Продаж квартир в ЖК Рів'єра

Сортувати по:

ЖК Рів'єра в Києві: підбір і покупка апартаментів

Вигідне географічне положення, сучасні технології будівництва та високий рівень комфорту - це тільки мінімум причин, чому вас може зацікавити ЖК Рів'єра в Києві. Наше агентство нерухомості THE Capital пропонує комплексні послуги, пов'язані з підбором житлоплощі в цьому житловому комплексі, а також швидким оформленням угоди на вигідних для вас умовах. Якщо ви хочете оперативно придбати тут апартаменти, наші фахівці зроблять все необхідне, щоб ви зекономили сили і час на підбір відповідного варіанту.

ЖК Рів'єра: основна інформація для покупців нерухомості

Рів'єра ЖК - це комплекс з п'яти будинків комфорт-класу, висотою від 6 до 10 поверхів. На даний момент триває зведення будівель, хоча деякі з них вже готові та введені в експлуатацію. Завдяки цьому у вас є широкі можливості по підбору найкращого варіанту житлоплощі:

  • У вже проданих апартаментах нові власники зробили ремонт, тому заселитися в них можна практично відразу після оформлення угоди купівлі-продажу. Більш того, так як у кожної людини свій погляд на комфортне житло, виставлені на продаж квартири представлені великим різноманіттям планувань і виконаного ремонту. Завдяки цьому ви зможете легко знайти саме той варіант, який підходить під ваші індивідуальні вимоги.

  • Якщо ви вирішите в ЖК Рів'єра купити квартиру, яка зводиться забудовником прямо зараз, у вас вийде заощадити, а згодом - зробити тут індивідуальний ремонт. Будинки зводяться за монолітно-каркасною технологією з мінімальною кількістю несучих стін, тому ви зможете внести такі зміни в планування, які вважаєте потрібними. Забудовник пропонує апартаменти з чорновою обробкою.

Якщо вам сподобався ЖК Рів'єра в Києві, купити квартиру тут не важко, так як за все за проектом передбачено 809 апартаментів.

Яку можна купити квартиру: ЖК Рів'єра

Сьогодні апартаменти в цьому житловому комплексі користуються попитом на ринку нерухомості. Квартири постійно продають і купують, в зв'язку з чим у вас є можливості придбати як мінімум наступні варіанти:

  • 1-кімнатні - площа від 27 до 70 м²;

  • 2-кімнатні - від 36 до 96 м²;

  • 3-кімнатні - від 83 до 95 м².

Рів'єра - ЖК в Києві, в якому квартири можуть мати додаткові особливості. Наприклад, у багатьох апартаментах забудовник передбачив терасу, балкон і великі панорамні вікна. Причому в апартамент може бути як всі з перерахованого, так і окремі елементи. Під час підбору житлоплощі наші фахівці врахують цей чинник, щоб знайти підходящу під ваш запит квартиру.

Чому рекомендується купити квартиру в ЖК Рів'єра

Ще на етапі проектування забудовник постарався максимально реалізувати переваги місця розташування майбутнього комплексу. У підсумку вийшло так, що Рів'єра - житловий комплекс в Києві, в якому практично з усіх вікон відкриваються мальовничі краєвиди на Дніпро і навколишній простір. Завдяки цьому ви можете підібрати будь-які сподобалися апартаменти, не побоюючись, що з вікон не можна буде насолодитися красивою панорамою міста.

У Києві ЖК Рів'єра користується популярністю і з тієї причини, що на прибудинковій території розташовані різні зони відпочинку, а також спортивні і дитячі ігрові майданчики. Окремої згадки заслуговує той факт, що якщо ви вирішите купити квартиру в ЖК Рів'єра в Києві, у вас буде безпосередній доступ до облаштованій набережній біля Дніпра. Перші поверхи будинків відведені під різні об'єкти інфраструктури, а також дитячий садок.

Як вигідно купити квартиру в ЖК Рів'єра в Києві

Якщо вас зацікавили квартири в ЖК Рів'єра, звертайтеся в агентство нерухомості THE Capital. Наші фахівці оперативно підберуть для вас апартаменти, після чого займуться оформленням угоди. Вони також перевірять достовірність правовстановлюючих документів на нерухомість.

Якщо виникне необхідність, наші професіонали оперативно дадуть відповідь на будь-які ваші питання, що стосуються ЖК Рів'єра: ціна квартир, доступні варіанти, особливості планувань і так далі. Якщо у вас залишилися питання, звертайтеся за персональною консультацією за контактними телефонами нашого агентства нерухомості.

Порівняти об'єкти

Порівняти
РусскийУкраїнська