Аренда коммерческой недвижимости ул. Оболонская Набережная, 600 м², CAP-315917350485

Код объекта: 315917350485
7 200

USD

ГРН
Узнать про объект
Общая площадь
600 м²
Описание объекта

Ми, агенція елітної нерухомості "THE CEPITAL", раді вітати Вас та висловити нашу зацікавленість у можливості надати Вам наше приміщення для відкриття початкової школи або дитсадка.
Ось звітна інформація про запропоноване Вам приміщення:
• Місце розташування: ми пропонуємо приміщення в самій креативній локації міста Київ на Оболонській набережній зі зручним доступом для батьків та діток. Це відмінне місце для елітної школи або дитячого садка з видом на Дніпро та поле для гольфу.
• Площа: площа приміщення становить близько 600 квадратних метрів і складається з двох рівнів з окремими виходами на набережну Дніпра та гольф-поле, що дає можливість створити унікальну атмосферу для Вашого освітнього проекту. Приміщення має окремий вхід , закритий дворик та часткове меблювання.
• Охорона та бомбосховище: приміщення забезпечене системою охорони по периметру для забезпечення безпеки. Також присутнє обладнане бомбосховище для Ваших діток з спортзалом, ігровими кімнатами да декількома ліжечками для відпочинку малечі.
• Умови оренди: вартість оренди становить від 12 уо. за м2 на місяць, включаючи ПДВ. Комунальні послуги та експлуатаційні витрати становлять 6 уо. за м2 на місяць.
Розеткова група та освітлення розраховуються по лічильниках.
Ми готові до обговорення деталей та надамо відповідь на всі Ваші питання.

Показать на карте

7 200

$

грн

600 м²

комн.

1/3

ID: 315917350485
Узнать про объект

По вашему запросу объектов не найдено

Переход на страницу, где раньше были объекты недвижимости по улице Оболонская Набережная.

В настоящее время недвижимость по улице Оболонская Набережная находится в состоянии сделки или уже продана.

Настоятельно рекомендуем связаться с нами, чтобы больше подобных ситуаций не возникало - или мы подберем вариант лучше, или уведомим, в случае появления нового варианта недвижимости по улице Оболонская Набережная.

Возможно будет полезной информация по ссылкам:

Возможно будет полезной информация по другому району и наличии объектов недвижимости в нем по ссылке Печерский.