Продаж квартир в ЖК Комфорт Таун

Сортувати по:

Купівля апартаментів в ЖК Комфорт Таун з професіоналами

Житловий комплекс Comfort Town є 25 будинків різної висоти - від 6 до 16 поверхів. Житло відноситься до класу комфорт і зводиться в порядку черги. Тобто сьогодні в ЖК Комфорт Таун купити квартиру можна як на первинному, так і на вторинному ринку. Якщо хочете швидко і на максимально вигідних для себе умовах придбати житлоплощу в цьому житловому комплексі, звертайтеся в агентство нерухомості THE Capital. Ми займаємося перевіркою правовстановлюючих документів, забезпечимо супровід та юридичну безпеку, а також візьмемо на себе всі процедури, пов'язані з оформленням угоди.

Що являє собою ЖК Комфорт Таун в Києві

Житловий комплекс Комфорт Таун в Києві розташований на вулиці Регенераторна, 4. Майже на однаковій віддаленості, на відстані близько 2,5 км, знаходяться дві станції метрополітену - Лівобережна і Дарниця. Недалеко від житлового комплексу можна знайти безліч зупинок громадського транспорту, зокрема, автобусів і тролейбусів.

Комфорт Таун - житловий комплекс, біля якого розташована безліч об'єктів соціально-побутової інфраструктури. Зокрема, поряд з будинками є різні навчальні заклади, банківські відділення, дитячі сади, а також велика кількість кафе, ресторанів і супермаркетів.

Comfort Town: переваги житлового комплексу

Купити квартиру в ЖК Комфорт Таун рекомендується по ряду причин:

  • Будівлі зводяться за монолітно-каркасною технологією, завдяки чому в будинках представлені апартаменти з досить різноманітними плануваннями. Це відкриває широкий вибір для покупців, які зможуть без зусиль підібрати для себе підходящий варіант.

  • Комфорт Таун - ЖК, в якому квартири надійно захищені від перепадів температури. Цього вдалося досягти за рахунок зведення стін з якісних газобетонних блоків. Завдяки цьому жити в апартаментах приємно і комфортно, в тому числі і за рахунок хорошої звукоізоляції стін. Для утеплення фасаду також застосовувався утеплювач з мінеральної вати.

  • Якщо ви хочете купити квартиру, ЖК Комфорт Таун може стати підходящим варіантом і з тієї причини, що прибудинкова територія постійно упорядковується. У міру зведення нових будівель прокладаються додаткові проїзди і тротуари. Крім цього, на території комплексу передбачені паркінг, фітнес-клуб, кілька спортивних і дитячих ігрових майданчиків, а також місця для вигулу собак.

Житловий комплекс Комфорт Таун: ціни і варіанти апартаментів

Якщо ви хочете купити квартиру в Києві, ЖК Комфорт Таун може стати відмінним варіантом, так як тут представлено безліч апартаментів практично на будь-який смак. Досить часто на продаж виставляються 1-кімнатні квартири, площа яких варіюється від 30 до 57 м². У ЖК Комфорт Таун ціни на 2-кімнатні апартаменти, як правило, вище, так як об'єкти представлені широким переліком різноманітних планувань, а їх загальна площа може становити від 52 до 83 м².

У ЖК Комфорт Таун ціна на 3-кімнатні квартири ще вище, так як варіанти в цій категорії представлені ще більшою розмаїтістю. Це стосується як планувань, так і додаткових особливостей житлоплощі - наявності балкона, вбиральні, великих панорамних вікон і так далі. Площа таких квартир варіюється в діапазоні від 74 до 103 м².

Зверніть увагу, що в ЖК Комфорт Таун ціни на квартири залежать і від поточного стану житлоплощі - чи є ремонт, чи виконано дизайнерське оформлення приміщень і так далі.

У ЖК Комфорт Таун вартість апартаментів буде нижче, якщо ви вирішите купити будинок ще на етапі будівництва. Завдяки цьому ви зможете заощадити, але якщо для вас більш важливим є оперативне заселення, рекомендується віддати перевагу вже зведеним об'єктах, в яких виконаний ремонт.

Як швидко і вигідно в ЖК Комфорт Таун купити житлоплощу

ЖК Комфорт Таун в Києві - це одне з основних напрямків агентства нерухомості THE Capital. Співпрацюючи з нами, ви зможете в стислі терміни придбати квартиру в цьому житловому комплексі. При цьому ми візьмемо на себе вирішення всіх супутніх питань, а також готові надати кваліфіковані консультації, якщо це буде необхідно.

Порівняти об'єкти

Порівняти
РусскийУкраїнська