Двокімнатні квартири в Києві

Сортувати по:
Житлові комплекси Києва
Більше

Як швидко купити двокімнатну квартиру в Києві

Аналізуючи ринок нерухомості, експерти відзначають, що найбільш затребуваною послугою, що дозволяє оперативно вирішити житлові проблеми, вважається продаж двокімнатних квартир в Києві. Такий вид житла є підходящим для проживання молодої пари, невеликої сім'ї з дітьми або літніх людей. Це привабливий інвестиційний варіант - для здачі в оренду або перепродажу в майбутньому з метою покупки більш престижною або місткою житлової нерухомості.

Якщо вам потрібно купити 2 кімнатну квартиру в Києві преміум рівня і виключити ризики в процесі вибору і укладання угоди, зверніться в наше агентство THE Capital. Наші досвідчені експерти:

 • Подбають про перевірку документів на об'єкт.

 • Візьмуть на себе всі супровідні процедури від розгляду і підбору квартири до підписання договору та оформлення власності.

Яку можна купити двокімнатну квартиру

Ринок нерухомості можна розділити на два "табори": вторинне і первинне житло. Плануючи придбати 2 кімнатну квартиру на вторинному ринку, майбутньому власнику слід враховувати:

 • якість ремонту;

 • наявність меблів і техніки, що залишилися від старих господарів;

 • особливості планування;

 • розташування об'єкта.

Якщо потрібна нова двокімнатна квартира, тут забудовники пропонують безліч варіантів:

 • квартири з оздобленням;

 • двушки без обробки;

 • ряд забудовників пропонують можливість проведення ремонту та підбору меблів і т.д.

Крім того, купити 2-х кімнатну квартиру в Києві від забудовника годі й за повну вартість, а в розстрочку. Деякі компанії іноді оголошують про акції, акцентують увагу на спеціальних умовах придбання.

Враховуйте наявність оригінальних планувань, організацію території біля будинку і т.п.

Скільки коштує квартира в Києві двокімнатна

Скільки коштує двох кімнатна квартира - питання, яке цікавить покупців такої нерухомості в першу чергу. Відзначимо головні чинники, що впливають на ціну:

 • Розташування. Чим ближче нерухомість знаходиться до центру, станції метро, ​​великим транспортним розв'язкам, тим вище ціна 2 х кімнатної квартири.

 • Площа. Це очевидний фактор, який безпосередньо впливає на вартість. Площі двійок починаються від 47-50 кв.м.

 • Поверх. На вторинному ринку і в новобудовах ціна квартири в багатьох випадках буде залежати від поверху. Наприклад, вважається, що жителі верхніх поверхів отримують можливість мати гарний вигляд з вікна. Деякі 2 кімнатні квартири в Києві в новобудовах реалізуються з терасами, які також розташовуються на останніх поверхах.

 • Матеріали. Монолітні і цегельні будинки, зведені за європейськими технологіями будівництва, можна віднести до преміальної нерухомості. Потрібно врахувати вид утеплювача, матеріали, що використовуються при обробці.

Якщо вас цікавить продаж 2 кім квартир в споруджуваний новобудові, враховуйте терміни здачі об'єкта. У поточній динаміці цін за 1 кв.м питання бюджету багато в чому буде залежати від того, на якій стадії будівництва знаходиться обраний ЖК, зокрема будинок, в якому була обрана двушка. Актуальні ціни на 2-кімнатні квартири в Києві ви дізнаєтеся у наших співробітників.

Що ще потрібно враховувати, перш ніж купити 2 х кімнатну квартиру в Києві

На вартість нерухомості впливає рівень інфрактури району, де купується житло. Наявність соціально-значущих об'єктів в крокової доступності істотно полегшує вирішення щоденних завдань. Тому, перш ніж купити квартиру 2 кімнатну в Києві, слід заздалегідь довідатися про віддаленість:

 • Дошкільних освітніх закладів.

 • Шкіл з різним напрямком діяльності.

 • Торгово-розважальних центрів.

 • Супермаркетів з продажем товарів першої необхідності.

Купівля двокімнатної квартири поблизу парків, водойм з пляжами, лесозони та інших місць відпочинку обійдеться дорожче інших варіантів за рахунок екологічно сприятливих умов. Крім того, наявність важливих об'єктів інфраструктури багато в чому визначає комфортне проживання на довгий термін. Наприклад, якщо ви плануєте поповнення сім'ї та хочете купити 2 до квартиру в Києві, дізнайтеся про наявність дитячих розвиваючих центрів, садів, а також шкіл поблизу. Це дозволить дитині не тільки отримати якісну дошкільну, а й основну освіту без утомливих поїздок. Наявність прогулянкової зони і фітнес-центрів в крокової доступності дозволить займатися спортом і проводити час з сім'єю.

В яких районах здійснюється продаж 2 х кімнатних квартира в Києві

Купівля 2 х кімнатної квартири в Києві в даний час доступна в різних районах, кожен з яких має свої переваги і нюанси. Відзначимо кілька особливостей проживання в залежності від обраного району.

 • Щільність населення. Райони, які розташовуються ближче до центру, багатолюдні і дуже активні в будь-який час доби. Це місця відвідування туристів. Якщо вас цікавить продаж двокімнатних квартир в Києві в такому районі, краще вибрати Печерський або Подільський райони. Якщо ви перебуваєте в пошуках спокійнішого життя, зупиніть свій вибір на Оболонському, Дніпровському або Голосіївському районах.

 • Цінова політика. Уже традиційно вартість 2-х кімнатної квартири в Києві в Печерському, Подільському та Шевченківському районах вище за інших територій. Найбільш доступною вважається нерухомість в Деснянському, Дарницькому та Дніпровському районах.

 • Екологія. Для багатьох хороша екологія є пріоритетом у виборі преміального житла. В даний час двокімнатна квартира в Києві може бути підібрана відповідно до цієї вимоги. Дніпровський район особливо відрізняється в цьому плані, тому що тут багато скверів, парків і озер. Також розгляньте варіанти в найзеленішому Голосіївському районі.

Відзначимо, що продаж 2 кімнатних квартир в Києві в Голосіївському районі багато в чому популярна через добре розвиненого транспорту та інфраструктури у всіх напрямках. Голосіївський вважається одним з найбільших за площею і перспективних. Печерський - історичний центр столиці. Таким чином, щоб правильно підібрати комфортне місце для проживання, варто заздалегідь порадитися з фахівцями.

Як купити 2 кімнатну квартиру в Києві з урахуванням всіх побажань

Агентство THE Capital - це команда досвідчених експертів, яка готова супроводжувати вас у виборі преміальної нерухомості в столиці. Співпраця з нами завжди буде вигідним. Вже на першій зустрічі з нами ви будете чітко орієнтуватися в наступному:

 • Доступні варіанти планувань двійок, які можна придбати в найближчим часом.

 • Ціна двокімнатної квартири відповідно до запитів.

 • Інфраструктура району, де реалізується цікавить нерухомість.

 • Точний час проведення операції і реєстрації документів.

Наші експерти гарантують конфіденційність, повну інформаційну обізнаність з питання підбору потрібної нерухомості. Також ми готові надати додаткові послуги з консалтингу та вирішити юридичні питання, що виникають в процесі роботи.

Порівняти об'єкти

Порівняти
РусскийУкраїнська