Продаж квартир в Святошинському районі, трикімнатні

Сортувати по:
Житлові комплекси Києва
Більше

Продаж квартир в Святошинському районі, трикімнатні

Для комфортного проживання середньостатистичної сім'ї, що складається з трьох-чотирьох чоловік, необхідна трикімнатна квартира. Тому житло з такою кількістю кімнат користується попитом в кожному місті, включно з Києвом. Для тихого сімейного життя рекомендується купувати житло на деякому віддаленні від центральних вулиць міста, з розвиненою інфраструктурою і численними зонами відпочинку. З огляду на ці фактори, багато хто вирішує купити 3 х кімнатну квартиру в Києві в Святошинському районі. Тут великий вибір трикімнатних квартир як в новобудовах, так і на вторинному ринку. У цій частині міста житло з такою кількістю кімнат пропонується по оптимальному співвідношенню ціни і площі.

Чому радять купити трикімнатну квартиру в Києві в Святошинському районі

Крім вигідних цінових пропозицій на трикімнатні квартири, цей район має безліч інших переваг. Зокрема, він ідеально підходить для відпочинку, так як тут знаходяться Святошинські ставки на річці Нивка. Ставок №14 та № 15 є улюбленим місцем відпочинку для жителів в літню пору. Крім того, в районі багато парків і скверів для відпочинку. Великою популярністю користуються такі парки відпочинку:

  • Юність;
  • інтернаціональний;
  • Волошинський;
  • Совки;
  • Академпарк;
  • Парк ім. Михайла Котельникова;
  • Верховина;
  • Святошинський ліс і ін.

Завдяки наявності великої кількості скверів і перерахованих вище парків, район вважається одним з найзеленіших і екологічних в Києві. При цьому звідси легко виїхати за місто зі станцій метро Академмістечко, Нивки, Житомирська і Святошино або з однойменної залізничної платформи. Ще одна причина купити трикімнатну квартиру в Києві в Святошинському районі полягає в тому, що його часто називають галереєю під відкритим небом. Ця особливість обумовлена ​​наявністю стріт-арту, вираженого великою кількістю настінних зображень збоку будинків. Такі зображення роблять цю частину міста яскравою і затишною.

Як купити 3 х кімнатну квартиру в Києві в Святошинському районі

Для покупки квартири необхідно подивитися десятки пропозицій, щоб знайти оптимальний варіант. Рекомендується перевірити житло на юридичну чистоту, якщо це вторинка. Після здійснення угоди купівлі-продажу потрібно займатися оформленням документів, і на все це буде потрібно багато часу і сил. Щоб прискорити процес покупки квартири, зверніться до фахівців нашого агентства нерухомості THECapital. Маючи досвід вирішення таких завдань, вони в короткі терміни знайдуть трикімнатну квартиру відповідно до ваших потреб і проведуть безпечну угоду.

Порівняти об'єкти

Порівняти
РусскийУкраїнська