Якщо ви хочете примножити свої накопичення, отримувати стабільний заробіток при мінімальній витраті часу та сил, найкращим та безпечним способом буде інвестувати у новобудови.При правильному виборі об'єкта цілком можна розраховувати виграти на зростанні ціни квадрата і зберегти гроші від знецінення та інфляції, а й заробити. Можна інвестувати в новобудови різного класу, але краще не вибирати житло масового сегмента (класів економ та комфорт). Вигідними з погляду окупності є квартири сегмента преміум-класу. У комфорт+сегменті зростання вартості квадратного метра з котловану до здачі становить 25-35% , а бізнес сегменті може досягати 30-40% . До речі, якщо здумалися щодо купівлі нерухомості, рекомендуємо звернутися в наше професійне агентство елітної нерухомості T.H.E. Capital. Однак слід пам'ятати, що інвестувати в новобудову — зовсім не те саме, що вкладати гроші в квартиру на вторинному ринку. Покупці квартир на первинному ринку мають серйозно оцінювати проект, перш ніж вкласти у нього свої заощадження.
Як інвестувати в новобудови?
Квартири на первинному ринку завжди привертають до себе увагу. Насамперед це обумовлено більш демократичними цінами на початковому етапі будівництва та подальшим подорожчанням готової квартири. За оцінками експертів, різниця в ціні може сягати від 10% до 50% . Якщо інвестувати в новобудову на етапі котловану (фундаменту), можна отримати додатковий дохід від 10 до 40% річних за рахунок зростання ступеня готовності будинку. Але незважаючи на хорошу можливість заробітку, інвестиції в ще не побудовану нерухомість завжди пов'язані з ризиками.Читайте також: Як здати в оренду нежитлове приміщення?Найбільший ризик - недотримання терміну (затримки) здавання об'єкта. Причин, через які забудовник затримує здачу будинку, безліч. Як у такій ситуації чинити інвестору? Розірвати договір з девелопером та вимагати повернення коштів.Якщо ризик вас не лякає і хочете інвестувати в новобудову, радимо при виборі інвестиційного об'єкта на первинному ринку звертати увагу на наступні моменти:
- надійність партнера-забудовника;
- якість кредитного портфеля;
- вік забудовника та портфель його об'єктів;
- якість зданих будинків.
Звичайно ж, навіть у найнадійніших забудовників терміни здачі об'єкта можуть зриватися з причин, що від нього не залежать:
- збільшення собівартості будівництва на тлі різкого падіння попиту з боку населення;
- надмірні адміністративні бар'єри;
- затримка будівельних матеріалів підрядниками тощо
Читайте також: Здача квартири в оренду: як правильно написати оголошення?
Інвестування в новобудови - не азартна гра, а процес, що вимагає знань, умінь та навичок. Вам завжди слід пам'ятати про ризики та намагатися їх мінімізувати. Не варто інвестувати гроші в новобудови, якщо ви у цій справі новачок. За помилки в інвестиційних рішеннях доводиться розплачуватись власними грошима.Краще зверніться до фахівців з новобудов – в агентство з нерухомості. Там вам допоможуть не тільки перевірити репутацію та надійність будівельної компанії, але й у найкоротший термін підберуть найбільш оптимальний варіант. Публікація була цікавою та корисною? Підписуйтесь на оновлення нашого блогу про нерухомість і отримуйте нові публікації від агентства нерухомості THE Capital.