Продаж квартир в ЖК Metropole

Сортувати по:

Швидка і вигідна покупка апартаментів в ЖК Метрополь

Цей житловий комплекс будується в Печерському районі, на вулиці Велика Васильківська, 91-93. Якщо ви плануєте купувати тут житлоплощу, фахівці агентства THE Capital в стислі терміни підберуть для вас відповідні апартаменти, перевірять документи і історію нерухомості, що купується, а також забезпечать супровід угоди на всіх етапах.

Інфраструктура будинку Метрополь в Києві

ЖК являє собою три 25-поверхових будинки. Перші два будови будуть введені в експлуатацію в першому кварталі 2021 року третє - в активній фазі будівництва.

У житловому комплексі Metropole передбачена власна інфраструктура, яка забезпечить комфортне життя всім проживають тут людям. Як мінімум тут можна знайти:

  • підземний п'ятирівневий паркінг на 535 машиномісць;

  • бізнес-центр класу "A";

  • безліч кафе, ресторанів і магазинів;

  • фітнес клуб;

  • SPA-центр.

ЖК Метрополь в Києві також має закриту від автомобілів територію, тому зайвий шум не буде доставляти мешканцям дискомфорт. Для дітей передбачена велика дитячий ігровий майданчик.

Варіанти апартаментів в житловому комплексі Metropole

Метрополь - ЖК в Києві, за будівництво якого відповідає компанія Альтіс-Холдинг. На офіційному сайті комплексу зазначено, що забудовник передбачив різноманітні планування, як з 1-3 кімнатами, так і дворівневі пентхауси.

Площа квартир варіюється від 65 до 450 м², але у всіх випадках житлоплощу оснащується великими панорамними вікнами, які також передбачені в ванних кімнатах. Висота стель - 3,2 метра.

ЖК Метрополь - переваги купівлі апартаментів

Разом з придбанням нерухомості ви можете розраховувати на наступне:

  • Цілодобовий сервіс і індивідуальний підхід експлуатаційної компанії до потреб і побажань мешканців.

  • Багаторівнева система охорони і відеоспостереження, як всередині житлового комплексу, так і на прибудинковій території.

  • Безшумні високошвидкісні ліфти, в тому числі - для безпосереднього доступу до підземного паркінгу.

Якщо вас зацікавив ЖК Метрополь в Києві, звертайтеся в THE Capital. Ми оперативно підберемо для вас апартаменти, займемося оформленням документів для планованої угоди, а також вирішимо будь-які інші питання, якщо це буде потрібно під час співпраці.

Порівняти об'єкти

Порівняти
РусскийУкраїнська