Компанія T.H.E. Capital отримала дві нагороди у престижній міжнародній премії International Property Awards

13.12.2021

Компания T.H.E. Capital получила две награды в престижной международной премии International Property Awards
Дві перемоги та потрійний успіх святкує компанія T.H.E. Capital після того, як 2 грудня на офіційному нагородженні було оголошено імена переможців «International Property Awards».

За результатом International Property Awards компанія T.H.E. Capital здобула перемогу в номінаціях:

  • Real Estate Single Office
  • Real Estate Agency 5 - 20 office's

У номінації “Real Estate Agency 5 - 20 office's” - отримала найвищу відмінність - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ та набула статусу найкращого агентства нерухомості в Україні 2021-2022! Також компанія T.H.E. Capital номінована на участь у Європейській Премії Нерухомості, представляючи Україну!

Читайте такожЗдача квартири в оренду: як правильно написати оголошення?

International Property Awards - найбільша, найпрестижніша і всесвітньо визнана премія в нерухомості. Вона щорічно проходить у Європі, США, Канаді, Центральній та Південній Америці, країнах Африки та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Оцінює конкурс та стежить за результатами незалежна група із 80 висококласних фахівців сфери нерухомості.

На чолі журі стоять члени верхньої палати парламенту Великобританії - Палати Лордів: Лорд Кейтнесс, Лорд Бест та Лорд Уеверлі. До речі, якщо здумалися щодо купівлі нерухомості, рекомендуємо звернутися в наше професійне агентство елітної нерухомості T.H.E. Capital.

Перемога у найавторитетнішому конкурсі Європи — це не лише велика честь, а й важливий показник того, що ми на правильному шляху, з якого не можна згортати. Компанія T.H.E. Capital створювалася з метою змінити звичне уявлення про професію ріелтора, український ринок нерухомості, зробити його комфортним як для експертів, так і для кінцевого споживача.

Читайте такожЯк здати в оренду нежитлове приміщення?

Протягом усього періоду існування компанія змінювалася, росла та розвивалася, йдучи в ногу з часом та залишаючись лідерами галузі. Отримані нагороди, номінація та висока оцінка світових фахівців змушує нас, команду THE. Capital, пишатися професійними досягненнями нашої компанії. Публікація була цікавою та корисною? Підписуйтесь на оновлення нашого блогу про нерухомість та отримуйте свіжі публікації від агентства нерухомості THE Capital.

Не пропусти нові об'єкти
Не пропусти нові відеоогляди найкращих об'єктів нерухомості в нашому Instagram
Перейти
Не пропусти нові об'єкти
Переходь у наш Telegram-канал що б не пропустити нові пропозиції з оренди нерухомості та отримати найкращі пропозиції першим!
Перейти