Нескінченне зростання чи коротка аналітика ринку Дубая від Костянтина Писаренка

11.04.2024

В этом выпуске про Дубай

Дубай – біткоін, Абу-Дабі – золото. За які заслуги найбільші міста ОАЕ отримали свої приємні назви? У новому випуску Костянтин Писаренко розповість вам про ринок нерухомості Еміратів, тому ви й самі зможете відповісти на це запитання. >

Дубай ніколи не переставав дивувати нас темпами свого розвитку. Навіть коли здається, що рости вже нікуди, він рішуче відкидає подібні міркування та шокує черговими проектами та зведеннями новин. Ось і зараз наглядові аналітики підрахували кількість угод і дійшли висновку, що всього за перші два місяці 2024 року одних тільки квартира /a> було продано на суму $10,000,000,000! Щоб ви не заплуталися в кількості нулів, напишемо ще по-іншому. 10 мільярдів. Ви тільки вдумайтесь у ці цифри. Адже йдеться про операції з уже закінченими проектами, введеними в експлуатацію. Враховуючи кількість комплексів, які ще тільки готуються до здачі, можна сміливо помножити суму на два, щоб прорахувати приблизний прибуток забудовників у перший місяць після реалізації проектів.

Попит породжує пропозицію або пропозиція породжує попит – у Дубаї об'єкти скуповують настільки швидко, що аналітики не встигають аналізувати ринок. На відміну від нас. Сьогодні у випуску Костянтин Писаренко порушить теми, що хвилюють:

  • головні новини нерухомості Дубая;
  • гарантує бренд високу якість;
  • вартість нерухомості в еміраті;
  • яких забудовників вибирати;
  • хто і яку нерухомість купує;
  • як поводитиметься ринок оренди;
  • що робити, щоб заробляти в Дубаї.

Наш азартний фаундер настільки впевнений у ринку Дубая, що готовий посперечатися на $1,000. Приймаєте ставку?

Квартира продана на суму 10 мільярдів

Не пропусти нові об'єкти
Не пропусти нові відеоогляди найкращих об'єктів нерухомості в нашому Instagram
Перейти
Не пропусти нові об'єкти
Переходь у наш Telegram-канал що б не пропустити нові пропозиції з оренди нерухомості та отримати найкращі пропозиції першим!
Перейти