Однокімнатні квартири в Печерському районі

Сортувати по:
Житлові комплекси Києва
Більше

Купити 1 кімнатну квартиру в Києві в Печерському районі: особливості та нюанси

Малогабаритні квартири вважаються одними з найбільш популярних в столиці. Це можливість придбати комфортне житло, вклавшись в наявний бюджет. Тож не дивно, що багато приїжджих і місцеві жителі вважають за краще купити однокімнатну квартиру в Києві в Печерському районі. Це діловий і адміністративний центр столиці, де покупцям представлений великий вибір елітної нерухомості.

Яку можна купити однокімнатну квартиру в Києві в Печерському районі

На території Печерського району активно зводяться нові елітні новобудови, де можна підібрати однушки з зручними плануваннями. З іншого боку, вражає фонд вторинної нерухомості - в основному це старі будинки з шикарним виходом на історичну місцевість, парки або бізнес-об'єкти. Тому купити 1 кімнатну квартиру в Києві в Печерському районі за низькою вартістю практично неможливо. Однак при виборі нерухомості потрібно враховувати наступне:

  • Якщо вибір припав на новий житловий комплекс, заздалегідь вивчіть репутацію забудовника. Крім того, можна істотно заощадити, якщо купувати нерухомість ще на стадії будівництва ЖК. В такому випадку багато компаній можуть запропонувати різні види обробки.

  • При виборі однокімнатних квартир на вторинному ринку потрібно звернути увагу на юридичну історію вподобаного об'єкта для виключення шахрайства. З цієї причини експерти рекомендують купити однокімнатну квартиру в Києві, в Печерському районі, в супроводі юристів. Також потрібно переконатися в якості комунікацій, вивчити особливості прилеглої інфраструктури.

Печерський район є оптимальним місцем для проживання. Тут розташовано 10 станцій метро, ​​добре розвинене наземне транспортне сполучення. Працює велика кількість ТРЦ, освітніх і медичних установ. Вибрати однушку можна з площею від 30 кв.м з меблями і без.

Купити 1 кімнатну квартиру в Києві в Печерському районі через агентство THECapital

Агентство THECapital пропонує комплексні послуги з підбору та супроводу угод з нерухомістю. Якщо ви вирішили купити однокімнатну квартиру в Києві, в Печерському районі, в цьому розділі нашого сайту ви можете вивчити всі доступні варіанти. При необхідності досвідчені менеджери готові відповісти на всі питання і оперативно організувати перегляд. Замовте зворотній дзвінок або зв'яжіться з нами по телефону.

Порівняти об'єкти

Порівняти
РусскийУкраїнська