Агентство нерухомості T.H.E. Capital

Отримайте пропозиції від наших експертів
Заповніть форму

Заповніть форму підбору нерухомості і ми зафіксуємо за Вами вашого персонального експерта!

Отримайте кращі пропозиції

Наш експерт, який закріплений за Вами, проведе консультацію по тих об'єктах які відповідають вашому запиту.

Форма пошуку нерухомості

Наші експерти підберуть нерухомість під ваш запит


Рекомендуємо для оренди
Рекомендуємо для покупки
Відгуки клієнтів
Просунута і досвідчена компанія. Співробітники все ввічливі і розумні. Рекомендую!
Відгук 3
від Ruslan Salesman
Зняв для себе квартиру в Французькому кварталі 2, через це Агенство, все на рівні! У них є всі варіанти по цьому комплексу.
Відгук 3
від Сергій Смовський
Експерти компанії - справжні професіонали! Здали в довгострокову оренду апартаменти за пару днів! Ви найкращі!!!
Відгук 3
від Анна Бондар

Купівля квартири - важливий і відповідальний крок у житті. Адже вона може стати не просто місцем проживання, а й приносити додатковий дохід. Вкладення в житло - одна з найнадійніших інвестицій, тому з питання вибору і подальшої покупки краще звернутися в перевірене агентство нерухомості. Співпраця з компанією допоможе уникнути труднощів із пошуком відповідного варіанту, оформленням пакету необхідних документів і інших нюансів угоди. THE CAPITAL надає повний комплекс послуг в сфері нерухомості: покупка, продаж, оренда квартири бізнес-класу або комерційного приміщення. Ми працюємо на високому професійному рівні. Кожен наш співробітник розуміє, що в агентство нерухомості звертаються не просто за новою квартирою або офісом - від нас чекають виконання мрії. Тому головним принципом роботи компанії є індивідуальний підхід до кожного клієнта. Агентство елітної нерухомості THE CAPITAL - це команда професіоналів з багаторічним досвідом роботи на ринку нерухомості і величезним бажанням допомагати людям. Звертаючись до нас, ви отримуєте надійного помічника.

THE CAPITAL - елітна нерухомість без ризиків і клопоту

THE CAPITAL - провідне агентство і лідер по реалізації вторинної нерухомості в Києві. Ми пропонуємо клієнтам широку базу житлових і комерційних об'єктів преміум-класу. Досвід і професіоналізм наших співробітників можуть гарантувати вам успішне проведення і завершення угоди. Купівля квартири через агентство THE CAPITAL - можливість максимально захистити себе від ризиків. Ми безпосередньо зацікавлені в тому, щоб угода пройшла благополучно і не мала ніяких неприємних наслідків. Тому наша база виключає підозрілі об'єкти, а складається тільки з перевірених комерційних приміщень і житлових просторів. Нерухомість проходить фахову експертизу, в ході якої перевіряються:

 • надійність, рейтинг і імідж забудовника;
 • кількість втілених проектів забудовника;
 • недоліки в будівництві і т.д.
Таким чином, наші клієнти можуть розраховувати на оперативне укладання угод з купівлі, здачі та оренди квартир.

Етапи роботи з агентством з продажу нерухомості THE CAPITAL

Ми враховуємо бажання наших клієнтів якомога швидше заселитися в будинок своєї мрії, або отримати максимальну вигоду з продажу або здачі квартири в оренду. Тому агентство елітної нерухомості THE CAPITAL виробило надійну схему, яка стала основою продуктивної співпраці. Робота з орендарями та покупцями проходить в кілька етапів:

 1. Підбір варіантів, які відповідають вимогам клієнта, для оренди або купівлі на максимально вигідних і комфортних умовах.
 2. Перевірка історії придбаного об'єкта.
 3. Контроль достовірності правовстановлюючих документів.
 4. Консалтингові послуги, юридичне оформлення.
 5. Повний супровід угоди на всіх її етапах.

Ми самі підбираємо об'єкти, орієнтуючись на побажання клієнта, а також перевіряємо актуальність пропозицій і ціну. Висока кваліфікація кожного співробітника агентства по нерухомості, професійна і згуртована робота дозволяють проводити операції в оптимальні терміни на найвигідніших умовах.

THE CAPITAL - безліч успішних угод і задоволених клієнтів

У питаннях купівлі, продажу та оренди нерухомості не варто приймати емоційні рішення і покладатися на випадок, оскільки ризики дуже високі. Співпраця з агентством нерухомості THE CAPITAL дозволить вам заощадити час, уникнути зустрічі з аферистами і позбутися від паперової рутини з оформленням документів. Глибокі знання про ринок нерухомості роблять роботу агентства максимально ефективною, а дотримання термінів і якісне виконання взятих на себе зобов'язань забезпечує взаємовигідне співробітництво з клієнтами. Щоб отримати послуги агентства нерухомості THE CAPITAL досить написати на пошту або зателефонувати. Звертаючись до нас, клієнт отримує:

 • якісний підбір варіантів по його критеріям пошуку;
 • перевірку документів;
 • збереження конфіденційності;
 • доведення угоди до завершального етапу в оптимальні терміни на найвигідніших умовах.

Нас вибрало велику кількість клієнтів, тому що нашу роботу відрізняє персональний підхід і перфекціонізм в кожному кроці. База об'єктів готових для продажу постійно поповнюється, що дозволяє підібрати для вас ексклюзивні квадратні метри преміум-класу. Вибирати можна як квартири, так і приватні будинки, а ще офіси, кафе, магазини і будь-які інші виробничі приміщення. Ми хочемо, щоб ви зверталися до нас знову і знову, і радили нас вашим друзям. Тому ми завжди допомагаємо вам отримати максимальну вигоду: захищаємо ваші інтереси, надаємо правдиву інформацію, забезпечуємо безпеку, конфіденційність і зручність проведення операцій з нерухомістю.

Порівняти об'єкти

Порівняти
РусскийУкраїнська