Оренда приміщення в Києві

Показувати:
Сортувати:
Комерційна
Оренда

2 000 $

Київ
Дарницький р-н

300 м²

4

22/18

Комерційна
Оренда

19 590 $

Київ
Печерський р-н

500 м²

9/9

Комерційна
Оренда

10 640 $

Київ
Солом'янський р-н

495 м²

5/1

Комерційна
Оренда

2 500 $

Київ
Дарницький р-н

123.6 м²

5

1/26

Зараз на сайт додається 79 об'єктів.

Залишіть заявку, щоб отримати найкращу

пропозицію першими!

Комерційна
Оренда

7 350 $

Київ
Печерський р-н

525 м²

6

1/2

Комерційна
Оренда

3 600 $

Київ
Оболонський р-н

201 м²

4

1/9

Комерційна
Оренда

2 600 $

Київ
Печерський р-н

320 м²

11

1/25

Комерційна
Оренда

1 300 $

Київ
Шевченківський р-н

90 м²

3

1/1

Комерційна
Оренда

700 $

Київ
Печерський р-н

72 м²

4

1/5

Комерційна нерухомість завжди користується великою популярністю серед власників і майбутніх підприємців, тому оренда приміщень в Києві - це один з найбільш затребуваних запитів на даний момент. Однак не завжди цей процес проходить максимально гладко, оскільки для того, щоб зняти приміщення в Києві, недостатньо просто підібрати вподобаний вам об'єкт. Потрібно буде укласти договір з орендодавцем, а також перевірити всю необхідну документацію - це складно зробити без допомоги професіоналів. Якщо ви хочете без проблем зняти офісне приміщення в Києві, то звертайтеся за допомогою до нашої агенції. Наші фахівці допоможуть вам вирішити будь-яке завдання, а також знайти в короткі терміни приміщення.

На що потрібно звернути увагу, щоб зняти нежитлове приміщення в Києві?

Якщо ви вже визначилися з метою використання конкретного об'єкта, то вам все одно потрібно бути максимально уважним при підборі приміщення. Деякі вважають, що в цьому немає нічого складного: просто зніму нежитлове приміщення в Києві, яке підійде мені за ціною. На ділі все може бути набагато складніше. Щоб зробити правильний вибір, необхідно звернути увагу на наступні критерії хорошого приміщення:

  • Перед тим, як зняти приміщення під офіс в Києві, зверніть увагу на його технічні характеристики. Від планування офісу буде залежати безпосередньо його функціональна частина. Перевірте перед орендою офісного приміщення в Києві, щоб тут було досить площі для розміщення технічного обладнання та комунікацій.
  • Місцезнаходження об'єкта. Якщо ви шукайте оренду комерційних приміщень в Києві під склад, то тут немає особливої ​​різниці, де він буде знаходитися. Але ось для роботи з клієнтами або магазину потрібно вибрати будівлі з хорошим трафіком.
  • Оренда нежитлових приміщень в Києві, може містити велику кількість оголошень від шахраїв, тому краще додатково перевірити ще раз документи. Для цього вам потрібна буде допомога грамотного юриста, щоб не отримати проблемне приміщення.

Насправді, оренда нежитлового приміщення в Києві може приховувати ще велика кількість підводних каменів, тому краще заручитися підтримкою справжнього фахівця в цій справі. Від цього буде залежати і подальша прибутковість вашого підприємства.

Агентство THE Capital - приміщення в оренду в Києві

У цій галузі є своя специфіка, тому ми рекомендуємо скористатися допомогою наших фахівців, якщо вас цікавить оренда офісних приміщень в Києві. З нами ви зможете уникнути можливих проблем з оформленням документів, а також не натрапите в процесі оформлення на шахраїв. Також оренда приміщення під офіс в Києві вимагає заповнення певної документації - з нами ви можете бути впевнені, що не допустите помилку.

Наші фахівці допоможуть вам підібрати об'єкт по вашим параметрам, а також супроводжують покупця на всіх етапах оформлення угоди. З нами оренда приміщень під офіс в Києві стане набагато простіше і безпечніше!

Пропонується оренда комерційної нерухомості - додаткова інформація

Кількість пропозицій Київ : 850

На сайті представлені тільки нові пропозиції за запитом "оренда комерційна Київ". У списку об'єктів є форма, де відображається кількість об'єктів оренди комерційної нерухомості, що обробляються в поточний момент.

Знайдено 850 актуальних об'єктів. Якщо ви шукаєте оренду приміщення для бізнесу Київ, слід ознайомитися з наступною інформацією:

Ціна оренди комерційної нерухомості Київ:

Характеристика Ціна
Мінімальна 130 USD
Максимальна 100800 USD
Середня 6700 USD

Площа комерційної нерухомості під оренду Київ:

  • Мінімальна: 17 м²
  • Максимальна: 6300 м ²
  • Середня: 452 м²

Агентство нерухомості THE Capital працює для вас, щоб знайти найкращі актуальні пропозиції з нерухомості. Звертайтесь до нас, і ми допоможемо зняти приміщення для бізнесу безпечне та просто.

Пропонується оренда комерційної нерухомості - додаткова інформація

Кількість пропозицій Київ : 812

На сайті представлені тільки найновіші пропозиції на запит "оренда комерційна Київ". У списку об'єктів є форма, де відображається кількість об'єктів, що обробляються оренди комерційної нерухомості зараз.

Знайдено 812 актуальних об'єктів. Якщо ви шукаєте зняти приміщення для бізнесу Київ, слід ознайомитися з наступною інформацією:

Ціна оренди комерційної нерухомості Київ:

Характеристика Ціна
Мінімальна 130 USD
Максимальна 100800 USD
Середня 6700 USD

Площа комерційної нерухомості під оренду Київ:

  • Мінімальна: 15.2 м²
  • Максимальна: 6300 м²
  • Середня: 451 м²

Агентство нерухомості T.H.E. Capital працює для вас, з метою знайти найкращі актуальні пропозиції по нерухомості. Звертайтесь до нас, і ми допоможемо зняти приміщення для бізнесу безпечно та просто.

Детальніше Hide
Не пропусти нові об'єкти
Не пропусти нові відеоогляди найкращих об'єктів нерухомості в нашому Instagram
Перейти
Не пропусти нові об'єкти
Переходь у наш Telegram-канал що б не пропустити нові пропозиції з оренди нерухомості та отримати найкращі пропозиції першим!
Перейти