Продаж квартир в ЖК Елегант

Сортувати по:

ЖК Елегант в Києві: покупка апартаментів з THE Capital

ЖК Елегант являє собою будинок бізнес-класу з трьома секціями, кожна з яких відрізняється по висоті - 13, 15 і 32 поверхи. Щоб придбати тут квартиру на вигідних умовах і в стислі терміни, звертайтеся до фахівців нашого агентства нерухомості. Ці професіонали зможуть оперативно вивчити існуючі пропозиції, виконати перевірку справжності правовстановлюючих документів і зайнятися оформленням угоди. При цьому ви можете розраховувати на персоналізований підхід та юридичну безпеку. Ми готові надати вам додаткову допомогу з будь-якими питаннями про ЖК Елегант в Києві на всіх етапах співпраці.

Які апартаменти можна купити в ЖК Елегант

Якщо вас зацікавила можливість покупки апартаментів в цьому житловому комплексі, співпрацюючи з агентством THE Capital, ви зможете легко і швидко знайти підходящий варіант житлоплощі. ЖК Елегант в Києві вже давно введено в експлуатацію, тому всі квартири від забудовника продані. У більшості апартаментів вже зроблений ремонт, тому ви зможете заселитися відразу після оформлення угоди нашими професіоналами.

У свою чергу, з огляду на різноманітність планувань і виконаного ремонту, ви точно зможете підібрати і купити квартиру в ЖК Елегант, яка буде найкраще відповідати вашим вимогам. Рекомендуємо звернути увагу на 1-кімнатні планування, площа яких може доходити до 52 м². Такі апартаменти представлені великим різноманіттям, тому можна легко знайти підходящий варіант за оптимальною вартістю.

У ЖК Елегант ціни на 2-кімнатні квартири вище, але при цьому збільшується і різноманітність в плануваннях, а площа апартаментів починається від 59 м². Не менш затребувані на ринку нерухомості і 3-кімнатні квартири. Найчастіше потенційних покупців цікавлять планування площею близько 93-96 м², але є і безліч інших варіантів, наприклад, 117 м².

У всіх квартирах, незалежно від поверху, "чиста" висота стель складає 3 метри.

Чому рекомендується купити квартиру в ЖК Елегант

Існує достатньо причин, чому вам слід звернути увагу на Елегант, ЖК в Києві. Зокрема, будинок знаходиться в районі з розвиненою інфраструктурою. В окрузі:

  • Ботанічний сад ім. А. В. Фоміна;

  • станції метрополітену Вокзальна і Університет;

  • навчальні заклади;

  • магазини і супермаркети;

  • салони краси і багато іншого.

Якщо ви вирішите в ЖК Елегант купити квартиру, у вас також буде доступ до підземного паркінгу на території комплексу. У ньому передбачено 44 машиномісця, якими можуть користуватися тільки проживають тут люди.

Звертайтеся в агентство THE Capital, якщо хочете купити квартиру: ЖК Елегант є одним з наших основних напрямків, тому ми зможемо швидко знайти для вас апартаменти і зайнятися оформленням майбутньої угоди. Якщо у вас виникли якісь запитання про Елегант, житловий комплекс в Шевченківському районі столиці, звертайтеся за персональною консультацією до наших фахівців.

Порівняти об'єкти

Порівняти
РусскийУкраїнська