Продаж квартир в Шевченківському районі

Сортувати по:
Житлові комплекси Києва
Більше

Про що потрібно знати, перш ніж купити квартиру в Києві в Шевченківському районі

Традиційно перспективним і зручним місцем постійного проживання вважається центр країни, причому це стосується практично будь-якої держави, України, в тому числі. Життя в Києві престижна, комфорту, покупка нерухомості тут стане вигідним фінансовим вкладенням і заходом для власників великого капіталу.

Якщо ви розглядаєте квартири в Києві в Шевченківському районі, їх вартість починається з 1,5 тис. Доларів за метр у видаленні і від 2,5 тис. Доларів за метр ближче до центру міста. Але ціна цілком виправдана, якщо враховувати, які умови проживання доступні потенційним покупцям. Розберемося з цим докладніше.

Квартири в Шевченківському районі Києва: причини популярності

Шевченківський район зачіпає історичний Київ, де відбувалися знаменні події, що вплинули на історію України. Також тут розташовуються Софіївська площа і Старокиївська гора, де організовувалися народні мітинги і проводилися ярмарки, свята. Але бажання купити квартиру в Києві, Шевченківському районі, у багатьох виникає не тільки тому. На думку місцевих жителів, це місце одне з найкомфортніших для проживання. Перш за все в очі кидаються старі житлові споруди, які органічно вписуються в картину новобудов і сучасних бізнес-офісів, затишних ресторанів.

Продаж квартир в Шевченківському районі популярна і з тієї причини, що ця частина столиці існує з самого її заснування, тобто більше тисячі років, що доводять і численні розкопки. Нинішню назву район отримав в 1937 р, на початку XXI його територія розширилася, так як до нього були приєднані інші райони. Сьогодні квартири в Шевченківському районі представлені майже на 30-ти кв.км, населення становить більше 250 тис. Чоловік.

Кілька причин купити квартиру в Шевченківському

Найсуттєвішим плюсом району вважається зручність транспорту. Наприклад, тут є 13 станцій метро, ​​звідки добираються в будь-яку частину столиці. Незважаючи на те, де вам сподобається квартира в Шевченківському районі Києва, ви також зможете скористатися різноманіттям наземного транспорту - трамваїв, маршруток, тролейбусів. Так як тут завжди багато туристів, велика частина транспорту представлена ​​в новому вигляді. З інших достоїнств району відзначаються:

  • Велика кількість освітніх установ - дитячих садків, вищих навчальних закладів, шкіл з різним статусом.
  • Робота соціально-значущих об'єктів - поліклінік, лікарень і т.п.
  • Велика кількість розважальних об'єктів - ТРЦ, ТЦ, багато супермаркетів.

Мальовничі сквери, великі парки займають близько 20% всього району, всі об'єкти для прогулянок організовані для комфортного проведення часу.

Продаж квартир в Шевченківському районі

Вторинне житло в районі представлено більшою мірою. Тут є будинки, вік яких може перевищувати 50-60, навіть 100 років, багато об'єктів вважаються культурною спадщиною країни. Місцева адміністрація піклуватися про те, щоб будівлям було надано високоякісне обслуговування. Тому, якщо вас зацікавив Шевченківський район, купити квартиру на вторинному ринку завжди можна з великою площею, шикарними видами на історичні краси столиці і високими стелями.

Вивчіть нові елітні ЖК, які мають закриту і ретельно продуману територію біля будинку, а також об'єкти з сучасним плануванням. Тому купити квартиру в Києві (Шевченківський р н) завжди можна в залежності від особистих потреб і частково величини бюджету.

Скільки коштують квартири в Києві: Шевченківський район

Якщо ви плануєте купити квартиру в Києві, в Шевченківському районі, це буде оптимальне місце для життя в столиці. Однак приготуйтеся до того, що придбати дешеву нерухомість не вийде. Ціна може незначно варіюватися в залежності від наступних факторів:

  • Статусу об'єкта - продаж квартир в Києві, Шевченківському районі, на вторинному ринку радянських років будівництва може бути доступнішим за вартістю в порівнянні з новобудовою.
  • Стану квартири - дизайнерський ремонт використовують для великої націнки. Квартири з недорогим ремонтом, а також без нього обійдуться дешевше.
  • Сезону - експерти говорять про те, що в Шевченківському районі квартири незначно дешевшають в влітку і під час зимових свят. У цей період спостерігається спад на ринку нерухомості, оскільки багато хто бажає швидко реалізувати житло, скидаючи ціну.

Як купити квартиру в Києві, Шевченківському районі

Якщо вас цікавить продаж квартир в Шевченківському районі Києва, зверніться в наше агентство нерухомості THECapital. Ми гарантуємо:

  • оперативність у пошуку підходящої нерухомості;
  • комплексність послуг, в тому числі юридичний супровід;
  • пропозиція тільки елітної столичної нерухомості.

Щоб купити квартиру в Києві, Шевченківському районі, центрі або його околицях, вивчіть варіанти, представлені на нашому сайті, і зв'яжіться з експертами онлайн або по телефону.

Порівняти об'єкти

Порівняти
РусскийУкраїнська