Продаж квартир в Солом'янському районі, трикімнатні

Сортувати по:
Житлові комплекси Києва
Більше

Продаж квартир в Солом'янському районі, трикімнатні

Серед усіх районів Києва, Солом'янський - найбільш густонаселений, крім того, в ньому розташовуються важливі об'єкти транспортної розв'язки всього міста. Йдеться також про залізничний вокзал і аеропорт Жуляни. Таким чином, якщо купити 3 кімнатну квартиру в в Києві в Солом'янському районі, звідси можна легко дістатися в будь-яку іншу частину міста. Це далеко не єдина перевага такого рішення, так як житло можна купити на первинному ринку або вторинному ринку, що дозволяє підібрати оптимальну квартиру за доступною ціною. Розглянемо всі переваги цієї частини міста.

Чому актуально купити 3 кімнатну квартиру в Києві в Солом'янському районі

Особливість цієї частини міста не тільки в гарній транспортній розв'язці, але і в тому, що вона вважається зеленою і затишною. Це спальний район з великою кількістю зон відпочинку і об'єктів інфраструктури. Багато хто віддає перевагу купити 3 кімнатну квартиру в Києві в Солом'янському районі біля таких парків: ім. Островського, Солом'янського ландшафтного та парку Протасов Яр. Тут мальовничі краєвиди, відносно спокійні вулиці через низьку інтенсивності транспорту на дорогах і багато місць для відпочинку.

Проте, найбільше цінується житло біля метро, ​​яке не проходить в цій частині міста. Але можна купити трикімнатну квартиру в Києві в Солом'янському районі недалеко від станцій: Вокзальна, Політехнічний інститут, Шулявська та Берестейська. Вони розташовуються в сусідніх районах, поряд з кордоном Солом'янського. Використовуючи дану гілку метро, ​​можна швидко дістатися в інші частини Києва. Також через район курсує безліч міських автобусів в різних напрямках.

Яку купити трикімнатну квартиру в Києві в Солом'янському районі

Як говорилося вище, квартири пропонуються на первинному і вторинному ринках нерухомості. У першому випадку можна вибрати житло в новобудові з чорновим або косметичним ремонтом. Що стосується пропозицій вторинного ринку, вони теж можуть бути з косметичним ремонтом або повністю в житловому стані. Варіанти вторинного ринку вигідні тим, що купити 3 х кімнатну квартиру в Києві в Солом'янському районі можна практично в будь-якому будинку, тому що на вторинному ринку в рази більше пропозицій, ніж в новобудовах. Роблячи вибір, варто пам'ятати, що квартири в старих будинках перевірені часом, а в новобудовах житло комфортніше і безпечніше.

Як купити 3 х кімнатну квартиру в Києві в Солом'янському районі

Пошуки підходящого житла можуть зайняти багато часу, так як квартири пропонуються в різному технічному стані. Скориставшись послугами агентства нерухомості THECapital, вам не доведеться витрачати багато часу. Наші агенти швидко підберуть оптимальний варіант житла, підготують документи до угоди і проведуть її. Ми перевіряємо нерухомість на юридичну чистоту, а тому з нами у вас вийде купити 3-х кімнатну квартиру в Києві в Солом'янському районі, не побоюючись виникнення підводних каменів в майбутньому.

Порівняти об'єкти

Порівняти
РусскийУкраїнська