Скільки коштує однокімнатна квартира в Києві

06.09.2021

Сколько стоит однокомнатная квартира в Киеве

Ринок нерухомості в Україні представляє широкий вибір квартир, а Київ – найголовніша локація. Столиця завжди була і залишається точкою тяжіння багатьох. Життя у великому місті відкриває великі можливості та гріх ними не скористатися.

Однак під час переїзду до іншого міста потрібно вирішувати квартирне питання. До того ж орендувати житло – не така хороша ідея. Вартість оренди квадратних метрів у столиці велика. За своєю вартістю оренда квартири на тривалий час буде порівнянна з іпотечним кредитом, з тією різницею, що після всіх виплат житло ви не отримуєте. Тож орендувати квадратні метри краще недовго. Намагайтеся придбати власну квартиру. До речі, якщо здумалися щодо купівлі нерухомості, рекомендуємо звернутися в наше професійне агентство елітної нерухомості T.H.E. Capital.

Скільки коштує однокімнатна квартира у Києві?

Однокімнатні квартири в сегментах економ та комфорт-класу – найпопулярніші на ринку нерухомості. Існує безліч причин, що зумовлюють популярність «однушок»:

  1. Альтернативні угоди. Сьогодні на альтернативні угоди в середньому припадає щонайменше 80% операцій з нерухомістю на вторинному ринку. Такий вид угоди завжди буде актуальним, а отже однокімнатна квартира залишиться популярною нерухомістю.
  2. Доступність. Однокімнатні квартири – найбільш бюджетний варіант придбання житла. Найчастіше їх купують молоді сім'ї як своє перше власне житло. Скільки коштує однокімнатна квартира в Києві можна подивитися в інтернеті. Середня ціна однокімнатної квартири у Києві становить 54 600 доларів. Крім того, значну частку покупців «однушок» становлять батьки, які купують окреме житло своїм дітям.
  3. Висока інвестиційна привабливість. Купівля однокімнатної квартири на етапі будівництва – одне з найвдаліших капіталовкладень. Особливу увагу цьому виду нерухомості приділяють інвестори (близько 40% всіх покупців), які мають намір згодом здавати "однушку" в оренду або перепродати з вигодою після завершення будівництва. Така інвестиція може бути оптимальним рішенням для людей, котрі прагнуть покращити свої житлові умови. Скільки коштує однокімнатна квартира у Києві на першому етапі будівництва? За підрахунками, різниця в порівнянні з квартирою в готовому будинку може досягати 50% . Після будівництва її вартість значно збільшується (як правило, на 30% ). Виручених за реалізацію цієї квартири грошей вистачає на купівлю двокімнатної квартири.

Кожен шукає для себе свій ідеальний варіант житла. Але через те, що зростання доходів населення найближчим часом навряд чи наздожене зростання цін на нерухомість, запит «Скільки коштує однокімнатна квартира в Києві?» займатиме топові позиції у видачі Google, а однокімнатні квартири залишаться затребуваним житлом.

Читайте також: Як здати в оренду нежитлове приміщення?

Скільки коштує однокімнатна квартира: основні фактори формування цін на житло у Києві

Дедалі більше українців можуть купити або орендувати квартиру в Києві. І хоча власне житло залишається мрією для багатьох, є шанс, що вона здійсниться. Скільки ж сьогодні коштує однокімнатна квартира у Києві? Забудовники пропонують різні типи житла на будь-яку кишеню. Звичайно ж, вартість нерухомості багато в чому залежить від її класу (економ, комфорт, бізнес чи еліт).

Покупці частіше віддають перевагу найдешевшому житлу економ класу або комфорт-класу. Варто відзначити, що клас дає лише орієнтовне уявлення про вартість житла. Якщо ви не знаєте напевно, скільки коштує однокімнатна квартира, знання всіх факторів формування ціни дасть цілісніше уявлення. Нижче наведено фактори, від яких залежить вартість житла:

