Продаж квартир в ЖК Славутич

Сортувати по:

ЖК Славутич: покупка апартаментів з професіоналами

Приватність, комфортне проживання, зручні транспортні розв'язки - це тільки мінімальний перелік причин, чому покупців цікавить можливість купити квартиру в ЖК Славутич. Якщо ви теж хочете придбати тут апартаменти, звертайтеся в агентство преміальної нерухомості THE Capital. Фахівці надають комплексні послуги, пов'язані з вивченням актуальних пропозицій на ринку, підбором житлоплощі і оформленням майбутньої угоди. Співпрацюючи з нами, ви зможете швидко і вигідно придбати апартаменти в ЖК Славутич в Києві.

Чим примітний Славутич, ЖК в столиці України

Славутич є 5 будинків, які об'єднані спільною стилобатной частиною. Будинки мають різну висоту - 12, 26 і 33 поверхи. Якщо ви плануєте в ЖК Славутич купити квартиру, зверніть увагу, що є друга черга під назвою "Славутич 2.0". Ці будинки вже побудовані, очікується їх введення в експлуатацію. Вони доповнюють внутрішню інфраструктуру житлового комплексу, так як перші поверхи цих будівель відведені під різні комерційні приміщення.

Якщо ви вирішили купити квартиру, ЖК Славутич може стати для вас відмінним вибором по ряду причин. Всі будівлі розташовані особливим чином, щоб сформувати тихий і затишний двір, при цьому дозволяючи мешканцям насолоджуватися красою навколишньої місцевості і Дніпром зокрема. Досягти цієї мети забудовнику вдалося завдяки панорамним вікнам у всю висоту поверху.

Купити квартиру в ЖК Славутич в Києві також рекомендується через різноманітність планувань, яких налічується близько 50 варіантів. Якщо враховувати індивідуальні перепланування, виконані самими мешканцями, вибір буде ще ширше. Завдяки цьому ви зможете легко підібрати саме такі апартаменти, які найкраще відповідають вашим вимогам до житлоплощі.

Варіанти апартаментів в житловому комплексі Славутич

Якщо ви плануєте покупку квартири в Києві, ЖК Славутич може виявитися підходящим варіантом. Підібрати тут житлоплощу зможе будь-хто, так як в цьому комплексі багато заслуговують уваги варіантів нерухомості.

Найбільш примітні:

  • 1-кімнатні квартири - площа від 33 до 78 м²;

  • 2-кімнатні - від 59 до 106 м²;

  • 3-кімнатні - від 97 до 147 м².

У ЖК Славутич ціна апартаментів варіюється в широкому діапазоні, адже знайти можна невеликі квартири-студії площею близько 33 м², так і просторі багатокімнатні варіанти. В останньому випадку мається на увазі житлоплощу з чотирма або п'ятьма кімнатами, метраж якої нерідко досягає 165 м².

Зверніть увагу, що Славутич - ЖК в Києві, де можна знайти багато дворівневих квартир. Більш того, це не завжди багатокімнатні варіанти, так як існує безліч апартаментів з 1-3 приміщеннями, які теж є багаторівневими.

У ЖК Славутич ціни можуть залежати не тільки від метражу і особливою планування, а й наявності додаткових елементів, передбачених забудовником. Наприклад, в апартаментах може бути передбачений балкон або гардероб.

Все це відкриває широкі можливості для вибору апартаментів. У житловому комплексі Славутич ви завжди зможете знайти житлоплощу, яка буде відповідати вашим побажанням і вимогам до нерухомості.

Чому рекомендується купити квартиру: ЖК Славутич в Києві

Якщо ви шукаєте, де купити квартиру в Києві, ЖК Славутич може стати підходящим варіантом з наступних причин:

  • На прибудинковій території є вся необхідна для комфортного життя інфраструктура. Не покидаючи межі комплексу, ви знайдете дитячий сад, різні магазини, кафе, а також салони краси.

  • Якщо ви хочете купити квартиру в Києві, ЖК Славутич стане відмінним вибором і з тієї причини, що поруч з будинками знаходяться різні зупинки громадського транспорту. Більш того, за 5 хвилин неспішної ходьби ви зможете дістатися до станції метро Славутич, а за 11 хвилин - до станції Осокорки.

Звертайтеся в наше агентство преміальної нерухомості, якщо хочете дізнатися більше про особливості ЖК Славутич в Києві: ціни апартаментів, особливості планувань, доступні для покупки квартири і так далі.

Якщо вам сподобався ЖК Славутич, купити квартиру в Києві вам допоможуть фахівці THE Capital. Вони ретельно перевірять правовстановлюючі документи, забезпечать супровід і юридичну безпеку угоди. Крім цього, якщо на будь-якому з етапів співпраці виникнуть додаткові труднощі, ми відразу займемося їх оперативним рішенням.

Порівняти об'єкти

Порівняти
РусскийУкраїнська