Рієлтор – професія не нова, але цікава. Ця людина працює у сфері нерухомості та займається супроводом угод купівлі-продажу нерухомості.
Поєднує в собі знання та навички з різних галузей: психологія, маркетинг, економіка, дизайн. Особливості роботи ріелтора нескладно освоїти, але потрібно зробити певний час. Багато людей досі не розуміють, які функції виконує рієлтор, припускаючи, що його робота полягає лише у підборі варіанта серед бази даних або на майданчиках типу LUN та OLX. Як бібліотекар чи хороший офіс менеджер. Проте, експерти, які працюють у сфері нерухомості – це акули ринку нерухомості. Давайте розберемося.
Читайте також: Що таке іпотека на житло в Україні.
Де потрібно вчитися?
Ніде. З однієї причини: таких спеціальностей не навчають. Тільки досвід, практика та гарний наставник у ролі керівника відділу. Деякі агентства вже запускають спеціальні курси, щоб потім набрати себе в команду людей. Після отримання вступних знань слід тільки практика і велика кількість роботи, щоб краще розумітися на цій професії! Стати ріелтором, з одного боку, легко, але роботи доведеться багато. Робота ріелтером у Києві вимагає максимальної уваги до клієнта та розуміння його потреб. До речі, якщо здумалися щодо купівлі нерухомості, рекомендуємо звернутися в наше професійне агентство елітної нерухомості T.H.E. Capital.
Як виглядає робочий день експерта і що входить у його роботу
- графік роботи 24/7, щоб підлаштувати перегляди під графік клієнтів;
- багато спілкування - як з покупцями/орендарями, так і з власниками нерухомості;
- добірка пропозицій для клієнтів;
- спілкування з власниками квартир та приміщень;
- поїздки об'єктами перед внесенням їх до бази;
- перегляди та ще раз перегляди, які переходять у етапи підписання угоди та саму угоду.
Читайте також: Найкращі райони Києва: рейтинг. >
Обов'язки ріелтора?
- підбирає та показує об'єкт орендарю або покупцю;
- збирає всі документи для угод та реєструє нерухомість;
- домовляється за ціною, щоб усі були у виграші;
- консультує клієнта;
- супроводжує на всіх етапах угоди: від першого дзвінка до заселення.
Особисті якості експерта
Він: відповідальний, стресостійкий, наполегливий, пунктуальний, терплячий. Головне в цій роботі - зрозуміти запит клієнта, підібрати для нього найкласніший варіант і допомогти прийняти правильне, зважене рішення, яке буде вигідне всім сторонам. Якісно та вчасно виконувати посадові обов'язки ріелтора. Тому, комунікабельність - найважливіший параметр для людини, яка вирішила стати ріелтором. Публікація була цікавою та корисною? Підписуйтесь на оновлення нашого блогу про нерухомість та отримуйте свіжі публікації від агентства нерухомості THE Capital.