Продаж квартир в ЖК Володимирський

Сортувати по:
Такі квартири є тільки у нас!

Топова добірка ексклюзивних квартир.

Як вигідно купити квартиру в ЖК Володимирський в Києві

Якщо ви хочете купити квартиру в ЖК Володимирський, звертайтеся в агентство THE Capital, щоб наші фахівці в стислі терміни підібрали для вас апартаменти. Крім цього ви можете розраховувати на персональний підхід: ми врахуємо всі ваші вимоги і побажання, коли будемо вивчати існуючі пропозиції на ринку нерухомості.

Основна інформація про житловий комплекс Володимирський

Будівництво будівлі вже закінчено, тому багато квартир продані, але все ще залишається безліч варіантів, серед яких легко підібрати відмінні апартаменти. При цьому придбати їх можна не тільки у забудовника, а й у інших власників, які з певних причин вирішили продати житлоплощу.

У ЖК Володимирський купити квартиру можна на будь-якому поверсі, починаючи з четвертого, так як перші три відведені під магазини, офіси, салони краси, фітнес-центр і так далі.

Зверніть увагу: Володимирський - ЖК зі зручним географічним розташуванням, безпосередньо в центрі української столиці. Це означає, що недалеко від РК ви знайдете безліч об'єктів інфраструктури: кінотеатри, виставкові комплекси, модні бутики, спортивні клуби, навчальні заклади і багато іншого.

Яку можна купити квартиру в ЖК Володимирський в Києві

Якщо ви хочете купити квартиру в ЖК Володимирський, на вибір буде представлено велику кількість апартаментів. Серед них часто зустрічаються такі варіанти:

  • 1-кімнатні - площа від 50 до 69 м²;
  • 2-кімнатні - від 70 до 217 м²;
  • 3-кімнатні - від 110 м².

Зверніть увагу, що багато апартаментів з площею від 105 м² є дворівневими.

У ЖК Володимирський ціна квартир залежить і від того, чи був зроблений ремонт попереднім власником, а також вносилися зміни в планування. В цілому, на вартість квадратного метра житлоплощі впливає безліч факторів, тому для отримання більш точної інформації про ціни, звертайтеся в наше агентство.

Житловий комплекс Володимирський: покупка апартаментів з професіоналами

Під час співпраці з THE Capital ви можете розраховувати на збереження конфіденційності, перевірку справжності правовстановлюючих документів та повний супровід угоди. Якщо виникне необхідність, ми надамо вам будь-яку інформацію про ЖК Володимирський - ціни на квартири, особливості планування, переваги певного варіанту житлоплощі і так далі.

Порівняти об'єкти

Порівняти
РусскийУкраїнська