Продаж квартир в Києво-Святошинському районі

Сортувати по:

Список не знайдено.

Житлові комплекси Києва
Більше

Як швидко і вигідно купити квартиру: Києво-Святошинський район столиці

Активна забудова сьогодні проходить не тільки в столиці, але і найближчому передмісті. Нові будинки в Києві з'являються щороку, але якщо ви хочете купити квартиру в Києво-Святошинському районі, вторинка - не єдиний варіант. Придбати апартаменти можна в Сіті Лейк, Арт Місто, Оранж Парк і сотні інших житлових комплексах. Звертайтеся в агентство THE Capital, якщо хочете спростити для себе завдання: ми візьмемо на себе всі турботи, пов'язані з юридичною перевіркою правовстановлюючих документів, оформленням і супроводом угоди, а також вирішенням багатьох інших питань.

Квартира в Києво-Святошинському районі: варіанти апартаментів

Вже зараз ви можете знайти відмінні варіанти житлоплощі, які виставлені на продаж в ряді житлових комплексів. Це нерухомість на первинному і вторинному ринках, яка може ставитися до житла економ, комфорт, бізнес або преміум-класу. Квартири в Києво-Святошинському районі дуже різноманітні: різні планування, площа, кількість кімнат, поверх і так далі.

Серед усього цього розмаїття можна легко знайти підходящий варіант житлоплощі. Найчастіше, але не тільки, на ринку представлені:

  • 1-кімнатні апартаменти - площа від 29 до 96 м²;
  • 2-кімнатні - від 49 до 117 м²;
  • 3-кімнатні - від 66 до 190 м².

Зустрічаються також варіанти з чотирма і п'ятьма кімнатами. Найчастіше маються на увазі дворівневі апартаменти, площа яких варіюється в досить широкому діапазоні і починається з 94 м².

Якщо ви вирішили в Києво-Святошинському районі купити квартиру, зверніть увагу, що багато варіанти нерухомості можуть оснащуватися терасою, балконом і великий вбиральні. У деяких житлових комплексах передбачені великі панорамні вікна, через які ви зможете насолоджуватися мальовничими краєвидами на українську столицю. Такі квартири можна знайти як мінімум в ЖК Crystal Avenue.

Києво-Святошинський район: особливості житлових комплексів

Якщо вас зацікавила продаж квартир в Києво-Святошинському районі, знайти підходящий варіант квартири можна в різних житлових комплексах. Кожен з них має свої особливості і переваги, наприклад:

  • закрита від автомобілів і сторонніх прибудинкова зона;
  • наявність комерційних приміщень на перших поверхах будівлі;
  • власні об'єкти соціальної і побутової інфраструктури на території ЖК;
  • підземний паркінг для мешканців і гостьова наземна стоянка;
  • наявність поруч з будинками дитячих садків, шкіл, поштових відділень, салонів краси і так далі.

Існують і інші причини, чому в сільському передмісті української столиці популярні квартири: в Києво-Святошинському районі можна знайти величезну кількість варіантів нерухомості, зведених за монолітно-каркасною технологією. Це надає вам широкі можливості в питанні перепланування, оскільки такі будинки характеризуються мінімальною кількістю несучих стін.

Продаж квартир в Київській області: Києво-Святошинський район

Якщо хочете купити квартиру, Києво-Святошинський р-н - це відмінний варіант, так як тут можна придбати апартаменти як на вторинному ринку, так і ті, які реалізуються від забудовника. У першому випадку мається на увазі продаж квартир в Києво-Святошинському районі, в які можна відразу заселятися після покупки. Практично завжди тут вже зроблений ремонт, а приміщення облаштовані і готові для проживання.

У другій ситуації ви зможете інвестувати в житлову площу, отримавши на неї правовстановлюючі документи після введення будинку в експлуатацію. Головна перевага - менша вартість квадратного метра, якщо порівнювати готові апартаменти з ще недобудованими.

З агентством THE Capital ви зможете вигідно купити квартиру в Києво-Святошинському районі, витративши мінімум сил і часу на пошук і підбір житлоплощі.

Порівняти об'єкти

Порівняти
РусскийУкраїнська