Продаж квартир в Солом'янському районі, однокімнатні

Сортувати по:
Такі квартири є тільки у нас!

Топова добірка ексклюзивних квартир.

Житлові комплекси Києва
Більше

Продаж квартир в Солом'янському районі, однокімнатні

У Солом'янському районі Києва житлова нерухомість пропонується в великому діапазоні цін. Це обумовлено тим, що в даній частині міста квартири пропонуються як на первинному ринку, так і на вторинному ринку. Крім того, є великий вибір по житлової площі, так як можна купити однокімнатну квартиру в Києві в Солом'янському районі або з великою кількістю кімнат. Попитом користуються саме однокімнатні, бо в цій частині міста багато вищих навчальних закладів і, відповідно, багато студентів, що бажають придбати житло недалеко від свого ВНЗ.

Де зручно купити однокімнатну квартиру в Києві в Солом'янському районі

Ця частина міста має значну площу, проте гілка метро проходить через сусідні райони. Недалеко від кордону Солом'янського розташовано кілька станцій метро: Вокзальна, Берестейська, Шулявська та Політехнічний інститут. Тому для тих, хто бажає біля метро купити однокімнатну квартиру в Києві, Солом'янський район не підійде. Тут більшість потенційних покупців прагнуть придбати житло поблизу парків відпочинку або закладів соціальної інфраструктури. Що стосується студентів, для них актуально купити 1 кімнатну квартиру в Києві в Солом'янському районі біля таких ВНЗ:

  • Національний авіаційний університет.
  • Економічний інститут менеджменту.
  • Інститут інтелектуальної власності і права.
  • Міжгалузевий інститут управління.
  • Національна академія управління.
  • Економіко-технологічний інститут транспорту і ін.

Недалеко від вищеперелічених ВНЗ можна купити однокімнатну квартиру в Солом'янському районі як в будинках старої конструкції, так і в новобудовах. Все залежить від фінансових можливостей покупця. Квартири як на вторинному ринку, так і в нових житлових комплексах пропонуються в різному технічному стані. Якщо однокімнатна квартира в Солом'янському районі необхідна для студента або дорослого самотньої людини, молодої пари, перевагу практично завжди віддається варіантам в житловому стані, куди можна відразу заїхати без виконання додаткових ремонтних робіт.

Якщо ж покупець бажає зробити ремонт на свій смак, для нього знайдеться 1 кімнатна квартира в Солом'янському районі без оздоблювальних робіт. Це дозволить самостійно вибрати будівельні матеріали і декоративні елементи, щоб зробити ремонт таким, яким хоче його бачити новий господар квартири. При виборі варто пам'ятати, що однокімнатна квартира в Києві в Солом'янському районі, що розташовується в старому панельному будинку, менше за площею, ніж аналогічні пропозиції в сучасних житлових комплексах. При цьому в новобудовах і планування виконана більш грамотно.

Як купити однокімнатну квартиру в Солом'янському районі

Так як на ринку нерухомості в цій частині міста багато пропозицій, рекомендується звернутися до фахівців, щоб вибрати житло, яке максимально відповідає вашим вимогам. Ріелтори компанії THECapital допоможуть купити 1 кімнатну квартиру в Києві, Солом'янський район при цьому обходити не доведеться, тому що вони знають кращі пропозиції на первинному і вторинному ринках.

Порівняти об'єкти

Порівняти
РусскийУкраїнська