Нерухомість в н.п. Григорівка

Показувати:
Сортувати:
Будинок
Продаж

1 700 000 $

Київска область
Києво-Святошинський р-н

1700 м²

50 сот.

16

Зараз на сайт додається 83 об'єктів.

Залишіть заявку, щоб отримати найкращу

пропозицію першими!

Живописне село в Обухівському районі Київської області під назвою Григорівка або Григорівка, як його іноді називають, є чудовим поєднанням природної краси та історичної спадщини. За даними останнього перепису, її населення становить близько 2000 осіб. Управління тут здійснюється через Григорівську сільську раду. Даний населений пункт є ідеальним місцем для життя і відпочинку.

Пам'ятки Григорівки та переваги її локації

Маршрутне таксі № 315 забезпечує зручне сполучення зі станцією київського метро “Видубичі”, звідки можна легко дістатися центру столиці або будь-якого її куточка. Подорож громадським транспортом займає близько двох з половиною годин, у той час як на автомобілі шлях скорочується до години. Ви зможете насолоджуватися перевагами життя в приватному будинку в оточенні природи і продовжувати звичні подорожі Києвом з метою дістатися офісу, університету чи улюбленого кафе. А все завдяки вигідному розташуванню обраного населеного пункту:

  • 50,7 кілометра до обласного центру
  • 6,8 кілометра до районного центру

Григорівка розташована в красивій долині річки Червона, через яку проходить одна із гілок знаменитих Зміїв валів. Найвищою точкою села є гора Гержая, звідки відкриваються захоплюючі духи. Історичне значення Григорівки підтверджується знахідками археологів, серед яких особливо цінними вважаються римські монети, датовані II століттям нашої ери, і три кургани часів Київської Русі на околицях Матяшівки. Перша згадка про поселення датується 1450 роком.

Сучасні зручності та інфраструктура Григорівки

Село Григорівка, як і сусідні населені пункти Гусачівка та Ленди, продовжує зберігати свою багату культурну та історичну спадщину, привертаючи тим самим увагу численних дослідників, туристів та інвесторів. Крім своєї історичної та природної цінності, воно також пропонує сучасні зручності та розвинену інфраструктуру.

  • Григорівська загальноосвітня школа надає якісні послуги, знання та турботу про ваших дітей
  • дитячий садок “Журавонька” допоможе молодим батькам знаходити вільний час для себе та належний догляд для своїх малюків
  • різні продовольчі та продуктові магазини
  • паб для вечірнього відпочинку
  • будинок культури, що є центром суспільного життя
  • відділення пошти, що забезпечує зв'язок із зовнішнім світом

Григорівка, поєднуючи в собі унікальну історію та сучасні зручності, пропонує мешканцям та гостям комфорт та багате культурне життя. T.H.E. Capital рекомендує вам це місце, як чудовий вибір для інвестицій у нерухомість та щасливе майбутнє.

Детальніше Сховати
Не пропусти нові об'єкти
Переходь у наш Telegram-канал що б не пропустити нові пропозиції з оренди нерухомості та отримати найкращі пропозиції першим!
Перейти