Стиль ф'южн в інтер'єрі – як поєднувати непоєднуване

02.06.2023

Стиль фьюжн

Стиль фьюжн в інтер'єрі – це мистецтво поєднання непоєднуваного. Він створює унікальну та неповторну атмосферу, яка відображає індивідуальність власника будинку та його смакові уподобання.

Як створити інтер'єр у стилі фьюжн, та як поєднувати різні стилі та елементи в одному просторі – у цій статті.

Колірна гама в стилі фьюжн

Фьюжн - для експериментів. Не бійтеся поєднувати яскраві кольори, виходити за рамки та пробувати нове. Але не забувайте про баланс між яскравими та нейтральними кольорами. Щоб створити цікавий і гармонійний образ, можна вибрати два-три основні кольори та «грати» з їхніми відтінками.

Читайте також: Стилістика ар-деко: стримана розкіш в інтер'єрі.

Матеріали та текстури в стилі фьюжн

Можна використовувати різні матеріали та текстури. Наприклад, поєднання дерева, металу та скла створить цікавий та динамічний образ. Такий варіант є ідеальним для тих, хто орендує квартиру у Києві з меблями, але також має свою, що не підходить за стилем. Іншим прикладом може служити поєднання вовни, шкіри та бавовни, яке додасть в інтер'єр затишок та тепло.

Меблі та аксесуари в стилі фьюжн

Фьюжн дозволяє використовувати меблі з різних стилів, але важливо вибирати елементи, які гармонійно поєднуються один з одним. Наприклад, можна поєднувати модерн та вінтаж, або поєднувати сучасні меблі з антикварними предметами.

Декор у стилі фьюжн

Яскраві килими, прикраси з різних культур, мистецтво, виконане у різних техніках – найкращі рішення для ф'южна. Важливо, щоб декор був не лише оригінальним, а й гармонійно вписувався у загальну концепцію інтер'єру.

Читайте також: Що таке біокамін і як він працює?

Освітлення в стилі фьюжн

Найкраще використовувати кілька джерел світла, оскільки це створить додаткові візуальні ефекти та додасть глибину простору. Важливо розуміти, що створення інтер'єру у стилі фьюжн потребує почуття пропорцій та балансу. Недостатньо зняти елітний будинок та заповнити його різними стилями. Необхідно вміти поєднувати різні елементи в такий спосіб, щоб вони доповнювали одне одного, а чи не конкурували між собою.

У цьому стилі немає строгих правил та обмежень, тому можна виявити свою фантазію та експериментувати. Але пам'ятайте, що навантаження інтер'єру елементами може створити хаос та візуальний дисбаланс. Тому не варто використовувати надто багато елементів в одному просторі: краще вибирати кілька основних елементів та доповнювати їх невеликими деталями.