Продаж квартир в Святошинському районі, однокімнатні

Сортувати по:
Житлові комплекси Києва
Більше

Продаж квартир в Святошинському районі, однокімнатні

Вибираючи квартиру в Києві, багато хто віддає перевагу Святошинському району. Він включає в себе Галагани, Академмістечко, Борщагівку, Біличі та інші мікрорайони. Тут безліч будинків різноманітної забудови, прикрашених стріт-артом. Це далеко не єдині особливості даної частини міста, і якщо ви бажаєте купити однокімнатну квартиру в Святошинському районі, будете приємно здивовані. Він по праву вважається одним з найбільш екологічних, так як тут багато зелених насаджень. Що стосується нерухомості, є ряд причин, чому однокімнатні квартири користуються тут великим попитом.

Яку можна купити однокімнатну квартиру в Києві в Святошинському районі

Однокімнатна квартира має найменшу площу, і не дивлячись на те, що зазвичай в таких випадках ціна 1 метра вище, ніж в більших квартирах, вона все одно коштує дешевше 2 і 3 кімнатного житла. Купити однокімнатну квартиру в Києві в Святошинському районі можна як на вторинному ринку, так і в новобудові, що розширює можливості вибору. Можна віддати перевагу перевіреної часом квартирі на вторинному ринку або вибрати житло з новими комунікаціями і сучасне планування. Наприклад, купити однокімнатну квартиру в Києві в Святошинському районі можна в таких житлових комплексах, як: Аквамарин, Be The One, Верховина, Академ Парк і ін. Що стосується вторинного ринку, однокімнатні квартири пропонуються практично в кожному будинку, розташованому в цій частині міста.

Чому купити 1 кімнатну квартиру в Києві в Святошинському районі вигідно

Ця частина міста знаходиться на видаленні від центру, а тому і ціни на нерухомість нижче, що робить покупку житла тут вигідніше. Розвинена транспортна розв'язка дозволяє легко потрапити в інші частини міста. Але вигоди однокімнатної квартири Святошинського району полягають не тільки в доступній вартості. Брати до уваги необхідно і переваги самого району:

  • багато зелених насаджень;
  • 4 станції метро: Святошино, Академмістечко та Житомирська, Нивки;
  • автостанція "Дачна";
  • залізнична платформа "Святошино";
  • Святошинські ставки;
  • численні парки відпочинку та сквери.

Одні вважають за краще купити однокімнатну квартиру в Києві в Святошинському районі з фінансових міркувань. Інші через його екологічності та відсутності інтенсивного руху транспорту. Треті вважають його затишним спальним районом з численними зонами відпочинку. Особливо користуються попитом однокімнатні квартири в Києві в Святошинському районі недалеко від парків Юність, Інтернаціональний і Святошинський ліс. Також високий попит серед студентів в районі Київського міжнародного університету і університету права.

Як купити 1 кімнатну квартиру в Києві в Святошинському районі

Звернувшись в агентство нерухомості THECapital, ви отримаєте кваліфіковану допомогу в пошуку квартири і здійсненні угоди купівлі / продажу. Скориставшись послугами наших агентів, ви зможете купити 1 кімнатну квартиру в Києві в Святошинському районі з мінімальними витратами часу.

Порівняти об'єкти

Порівняти
РусскийУкраїнська