Продаж земельних ділянок

Показувати:
Сортувати:
Земельні ділянки
Продаж

230 000 $

Київска область
Обухівський р-н

30 сот.

Земельні ділянки
Продаж

70 000 $

Київска область
Обухівський р-н

20 сот.

Земельні ділянки
Продаж

950 900 $

Київска область
Бучанський р-н

257 сот.

Земельні ділянки
Продаж

165 000 $

Київска область
Броварський р-н

360 сот.

Зараз на сайт додається 47 об'єктів.

Залишіть заявку, щоб отримати найкращу

пропозицію першими!

Земельні ділянки
Продаж

210 000 $

Київска область
Вишгородський р-н

1050 сот.

Земельні ділянки
Продаж

120 000 $

Київска область
Вишгородський р-н

600 сот.

Земельні ділянки
Продаж

60 000 $

Київска область
Вишгородський р-н

300 сот.

Земельні ділянки
Продажа земельных участков в Сувиде
Продаж

300 000 $

Київска область
Вишгородський р-н

1500 сот.

Земельні ділянки
Продажа земельных участков в Тарасовке
Продаж

165 000 $

Київска область
Обухівський р-н

100 сот.

Земельні ділянки
Продаж

39 000 $

Київска область
Обухівський р-н

30 сот.

Для будівництва будинку мрії ідеально підходить сторінка продаж земельних ділянок, де починається пошук відповідного об'єкта. Багатьом може здатися, що це не так уже й складно, але насправді все не зовсім так. Якщо ви хочете купити земельну ділянку, будьте готові вирішити безліч питань. Вибираючи місце, потрібно визначити основні критерії пошуку:

 • природа;
 • інфраструктура;
 • розташування;
 • транспортна розв'язка;
 • площа і форма ділянки.

В інтернеті ви знайдете безліч пропозицій про продаж земельної ділянки в Києві. Щоб зробити правильний вибір, проконсультуйтеся в агентстві нерухомості. В обов'язки співробітників входить пошук і підбір нерухомості за запитом клієнта. Звертаючись в агентство, ви можете бути впевнені в безпеці угод. 

Продаж земельних ділянок в Києві - як не помилитися у виборі

Підбір земельної ділянки, що відповідає всім необхідним вимогам, процес непростий. Прийнявши до свого відома основні тези цього відповідального кроку, можна захистити себе від помилкових рішень. Особливо якщо ви хочете купити земельну ділянку під будівництво власного будинку. Не має значення, чи будете ви жити в ньому цілий рік або використовувати для заміського відпочинку в літній сезон, необхідно передбачити безліч нюансів, що впливають на комфортне проживання в майбутньому житло. При виборі ділянки зверніть увагу на такі особливості:

 1. Цільове призначення території. Землю можна використовувати для сільського господарства, особистого підсобного господарства на польових ділянках, індивідуального житлового будівництва (ІЖС), особистого підсобного господарства (ЛПГ), городництва і садівництва. В оголошеннях про продаж земельної ділянки в Києві пропонуються землі населених пунктів та сільськогосподарського призначення. Вони зазвичай розташовані в межах міста або в котеджних селищах, тому є найбільш підходящими для побудови власного будинку. 
 2. Розташування сусідніх будівель. Якщо ви вирішили купити земельну ділянку в котеджному селищі, майте на увазі, що щільність забудови тут дуже висока. Сусідні будинки будуть знаходитися дуже близько до вашої ділянки. Цей фактор впливає на комфорт земельної ділянки та зручне розташування майбутнього будинку. Тому перед купівлею землі зверніть увагу на відстань між вашим будинком і спорудами на сусідніх ділянках. 
 3. Дані гідрології грунтів. Перед тим як купити земельну ділянку в Києві під будівництво будинку, зберіть всю інформацію про місцевість. Для цього можна звернутися в територіальні органи влади, поспілкуватися з майбутніми сусідами. Щоб розібратися в характеристиці грунту, можна також орієнтуватися на близькість водойм, заболоченій місцевості і їх висотне розташування щодо вашої ділянки.
 4. Наявність під'їзної дороги. Важливо, щоб до ділянки був цілорічний безперешкодний проїзд. Сьогодні більшість земельних ділянок в Києві, виставлених на продаж, знаходяться поруч з шикарною транспортною розв'язкою. Якщо під'їзної дороги немає, з'ясуйте, хто повинен її упорядкувати. Ґрунтова під'їзна дорога до заміського ділянки - не найкращий варіант. Вона не здатна витримувати великі навантаження і руйнується, постійно розмивається водою і накопичує опади від талого снігу. Якщо ви ризикнете купити земельну ділянку без під'їзної дороги, швидше за все, будете змушені прокладати її самостійно, а це чималі витрати. 
 5. Комунікації. Рекомендуємо купити земельну ділянку недалеко від міста, поруч з трасами необхідних мереж. Тоді його територія з більшою часткою ймовірності буде газифікована і електрифікована. Після покупки вам необхідно буде звернутися в місцеві інстанції і дізнатися, чи можна до них підключитися. Якщо немає можливості підключитися до централізованих магістралях, доведеться самостійно облаштувати автономну каналізацію та газопостачання. 
 6. Інфраструктуру. Хороший варіант - купити земельну ділянку в великому селищі з магазином, лікарнею, дитячими установами. Хоч така покупка обійдеться недешево, вам буде максимально комфортно жити в заміському будинку.
 7. Природне оточення. Природа і чисте повітря створюють хороші умови для проживання. Ретельно вивчіть місцевість, на якій належить побудувати будинок. Дізнайтеся про наявність водойми, ліси, парків та інших зелених зон.

