Продаж квартир в ЖК Французький квартал 2

Сортувати по:

Нерухомість в ЖК Французький квартал 2. Унікальні можливості для життя в столиці!

Сучасний житловий комплекс Французький квартал 2 розташований в самому центрі Києва - в престижному Печерському районі. Комплекс відрізняється відособленістю забудови, що не типовою для української столиці. Купуючи квартиру в цьому мікрорайоні, ви отримуєте унікальну можливість перебувати в центрі подій великого міста, зберігаючи камерну приватність свого житла.

Огляд житлових комплексів Печерська: ЖК Французький квартал 2

Перше, що привертає увагу, коли приїжджаємо в «Французький кварталу 2» - це його відособленість, а ще - його чарівне відміну від навколишньої забудови. Нічого дивного, адже «Французький Квартал 2» - новий і абсолютно нетиповий для Києва мікрорайон. Маленька Франція, саме так про нього відгукуються кияни.

Як вигідно купити квартиру: ЖК Французький Квартал 2

Якщо ви прийняли рішення купити квартиру, Французький Квартал 2 може стати підходящим варіантом, так як цей елітний житловий комплекс все ще знаходиться на стадії будівництва. Це відкриває для покупця широкі можливості, так як придбати апартаменти можна не тільки з ремонтом, але і з чорновою обробкою. Після цього в квартирі можна зробити повноцінний ремонт і індивідуальне планування. Однак для початку слід уважно підійти до вибору апартаментів. Для цього рекомендуємо вам звертатися до фахівців агентства THE Capital.

Ми спеціалізуємося на нерухомості преміального класу в Києві та Київській області. Ми ретельно вивчимо, які є в ЖК Французький Квартал 2 квартири, перевіримо історію житлоплощі, а також надамо вам юридичні консультації з будь-яких питань, що стосуються нерухомості.

Загальна інформація про ЖК Французький Квартал 2 ціна апартаментів і як вона формується

Житловий комплекс Французький квартал 2 - це три міні-кварталу, виконані в єдиному архітектурному стилі. Яскраві елементи фасадів, панорамні вікна на всю висоту поверху і особливий, вишуканий дизайн будинків - все це значно відрізняє цей житловий комплекс від навколишньої забудови, роблячи його своєрідною маленькою Францією в центрі столиці України.

Якщо ви плануєте купити квартиру в ЖК Французький Квартал 2, зверніть увагу, що всі міні-квартали комплексу об'єднані парковою зоною з алеями, які передбачені для піших прогулянок мешканців. Уздовж них висаджені молоді зелені дерева, а в спеціальних місцях для відпочинку можна провести час в тиші і спокої, так як територія ЖК закрита для сторонніх.

У ЖК Французький Квартал 2 ціни на квартири варіюються в широкому діапазоні, що обумовлено рядом факторів:

  • вид обробки приміщень;

  • особливості планування квартири;

  • поточний стан апартаментів;

  • площа, ринкова вартість нерухомості і так далі.

Якщо вас зацікавив ЖК Французький Квартал 2, купити квартиру раціональніше всього за допомогою професіоналів нашого агентства. Вони оперативно підберуть для вас найбільш підходящий варіант, не тільки з урахуванням ваших вимог і побажань, але і виділеного на покупку бюджету. Для отримання більш точної інформації про ціни, вивчіть наш каталог або зверніться до менеджерів агентства THE Capital за контактними телефонами.

Якими можуть бути квартири: Французький Квартал 2

Якщо вас цікавить продаж квартир, Французький Квартал 2 - це житловий комплекс, в якому можна знайти найрізноманітніші варіанти апартаментів. Наприклад, існують:

  • Планування з відкритими або заскленими лоджіями і балконами.

  • Квартири, в яких передбачені велосипедні кімнати. Це відмінний варіант для велосипедистів, для яких додатково передбачені спеціальні доріжки на території житлового комплексу.

  • Одно-, дво-, три-, чотири- і п'ятикімнатні апартаменти з різною площею - від 35 до 133 м².

Якщо ви вирішили купити квартиру, Французький Квартал 2 в Києві має одну особливість, на яку слід звернути увагу. Висота стель не фіксована, а варіюється і може становити від 2,7 до 2,85 метрів. Це залежить від будівлі, так як у кожного з них своя поверховість - від 9 до 24 поверхів.

Враховуйте цей факт, якщо вас зацікавила певна квартира: Французький Квартал 2 був навмисно так спроектований, щоб у дворах житлового комплексу було більше сонячного світла.

Інфраструктура в ЖК Французький Квартал 2

У ЖК Французький Квартал 2 купити квартиру вигідно по ряду причин, наприклад, у цього комплексу є окремий масив зі своєю інфраструктурою. При цьому недалеко від будинків знаходяться різні модні торгові центри, вишукані ресторани з різною кухнею, супермаркети, відділення банків, а також безліч інших об'єктів інфраструктури.

Якщо ви вирішили купити квартиру в Києві, Французький Квартал 2 може стати відмінним вибором і для сімей з дітьми. Недалеко від житлового комплексу розташовані дитячі розвиваючі центри, садки, школи та вищі навчальні заклади.

Зверніть увагу, що якщо ви вибрали для покупки житлоплощі Французький Квартал 2, в Києві ціна на апартаменти може значно відрізнятися. Щоб переконатися в чесності продавця і справжності правовстановлюючих документів, звертайтеся в наше агентство. Ми ретельно вивчимо поточні пропозиції на ринку і візьмемо на себе всі питання, пов'язані з оформленням угоди на вигідних для вас умовах.

Порівняти об'єкти

Порівняти
РусскийУкраїнська