Продаж квартир в Дніпровському районі, однокімнатні

Сортувати по:
Житлові комплекси Києва
Більше

Вигідна та швидка покупка нерухомості в Києві: купити однокімнатну квартиру в Дніпровському районі

Однокімнатні апартаменти користуються неймовірною популярністю на ринку. Це ліквідний варіант нерухомості, на який завжди є попит, а значить, є і відповідні пропозиції. Якщо ви давно плануєте купити 1-кімнатну квартиру в Києві, Дніпровський район може виявитися чудовим вибором, тому що в цій частині міста така житлоплощу представлена ​​широким переліком варіантів. Щоб швидко знайти потрібні апартаменти і вигідно придбати їх, звертайтеся в наше агентство нерухомості. Разом з професіоналами THE Capital ви можете розраховувати на юридичну безпеку і конфіденційність, супровід під час операції, а також будь-яку додаткову допомогу, якщо вона знадобиться.

Від чого залежить вартість однокімнатної квартири в Києві в Дніпровському районі

На ціну квадратного метра і квартири в цілому впливають безліч факторів:

  • Ремонт. Якщо в нерухомості не проводилися ремонтні та оздоблювальні роботи, її вартість, як правило, буде менше. В таких квартирах ви зможете зробити перепланування або ремонт, які будуть відповідати вашим власним побажанням до оформлення приміщень. При цьому вам не доведеться зривати вже поклеєні шпалери, переробляти стіни, стелю і так далі.
  • Особливості будинку. Якщо ви хочете купити 1-кімнатну квартиру в Києві, в Дніпровському районі можна знайти як вдома старої забудови, так і більш нові, сучасні ЖК. В останньому випадку ви можете розраховувати на закриту від сторонніх і впорядковану прибудинкову територію, наявність охорони і відеоспостереження, а також інших переваг. Це підвищує не тільки престижність нерухомості, але і вартість квадратного метра житлоплощі.
  • Параметри апартаментів. Якщо вас цікавить продаж однокімнатних квартир в Дніпровському районі Києва, зверніть увагу на їх особливості. Це стосується не тільки площі, а й наявності балкона, тераси або гардероба, а таке поверху, на якому знаходиться житлоплощу. Всі ці фактори позначаються на ціні сподобалися вам апартаментів.

Купити однокімнатну квартиру в Дніпровському районі Києва можна, звернувшись в наше агентство. У каталозі ви знайдете нерухомість площею від 31 до 60 м², проте перелік пропозицій може з часом змінюватися, тому рекомендуємо звертатися за персональною консультацією до наших професіоналів.

Де можна купити однокімнатну квартиру в Києві в Дніпровському районі

Рекомендуємо вам звернути увагу на житлові комплекси Сонячна Рів'єра, Галактика і Автограф. Однак не тільки тут можна легко підібрати і купити однокімнатну квартиру: Дніпровський район активно забудовується, тому в найближчі роки тут будуть з'являтися нові висотні будинки з безліччю відмінних апартаментів.

Більш того, власники можуть виставити на продаж свою нерухомість, що розширить перелік варіантів. Це дозволить вам оперативно знайти і купити однокімнатну квартиру в Києві в Дніпровському районі, навіть якщо деякий час до цього знайти підходящу житлоплощу було неможливо.

Порівняти об'єкти

Порівняти
РусскийУкраїнська