Оренда будинку в Києві

Показувати:
Сортувати:
Будинок
Аренда дома 360м², 10 соток, Киев
Оренда

1 700 $

Київ
Дарницький р-н

360 м²

10 сот.

5

Вулиця

4лугова, 24

Будинок
Аренда дома 450м², 12 соток, Киев
Оренда

8 000 $

Київ
Дарницький р-н

450 м²

12 сот.

5

Вулиця

Садова

Будинок
Аренда дома 428м², 10 соток, Киев
Оренда

8 000 $

Київ
Голосіївський р-н

428 м²

10 сот.

6

Будинок
Аренда дома 450м², соток, Киев
Оренда

4 000 $

Київ
Печерський р-н

450 м²

5

Зараз на сайт додається 38 об'єктів.

Залишіть заявку, щоб отримати найкращу

пропозицію першими!

Будинок
Аренда дома 250м², 5 соток, Киев
Оренда

2 500 $

Київ
Печерський р-н

250 м²

5 сот.

7

Будинок
Аренда дома 236м², 6 соток, Киев
Оренда

1 300 $

Київ
Дніпровський р-н

236 м²

6 сот.

3

Будинок
Аренда дома 1114м², 21 соток, Киев
Оренда

12 000 $

Київ
Шевченківський р-н

1114 м²

21 сот.

5

Будинок
Аренда дома 300м², соток, Киев
Оренда

5 000 $

Київ
Дарницький р-н

300 м²

5

Будинок
Оренда будинку 470м², 10 соток, Київ
Оренда

5 000 $

Київ
Голосіївський р-н

470 м²

10 сот.

5

Будинок
Оренда будинку 130м², 4 соток, Київ
Оренда

1 000 $

Київ
Дарницький р-н

130 м²

4 сот.

3

Якщо у ваших планах зняти будинок, ми готові запропонувати вигідні та цікаві умови співпраці. Ми відповідально підходимо до свого клієнта, тому кожному своєму клієнту гарантуємо індивідуальний підхід та високу якість. Наш штат співробітників включає відповідальних і компетентних фахівців, справжніх професіоналів своєї справи. Завдяки цьому оренда будинку в Києві стане вам незабутнім досвідом, угода буде укладатися швидко і безпечно, а сам об'єкт ідеально підійде під вимоги.

Послуги THE Capital та допомога орендарям у пошуках ідеального будинку

Оренда дачі на сезон

Оренда будинку у Києві – угода, яку фахівці нашої компанії укладали неодноразово. Тому ми сміливо можемо говорити не лише про професіоналізм та компетенцію, а й про достатній досвід. Щоб у вас не виникало проблем із підбором, наші фахівці вислухають ваші побажання, допоможуть скласти список пріоритетних та обов'язкових вимог, а також правильно визначити бюджет. Ми працюємо з сучасними та актуальними базами, тому ми діємо набагато швидше за наших конкурентів у відповідному ринковому сегменті. Якщо ви хочете зняти будинок в Києві довгостроково, наші спеціалісти виконають складну та копітку роботу, щоб знайти для вас кілька відповідних варіантів на вибір. Наш базовий пакет включає наступні послуги:

 • повний юридичний супровід вашої угоди;
 • індивідуальний підхід до вимог;
 • консультації з топовими експертами в галузі нерухомості;
 • постійна підтримка;
 • супровід на всі етапи;
 • увага до деталей.

Крім того, ми знаходимося в постійному процесі навчання та вдосконалення, тому першими розповідаємо своїм клієнтам про нововведення та правила взаємодії на ринку нерухомості. Завдяки нам ви зможете самостійно розібратися у таких складних темах, як переоформлення об'єкта на нового власника, оподаткування при купівлі квартири та підтвердження джерела доходів. Навіть питання ціноформування не буде для вас загадкою - розуміння сезонності, поточної ситуації на ринку и характеристик конкретного об'єкта дозволить вам переконатися в тому, що ви платите рівно стільки, скільки потрібно і не більше.

