Продаж квартир в Шевченківському районі, однокімнатні

Сортувати по:
Житлові комплекси Києва
Більше

Де купити однокімнатну квартиру в Києві: Шевченківський район

Шевченківський район Києва вважається одним з найбільш популярних місць для проживання. Причини цього наступні:

  • Транспорт. Добре розвинена мережа наземного транспорту, також в районі розташовано 13 станцій метро, ​​які допоможуть за короткий час дістатися до будь-якого місця в столиці.

  • Інфраструктура. Все, що потрібно для життя, є в Шевченківському районі - будь-які магазини, школи, дитячі садки та ВНЗ, поліклініки та лікарні, спортивні центри і т.п.

  • Екологія. Близько 20% всіх територій району займають парки, сквери. Це дозволяє жителями не тільки насолоджуватися життям в історичному і економічному центрі країни, але гарною екологією.

Велика кількість варіантів нерухомості теж можна віднести до істотного плюса. Досить часто тут прагнуть купити 1 кімнатну квартиру, в Києві, Шевченківському районі, ці об'єкти реалізуються на вторинному і первинному ринках, площа починається від 30 кв.метрів.

Як купити 1 кімнатну квартиру в Києві, Шевченківському районі

В першу чергу потрібно визначитися, в якому місці району ви хотіли б придбати квартиру. Цей фактор сильно впливає на вартість об'єкта. Потім виберіть ринок - вторинне або первинне житло.

  • Вторинне житло - це висока ймовірність підібрати варіант поруч з важливими об'єктами інфраструктури.

  • Первинне житло - вибір для тих, хто бажає придбати нерухомість з поліпшеним плануванням і новими комунікаціями.

Бажаючи купити однокімнатну квартиру в Києві в Шевченківському районі, слід не упускати варіант новобудови з ремонтом - це об'єкти, які були придбані у забудовника з метою перепродажу і повністю готові до проживання.

Купити однокімнатну квартиру в Києві в Шевченківському районі за допомогою професіоналів

Агентство THECapital працює на ринку преміум-нерухомості вже багато років. Ми знаємо про столичний ринок все, і готові не тільки в короткі терміни підібрати підходящу однушку, а й супроводити до повного оформлення угоди купівлі-продажу. Наші експерти допоможуть:

  • Виключить ймовірність шахрайства.

  • Вибрати відповідну квартиру завдяки великій базі.

  • Вирішити або роз'яснити юридичні питання і т.п.

В цьому розділі нашого сайту, якщо вам потрібно купити 1 кімнатну квартиру в Києві в Шевченківському районі, можете ознайомитися з деякими доступними варіантами. Щоб отримати консультацію експерта і почати роботу з вибору нерухомості, зверніться до нас за телефоном, вказаним на сайті, або замовте зворотний дзвінок.

Порівняти об'єкти

Порівняти
РусскийУкраїнська