Випуск #88: ЖК Standard One – нові стандарти квартир на Оболоні

10.04.2024

Выпуск 88 обзор ЖК Standard One

Ведучий київський девелопер KDD Engineering взявся змінити архітектурну особу столиці, прищепити їй високі європейські стандарти якості та забезпечити відповідний зовнішній вигляд. Офіси, торгові комплекси та окремі ЖК, створені рукою цього майстра з'являються на столичних вулицях з 2003 року. Ось тільки чи дійсно компанію можна назвати фахівцем у своїй галузі? Агентство T.H.E. Capital вирішило взятися за пошуки відповіді.

Standard One – високі стандарти для люксової нерухомості закладені вже в її назві. Девелопер і зараз продовжує працювати над своєю трилогією з S1 Terminal, S1 VDNG та S1 Obolon. Особливу увагу нашого експерта Анни Закутської привернув останній комплекс. Документація, територія, паркінг, розцінки – ми влаштували допит із пристрастю самому віце-президенту з продажу. Олександр розповів нам про ЖК Standard One Obolon багато цікавого:

  • особливості комплексу;
  • забудовник та його репутація;
  • терміни та перебіг будівництва;
  • ціни на квартири, їх відповідність середнім ринковим показникам та тенденціям;
  • територія S1 Obolon та ситуація з паркінгом;
  • документація та дозволи на будівництво;
  • комерційні приміщення та обслуговуюча компанія в ЖК;
  • чому люди виступають проти будівництва.

Плюси та мінуси Standard One Obolon не змогли втекти від нас, а тому і ви дізнаєтеся про нього навіть ті нюанси, які забудовники найчастіше намагаються ховати від інвесторів. Філософія T.H.E. Capital полягає в тому, що наші клієнти повинні отримувати тільки найякісніші пропозиції, будь то купівля квартири в центрі або оренда будинку в області. Дивіться новий випуск на каналі “Нерухомість без цензури”, щоб зрозуміти, чи підходить Standard One під ваші стандарти.

ЖК Standard One на Оболоні

Не пропусти нові об'єкти
Не пропусти нові відеоогляди найкращих об'єктів нерухомості в нашому Instagram
Перейти
Не пропусти нові об'єкти
Переходь у наш Telegram-канал що б не пропустити нові пропозиції з оренди нерухомості та отримати найкращі пропозиції першим!
Перейти