, 2 і 3-кімнатні квартири з зручним плануванням. Особливу увагу приділено внутрішньої інфраструктурі. 

Як і багато закритих житлові комплекси Києва, Respublika повністю організовує "внутрішню" життя. Тут планується відкрити дитячий сад, гімназію, супермаркети, кафе і ресторан, салон краси і фітнес-центр. На величезній загальної прибудинкової території передбачається наявність ігрових майданчиків для дітей. Тут уже обладнано кілька тенісних кортів, майданчики для гри в баскетбол, волейбол, футбол, велодоріжки. Організовуються прогулянкові зони, в тому числі окрема для вигулу собак. З сьомої чергою будівництва будуть встановлені:

 • сухий фонтан;
 • дитячі ігрові майданчики для дітей з водою;
 • амфітеатр;
 • окремі території для проведення загальних святкових заходів.

Загальна територія ЖК Respublika становить 110 га! Вартість квартир починається з 44 800.

Огляд РК із закритою територією в Києві

Ви можете дізнатися докладніше про ЖК із закритою територією в Києві від наших ріелторів. Вичерпна актуальна інформація про проекти преміум-класу також розміщена на сторінках сайту. 

Приєднатися до обговорення

Порівняти об'єкти

Порівняти
РусскийУкраїнська