Житловий комплекс Cosmopolitan

Показувати:
Сортувати:
Квартира
Продаж 3 комн. Квартири по вул. Дегтяревская 25а
Продаж

174 500 $

Київ
Шевченківський р-н

80 м²

3

9/24

Зараз на сайт додається 25 об'єктів.

Залишіть заявку, щоб отримати найкращу

пропозицію першими!

Загадковий та повний контрастів, ЖК "Космополітен" викликає дивовижне почуття тяжіння. Цей об'єкт нерухомості має всі переваги бізнес-класу, він уособлює стиль і витонченість. Однак під його елегантним виглядом ховається історія переживань і випробувань, яку зовсім недавно пережив він сам, і яку ми, у свою чергу, розповімо вам сьогодні.

Мальовниче оточення та транспортна доступність

Що б ви не шукали - усамітнення чи можливості швидко дістатися центру міста, ви знайдете це тут. ЖК "Космополітен" розміщується в унікальній локації Києва. Поблизу двох станцій столичного метрополітену, з якими пов'язує лише 20-хвилинна прогулянка, він гордо височить над Шулявкою. Великою перевагою є той факт, що "продати нерухомість Київв цьому районі набагато простіше, враховуючи його вигідне місце розташування.

Список об'єктів інфраструктури в районі ЖК "Космополітен" включає:

  • Автобусна зупинка (224м)
  • Супермаркет (77м)
  • Дитячий садок (260м)
  • Школа (260м)
  • Аптека (550м)

Крім цього, поряд з комплексом знаходиться зелена зона для відпочинку - парк імені Пушкіна. Це чудове місце для прогулянок з дитиною чи просто відпочинку на свіжому повітрі після робочого дня.

Технічні характеристики та оцінка надійності

Згадана вище транспортна доступність є не єдиною перевагою ЖК "Космополітен". Будівництво виконане за технологією моно-каркасу, стіни будинку з цегли, а система опалення – централізована. Така технічна оснащеність забезпечує комфорт та надійність.

Але слід зазначити такі особливості:

  • Кількість будинків: 1
  • Поверховість: 22 / 24-25 / 28
  • Забудовник: Центр Буд-Інвест

Втім, не все так гладко. Перша черга ЖК була здана 10 років тому та заселена. Другу чергу не вдалося завершити. За неофіційними даними, забудовник сусіднього ЖК Poetica має завершити будівництво. Статус проекту на даний момент - "Заморожено, Здано частково". Це призводить до дуже низької оцінки надійності.

Адреса та інші назви ЖК

Будівля розташована за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, 25а, у районі Шевченківський, мікрорайоні Шулявка. Варто зазначити, що ЖК "Космополітен" іноді шукають і під назвою Cosmopolitan.

У результаті, ЖК "Космополітен" є об'єктом з великим потенціалом, незважаючи на свою незавершеність. Його вдале розташування, розвинена інфраструктура та присутність приємних зон для відпочинку роблять його привабливим варіантом для інвесторів та мешканців міста.

Детальніше Сховати
Не пропусти нові об'єкти
Переходь у наш Telegram-канал що б не пропустити нові пропозиції з оренди нерухомості та отримати найкращі пропозиції першим!
Перейти