Роль земельної ділянки в реалізації проекту воістину велика. Правильно обраний земельну ділянку дозволить створити комфортні умови для проживання і відпочинку. Більш того, якщо ви передумаєте починати будівництво, землю в хорошому місці можна вигідно продати.

Необхідні документи для продажу земельної ділянки

Купівля земельної ділянки є не тільки придбання об'єкта нерухомості, але і деяку головний біль, пов'язаний з юридичним оформленням угоди. На жаль, українські громадяни не мають достатньо досвіду та знань, тому легко стають жертвами аферистів. Зловмисники постійно використовують різні махінації з документами. Якщо хочете купити земельну ділянку в Києві без ризику, звертайтеся до юристів, тому що нюансів з документами і договорами величезна кількість. А каверз юридичного характеру і того більше, і виникли проблеми ви будете вирішувати самі за чималеньку суму. 

Під час укладання угоди купівлі-продажу обидві сторони зобов'язуються надати наступні документи:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний код платника податків;
 • паспорт та ідентифікаційний код співвласників, якщо такі є;
 • паспорти та ідентифікаційні коди подружжя, якщо власник або покупець перебуває в шлюбі;
 • свідоцтво про шлюб або про розірвання шлюбу.

Після завершення угоди покупець отримує: 

 • договір купівлі-продажу;
 • витяг з державного реєстру про реєстрацію договору;
 • оригінал держакту, в якому зроблено відмітку про відчуження земельної ділянки;
 • копію довідки з земельного кадастру про наявність обтяжень на земельну ділянку.

Якщо ви хочете купити квартиру або земельну ділянку, краще звернутися з даним питанням за допомогою до фахівця. Крім експертизи документів, професіонал може підібрати відповідний варіант на ваш запит.

Агентство нерухомості THE Capital - продаж земельних ділянок в Києві 

Земля завжди вважалася одним із найвигідніших об'єктів інвестицій. Тому все більше людей замислюються про питання купівлі та продажу земельної ділянки у Києві. Але не варто забувати про інвестиційні ризики. Для купівлі ділянки потрібна юридична підкованість у цих питаннях. Якщо у вас недостатньо досвіду та знань, то не буде зайвої консультації в юридичній фірмі. Щоб покупка землі була безпечною, а угода вигідною, звертайтесь до надійне агентство нерухомості THE Capital. У нас працюють професіонали своєї справи, які готові вирішити навіть найскладніші завдання. Співробітники агентства нерухомості THE Capital мають необхідні знання та досвід. Вони завжди враховують усі побажання клієнтів, пропонують чудові рішення та надають всю інформацію про об'єкт. Таким чином, ви не тільки заощадите час на пошуку відповідної земельної ділянки, але й позбавите себе клопоту, пов'язаного з оформленням документів.

Пропонується продаж земельних ділянок - додаткова інформація

Кількість пропозицій: 241

На сайті представлені тільки найновіші пропозиції по запиту "продаж земельних ділянок". У списку об'єктів є форма, де відображається кількість об'єктів продажу земельних ділянок, що обробляються в поточний момент.

Знайдено 241 актуальний об'єкт. Якщо ви шукаєте купити ділянку, слід ознайомитись з наступною інформацією:

Ціна продажу земельних ділянок:

Характеристика Ціна
Мінімальна 31500 USD
Максимальна 6780000 USD
Середня 519700 USD

Площа земельних ділянок під продаж:

 • Мінімальна: 4 м²
 • Максимальна: 8820 м ²
 • Середня: 379 м²

Агентство нерухомості THE Capital працює для вас, щоб знайти найкращі актуальні пропозиції з нерухомості. Звертайтесь до нас, і ми допоможемо купити ділянку безпечно та просто.

Пропонується продаж земельних ділянків - додаткова інформація

Кількість пропозицій : 237

На сайті представлені тільки найновіші пропозиції на запит "продаж земельні ділянки ". У списку об'єктів є форма, де відображається кількість об'єктів, що обробляються продаж земельних ділянків зараз.

Знайдено 237 актуальних об'єктів. Якщо ви шукаєте придбати ділянка , слід ознайомитися з наступною інформацією:

Ціна продаж земельних ділянків :

Характеристика Ціна
Мінімальна 31500 USD
Максимальна 6780000 USD
Середня 515700 USD

Площа земельних ділянків під продажу :

 • Мінімальна: 4 м²
 • Максимальна: 8820 м²
 • Середня: 383 м²

Агентство нерухомості T.H.E. Capital працює для вас, з метою знайти найкращі актуальні пропозиції по нерухомості. Звертайтесь до нас, і ми допоможемо придбати ділянка безпечно та просто.

Детальніше Hide
Не пропусти нові об'єкти
Не пропусти нові відеоогляди найкращих об'єктів нерухомості в нашому Instagram
Перейти
Не пропусти нові об'єкти
Переходь у наш Telegram-канал що б не пропустити нові пропозиції з оренди нерухомості та отримати найкращі пропозиції першим!
Перейти