Продажа коммерческой недвижимости ул. Тимошенко Маршала, 435 м², CAP-315917349177

Код об'єкту: 315917349177
914 000

USD

ГРН
Дізнатися більше про нерухомість
Загальна площа
435 м²
Опис об'єкту

Шановні інвестори та бізнесмени, маємо унікальну можливість запропонувати вам вигідну інвестицію в комерційну нерухомість в наповненому життям Оболонському районі міста Києва. Це комерційне приміщення – ідеальний варіант для розвитку бізнесу або для отримання стабільного доходу від оренди.

Основні переваги:
1. Перевірена локація: приміщення розташоване в Оболонському районі міста Києва, з прекрасною видимістю і великою кількістю потенційних клієнтів. По розташуванню1 хв. від м. Мінська. Поряд зупинки автобусів, тролейбусів і маршрутних таксі 3 хв. до ТРЦ Dream Town 1, 2 Навколо багатоповерхові житлові будинки, серед них ЖК Smart Plaza Obolon (210 квартир), ТРК Smart Plaza Obolon (GBA 14 430) та ЖК Obolon Residences (436 квартир).
2. Високий пішохідний трафік.
3. Просторість та адаптованість: приміщення без ремонту, після будівельників, загальна площа 434,6 м2, має великий внутрішній простір вільного планування, який може бути легко адаптований під будь-який вид бізнесу або розділений на окремі зони для різних потреб. Має окрему вхідну зону з фасаду. Потужність 51,4 кВт.
4. Зручність паркування: Існує багато місць для паркування недалеко від приміщення, що полегшує доступ для клієнтів і співробітників.
5. Інвестиційний потенціал: Регіон швидко розвивається, і це приміщення має великий потенціал для зростання вартості для розвитку вашого бізнесу або отримання стабільного доходу через оренду.

Показати на карті

914 000

$

грн

435 м²

кімн.

1/6

ID: 315917349177
Дізнатися більше про нерухомість

По вашему запросу объектов не найдено

Переход на страницу, где раньше были объекты недвижимости по улице Тимошенко Маршала.

В настоящее время недвижимость по улице Тимошенко Маршала находится в состоянии сделки или уже продана.

Настоятельно рекомендуем связаться с нами, чтобы больше подобных ситуаций не возникало - или мы подберем вариант лучше, или уведомим, в случае появления нового варианта недвижимости по улице Тимошенко Маршала.

Возможно будет полезной информация по ссылкам:

Возможно будет полезной информация по другому району и наличии объектов недвижимости в нем по ссылке Деснянський.

Не пропусти нові об'єкти
Не пропусти нові відеоогляди найкращих об'єктів нерухомості в нашому Instagram
Перейти
Не пропусти нові об'єкти
Переходь у наш Telegram-канал що б не пропустити нові пропозиції з оренди нерухомості та отримати найкращі пропозиції першим!
Перейти