Реферальная програма

   Реферальна програма компанії THE Capital представляє унікальну можливість для експертів у сфері нерухомості. Вона заснована на принципі рекомендацій, дозволяючи експертам залучати нових клієнтів та отримувати заслужену винагороду за успішні угоди. У рамках програми експерти можуть рекомендувати своїх знайомих, друзів та колег як потенційних покупців, так і орендарів нерухомості.

Важливі правила роботи з реферальною програмою

  1. Усі передачі клієнтів обов'язково мають бути зафіксовані через форму «Передати клієнта».
  2. Для того, щоб передача ефективно працювала, всі передачі починаємо з 3-х сторонньої вступної зустрічі - Передавальний експерт <> Клієнт <> Приймаючий експерт, який буде призначений, після розподілу заповнення форми передачі клієнта.
  3. Всі передані контакти перевіряються на унікальність, тому передача клієнта зможе бути зарахована, як реферальна, якщо сторона, що приймає, не почала раніше вести роботу з переданим клієнтом (знайшов сам, звертався через КЦ або за заявкою з реклами, тобто без участі експерта).
  4. Майбутні угоди щодо переданого раніше клієнта вважаються реферальними, якщо експерт, який передав клієнта, брав участь в ініціюванні повторного/додаткового продажу.
 
 

ДУБАЙ

30%

за клієнта, з яким проведено підготовчу роботу та при передачі визначено основні параметри запиту (мети, орієнтовний бюджет, строк)


40%

за клієнта, який готовий до угоди (визначився з параметрами угоди, потрібно лише оформити)

 

Дані по ринку нерухомості 2022 - 2023

Огляд ринку нерухомості Дубай

Статистика продажів по районам травень 2023

Рейтинг районів за кількістю угод

 

ВАРШАВА

15%

від загальної комісії

 

КИЇВ

15%

від загальної комісії