Комерційна нерухомість в Києві

Сортувати по:
Такі квартири є тільки у нас!

Топова добірка ексклюзивних квартир.

Якщо будь-який бізнес починається з ідеї, то основним інструментом її втілення є приміщення. Припустимо, ви хочете відкрити ресторан, тому пошук відповідного простору буде для вас першочерговим завданням. І де, власне, його шукати? На ринку комерційної нерухомості. Завдяки розвитку технологій, можна підібрати підходящий варіант в інтернеті не виходячи з дому. У всесвітній павутині знайдеться безліч оголошень про продаж та оренду. Врахуйте, що кожен об'єкт в залежності від призначення відноситься до певної категорії:

 1. Індустріальна комерційна нерухомість - складські приміщення, а також різноманітні промислові виробництва.
 2. Зелені зони та комерційні земельні ділянки - місця для кемпінгу, поля, сади, водні об'єкти.
 3. Комерційна нерухомість вільного призначення - ресторани, готелі, кафе, спорт-центри, розважальні-центри.
 4. Громадсько-ділова комерційна нерухомість - великі бізнес-центри і окремі приміщення під офіси. 
 5. Торгові площі - супермаркети, бутики, ринкові майданчики, магазини.
 6. Соціальна комерційна нерухомість - мед-центри, спорт-клуби.

Визначтеся з вашими цілями і запитами на стадії моніторингу ринку нерухомості. Вибравши комерційну нерухомість конкретного призначення, ви маєте шанс отримати простір з усіма необхідними характеристиками. 

Коли ідеальне приміщення знайдено, починається найцікавіше - угода з продавцем або орендодавцем. Дана процедура має ряд особливостей і супроводжується певними ризиками. Звичайній людині часом дуже важко розібратися в тонкощах такого запитання. Але уникнути проблем і оперативно вирішити задачу по покупці або оренді комерційної нерухомості в Києві може допомогти досвідчений агент. Він надасть базу з варіантами об'єктів, які будуть повністю відповідати вашим побажанням. Підготовка документів і укладення угоди пройде під контролем професійного юриста. 

Комерційна нерухомість: на що потрібно звертати увагу при виборі?

Незалежно від того, для яких цілей буде використовуватися об'єкт, необхідно бути вкрай уважним. Особливо тим, хто планує купити нерухомість. Вона повинна бути максимально затребуваною, щоб в подальшому її можна було здавати в оренду. При виборі комерційної нерухомості звертайте увагу на:

 1. Технічні характеристики - від планування приміщення залежить його функціональність. Ви повинні бути впевнені в тому, що площі об'єктів комерційної нерухомості буде досить для установки техніки, розміщення відвідувачів і покупців. Також перевірте наявність всіх необхідних комунікацій. 
 2. Розташування - не має великого для приміщення під склад, але з вибором локації для ресторану чи магазину потрібно бути уважнішими. Віддайте переваги об'єктів комерційної нерухомості в престижних районах, де великий потік людей і зручна транспортна розв'язка. 
 3. Документи - при купівлі комерційної нерухомості підтримка грамотного юриста ніколи не буде зайвою. Власники об'єктів досить часто намагаються збути з рук «проблемні» приміщення. 

Деякі об'єкти комерційної нерухомості мають ряд особливостей, які можуть обмежувати подальшу експлуатацію. Наприклад, якщо ви пригледіли приміщення для кафе в будівлі житлового комплексу, зробити його цілодобовим буде неможливо. 

Від правильного вибору залежить успіх вашого підприємства і розмір прибутку, тому слід заздалегідь все прорахувати. 

Вартість комерційної нерухомості в Києві - фактори, що впливають на ціноутворення

Різниця ціни на комерційну нерухомість в Києві залежить не тільки від умов ринку і економічної ситуації. Більший вплив на вартість об'єкта надає ряд таких ціноутворюючих факторів, як:

 • клас об'єкта;
 • місце розташування об'єкта;
 • загальна і корисна площа;
 • технічний стан і рівень оснащення приміщення;
 • поверх приміщення. 

До інших чинників, що впливає на вартість комерційної нерухомості в Києві, відносяться:

 • пішохідна, транспортна, візуальна доступність об'єкта;
 • зручність підходу і парковки автотранспорту та ін.

Відсутність навіть деяких з характеристик, як правило, істотно впливає на зниження вартості комерційної нерухомості в Києві. Якщо об'єкт повністю відповідає всім вимогам, його цілком можна оцінювати за максимальними ринковими цінами. 

Агентство THE Capital - елітна комерційна нерухомість в Києві

Купівля та оренда комерційної нерухомості в Києві мають свою специфіку. Досить часто зустрічаються випадки обману або невиконання зобов'язань орендодавців. Не розібравшись в юридичних аспектах, можна допустити ряд помилок, які стануть перешкодою розвитку вашого бізнесу. Щоб уникнути будь-яких ризиків, слід звернутися в надійне агентство нерухомості. Ви не тільки позбудетеся від турбот, що стосуються пошуку відповідного приміщення, але і отримаєте максимум вигоди. У розпорядженні агентства нерухомості THE Capital є значна база об'єктів:

 • елітна комерційна нерухомість в новобудові Києва;
 • об'єкти нежитлового фонду в багатоквартирних будинках престижних районів;
 • комерційна нерухомість всіх категорій. 

Складнощі укладення угод і інших операцій з нерухомістю вимагають професійного підходу. Команда THE Capital захищає інтереси кожного клієнта. Ми прагнемо надавати повний комплекс послуг - від підбору відповідних об'єктів до завершального етапу укладання угоди. Ключовим аспектом роботи нашого агентства є прагнення запропонувати кращі ціни на комерційну нерухомість в Києві, і комфортні умови співпраці. Ми завжди раді проконсультувати по питаннях, що цікавлять і розповісти про найбільш актуальні пропозиції.  

Порівняти об'єкти

Порівняти
РусскийУкраїнська