Продаж квартир в ЖК Парковий Місто

Сортувати по:

ЖК Паркове місто: покупка квартири з професіоналами

Паркове місто - це не просто житловий комплекс з 27 будинків різної поверховості. Це повноцінна еко-зона в Подільському районі української столиці, за створення якої відповідає забудовник UDP в партнерстві з КАН Девелопмент. Тут будуть передбачені зелені поля і галявини, невеликі озера і фонтани, а також лісопаркові насадження та безліч зон відпочинку на прибудинковій території. Якщо вас зацікавив ЖК Паркове місто, фахівці агентства THE Capital готові в оперативні терміни підібрати для вас апартаменти, а також надати будь-яку додаткову допомогу на всіх етапах співпраці.

Варіанти апартаментів в житловому комплексі Паркове місто

Сьогодні цей комплекс знаходиться в активній фазі будівництва, але перші черги вже давно побудовані і були здані в експлуатацію. Якщо вам сподобався ЖК Паркове місто в Києві, тут ви зможете придбати квартиру як на етапі зведення, так і вже готову, з ремонтом.

Первинна нерухомість пропонується забудовником без обробки, що дозволяє вам відразу після покупки виконати перепланування і створити квартиру своєї мрії. Якщо ви вирішили купити квартиру в Парковому містечку в Києві у власників, підібравши потрібні апартаменти, ви зможете оперативно заселитися, а потім - з комфортом проживати в цьому житловому комплексі.

Існує безліч варіантів того, яку ви можете купити квартиру в Парковому містечку. Ось деякі з пропозицій:

  • 1-кімнатні апартаменти - площа від 31 до 69 м²;

  • 2-кімнатні - від 68 до 87 м²;

  • 3-кімнатні - від 91 до 137 м².

У ЖК Паркове місто купити квартиру можна і більшого розміру - аж до 165 м². Такі варіанти представлені апартаментами з чотирма і п'ятьма кімнатами, багато з яких є дворівневими.

ЖК Паркове місто в Києві: переваги

Першим поверхи в цьому комплексі відведені під комерційні об'єкти, але вже сьогодні тут є різні ресторани і кав'ярні, магазини і супермаркети, а також аптеки, банківські відділення та багато іншого. Всього 10 хвилин неспішної ходьби відділяє вас від навколишньої інфраструктури, а також супермаркетів Сільпо, Варус, Фора та інших.

Якщо вас зацікавила можливість покупки житлоплощі в ЖК Паркове містечко в Києві, вам із задоволенням допоможуть фахівці агентства THE Capital. Співпрацюючи з нами, ви можете розраховувати на оперативний підбір апартаментів, перевірку справжності правовстановлюючих документів, а також оформлення угоди на вигідних для вас умовах.

Порівняти об'єкти

Порівняти
РусскийУкраїнська