Як орендувати будинок у Києві: алгоритм дій

Сучасний будинок в оренду

Ми пропонуємо нашим клієнтам оренду будинків не тільки у Києві, але й Київської області. Ми готові взятися за пошуки навіть найскладнішої та найнезвичайнішої нерухомості. Співпраця з нами ведеться відповідно до наступної інструкції:

 • звернення до компанії - ви можете прийти в офіс, зателефонувати, написати в соціальні мережі або замовити дзвінок (відповідна кнопка є на нашому офіційному сайті);
 • спілкування з менеджером – розкажіть, яку саме угоду ви плануєте укласти, у цьому випадку це – оренда приватного будинку у Києві довгостроково;
 • підписання договору на надання послуг – ми не діємо на основі усних домовленостей, оскільки націлені на грамотну та законну співпрацю. Ми хочемо, щоб ви отримали впевненість та гарантії у тому, що наші фахівці дійсно виконувати поставлені завдання;
 • Виконання нами зобов'язань за договором – після того, як ми отримаємо чіткі вимоги, наші фахівці почнуть підбирати варіанти та показувати їх вам, щоб ви ухвалили остаточне рішення. Звичайно, ці чіткі вимоги попередньо обумовлюються усно, після чого фіксуються в договорі;
 • укладання договору оренди приватного будинку у Києві – ми супроводжуємо вас до фінального підпису. Цей документ містить умови співробітництва, тому він однаково важливий як для орендаря, так і орендодавця.

Ми працюємо з клієнтом до останнього етапу. Пошуки та підбір нерухомості, перевірки документів та огляди житла, укладання угод – усі ці кроки виконуються за підтримки компетентних та кваліфікованих фахівців. Вони мають великий досвід роботи на ринку оренди будинків і котеджів, тому діють швидко, але акуратно, не жертвуючи якістю та безпекою.

Підказки орендарям від експертів

Підказки орендарям від експертів

Для того щоб оренда будинку в Києві обернулася для вас успіхом, дотримуйтесь простих правил:

 • ретельно вивчіть все райони Києва. Можливо, ви наважитеся кардинально поміняти звичне життя і з часом оренда перетвориться на купівлю будинку у новій локації;
 • підготуйтеся як слід і будьте уважні до дрібниць (це особливо стосується новачків);
 • покажіть орендарю, що ви надійний та відповідальний квартиронаймач
 • заздалегідь сплануйте переїзд;
 • звертайтеся до професіоналів, щоб не натрапити на шахраїв.

Якщо ви хочете швидко та безпечно зняти будинок у Києві на тривалий термін, то співробітництво з THE Capital гарантує саме такий результат. Ми відповідально підходимо до вимог та запитів кожного нашого клієнта. Також ми діємо у повній відповідності до чинного законодавства України, тому гарантуємо абсолютну юридичну чистоту.

Пропонується оренда будинків - додаткова інформація

Кількість пропозицій Київ : 224

На сайті представлені тільки нові пропозиції за запитом "оренда будинок Київ". У списку об'єктів є форма, де відображається кількість об'єктів оренди будинків, що обробляються в поточний момент.

Знайдено 224 актуальних об'єктів. Якщо ви шукаєте зняти Київ, слід ознайомитися з наступною інформацією:

Ціна оренди будинків Київ:

Характеристика Ціна
Мінімальна 770 USD
Максимальна 30000 USD
Середня 4200 USD

Площа будинків під оренду Київ:

 • Мінімальна: 65 м²
 • Максимальна: 2300 м ²
 • Середня: 384 м²

Агентство нерухомості THE Capital працює для вас, щоб знайти найкращі актуальні пропозиції з нерухомості. Звертайтесь до нас, і ми допоможемо зняти таунхаус безпечний і просто.

Пропонується оренда будинків - додаткова інформація

Кількість пропозицій Київ : 220

На сайті представлені тільки найновіші пропозиції на запит "оренда будинок Київ". У списку об'єктів є форма, де відображається кількість об'єктів, що обробляються оренди будинків зараз.

Знайдено 220 актуальних об'єктів. Якщо ви шукаєте зняти таунхаус Київ, слід ознайомитися з наступною інформацією:

Ціна оренди будинків Київ:

Характеристика Ціна
Мінімальна 800 USD
Максимальна 30000 USD
Середня 4200 USD

Площа будинків під оренду Київ:

 • Мінімальна: 65 м²
 • Максимальна: 2300 м²
 • Середня: 374 м²

Агентство нерухомості T.H.E. Capital працює для вас, з метою знайти найкращі актуальні пропозиції по нерухомості. Звертайтесь до нас, і ми допоможемо зняти таунхаус безпечно та просто.

Детальніше Hide
Не пропусти нові об'єкти
Не пропусти нові відеоогляди найкращих об'єктів нерухомості в нашому Instagram
Перейти
Не пропусти нові об'єкти
Переходь у наш Telegram-канал що б не пропустити нові пропозиції з оренди нерухомості та отримати найкращі пропозиції першим!
Перейти