Продаж квартир в Святошинському районі, двокімнатні

Сортувати по:

Список не знайдено.

Житлові комплекси Києва
Більше

Продаж квартир в Святошинському районі, двокімнатні

У Святошинському районі Києва пропонується велика кількість двокімнатних квартир. Вони є в будинках вторинного ринку і новобудовах, де раніше ніхто не жив. Купити 2 кімнатну квартиру в Києві в Святошинському районі на вторинному ринку можна в будь-якому технічному стані, від чого залежить і ціна. Що стосується новобудов, в них житло пропонується з чорновим ремонтом або продаються квартири з ремонтом, від власників, які спочатку купили їх під продаж. Двокімнатна квартира часто актуальна для сімейної пари, яка не має дітей. Велика кімната використовується в якості вітальні, а та що менша, для спальні. При цьому не потрібно робити ніяких перепланувань, особливо при покупці квартири в новобудові.

Купити 2 кімнатну квартиру в Києві в Святошинському районі: оптимальний варіант

Раціональність такого рішення обумовлена ​​тим, що тут розташовані будинки старої і нової конструкції. Отже квартири в них мають різний рівень комфорту і, відповідно, вартість. Це дозволяє підібрати житло за смаком і вкластися в бюджет покупки. Купити 2 х кімнатну квартиру в Києві в Святошинському районі воліють з наступних причин:

  • Станції метро Житомирська, Академмістечко, Святошин і Нивки дозволяють дістатися в будь-яку частину Києва.
  • У ньому розташовано безліч мікрорайонів: Борщагівка, Галагани, Біличі і Академмістечко.
  • Наявність парків Інтернаціональний, Юність, Святошинський ліс і безлічі скверів, робить район ідеальним місцем для відпочинку.
  • Наявність торгових центрів, кінотеатрів та інших закладів соціальної сфери виключають необхідність шукати їх в центрі або в інших районах.
  • Багато будинків прикрашають стріт-арти, що робить їх красивіше і затишніше.

Таким чином, якщо купити двокімнатну квартиру в Києві в Святошинському районі, ви отримаєте широкий перелік переваг. Наявність великої кількості зелених насаджень в парках і скверах, а також відсутність масштабної промислової інфраструктури, робить цю частину міста задовільною в питаннях екології.

Як безпечно купити 2 х кімнатну квартиру в Києві в Святошинському районі

Щоб уникнути підводних каменів, пов'язаних з технічними та юридичними проблемами, скористайтеся послугами агентства нерухомості THECapital. Наші агенти гарантують проведення безпечної угоди купівлі / продажу з оформленням всіх необхідних документів. Від вас буде потрібно тільки вибрати квартиру за смаком і бути присутнім на угоді.

Порівняти об'єкти

Порівняти
РусскийУкраїнська