  1. Етапи будівництва. Якщо вам цікаво, скільки коштує однокімнатна квартира в новобудовах Києва, зверніть увагу, що найнижча ціна пропонується на етапі котловану. За оцінками експертів, різниця в ціні може досягати від 10 до 50% порівняно з житлом у будинку, введеному в експлуатацію. Але на київському ринку нерухомості закріпилася думка: купівля квартири в будинку, що будується, ризикованіша за «вторинку». Зрозуміло, вкладення новобудов, як і будь-яка інвестиція, має ризики. Ось найнеприємніші: недобуд, довгобуд, невідповідність завершеного проекту заявленому. Хоча важко передбачити, чи зіткнетесь ви з труднощами чи ні, стверджувати, що події будуть розвиватися негативно, теж не можна. Швидше, незнання процедури купівлі квартири в новобудові на першому етапі будівництва може збивати з пантелику. Однак послуги рієлтора можуть допомогти багато в чому розібратися. Агентство нерухомості має велику базу новобудов, де можна вибрати ідеальний варіант. Якщо ви зважили всі «за» та «проти», дійте! Купуючи квартиру на етапі будівництва, можна непогано заощадити.
  2. Поверх. Квартири на верхніх поверхах на 10% дорожчі. Насамперед, людей приваблюють чудові видові характеристики, особливо, якщо вікна виходять на лісові масиви та мальовничі водойми. Також квартири вище віддають перевагу любителям тиші: рівень шуму в порівнянні з середніми і нижніми поверхами набагато нижчий. Крім того, верхній поверх дає додаткову гарантію щодо безпеки вашого житла: ніхто не зможе залити стелю водою тощо.
  3. Площа. Загальна площа та планування на вартість квадратного метра однокімнатної квартири також впливають. І не варто в гонитві за дешевизною заплющувати очі на ці аспекти. Адже від продуманості планування залежить рівень комфорту мешканців. Сучасні забудовники пропонують покупцям габаритні квартири та різноманітні види планувань. Отже, навіть при облаштуванні однокімнатної квартири у вас не виникне проблем.
  4. Розташування. Вартість однокімнатних квартир у центрі, очікувано, буде набагато вищою.
  5. Інфраструктура. Наявність важливих побутових та соціальних елементів підвищує попит на нерухомість. Вартість однокімнатної квартири також залежить від благоустрою території житлового комплексу та додаткових зручностей у вигляді охорони, відеоспостереження, облаштованих зелених зон для відпочинку, спортивних майданчиків та парковок.
  6. Транспортна розв'язка. Покупцям вкрай важливо, щоб у пішій доступності знаходилися зупинки громадського транспорту та станції метро, а для власників авто – прямі дороги, якими не важко буде швидко дістатися до центру. До того ж, якщо в районі розташування ЖК заплановано будівництво метро, то тут ціни зростають автоматично.

Всі вищевказані фактори мають прямий вплив на те, скільки коштує однокімнатна квартира в Києві. Якщо ви підшукуєте житло і вам трапляються варіанти в елітному районі за дуже низьку вартість, це може говорити про те, що щось не так з документами або з нерухомістю.У жодному разі не розглядайте таке житло для покупки, інакше ризикуєте потрапити в лапи шахраїв.

Читайте також: Здача квартири в оренду : як правильно написати оголошення?

Якщо на купівлю житла потрібної суми поки що немає, подумайте про довгострокову оренду однокімнатної квартири в Києві. Загалом зростання цін на знімання «однушки» спостерігається тільки до осені. Зазвичай така динаміка викликана двома факторами:

  • приїздом студентів на навчання;
  • потоком працівників із регіонів до столиці.

В іншому, серйозних коливань цін не варто побоюватися. Однокімнатну квартиру із сучасним ремонтом, технікою та меблями можна зняти за 14 тисяч гривень на місяць. Московський ринок нерухомості не стоїть на місці, і квартирою можна придбати за пару днів: знайшов відповідну, склав і підписав договір купівлі-продажу, заїхав. А щоб пошук ідеального житла зайняв менше часу та сил, звертайтесь до надійної агенції нерухомості. Публікація була цікавою та корисною? Підписуйтесь на оновлення нашого блогу про нерухомість та отримуйте свіжі публікації від агентства нерухомості THE Capital.

Не пропусти нові об'єкти
Переходь у наш Telegram-канал що б не пропустити нові пропозиції з оренди нерухомості та отримати найкращі пропозиції першим!
Перейти