Продаж квартир в ЖК Поділ Град

Сортувати по:
Такі квартири є тільки у нас!

Топова добірка ексклюзивних квартир.

Житловий комплекс Поділ Град в Києві: швидка і вигідна покупка апартаментів

Якщо ви плануєте придбати житлоплощу в столиці України, фахівці агентства THE Capital готові надати допомогу в підборі підходящих апартаментів та оформленні угоди на вигідних умовах. Одним з найбільш привабливих сьогодні варіантів є житловий комплекс Поділ Град, розташований в Подільському районі Києва. Він являє собою 21 будинок з різною висотою - від 4 до 8 поверхів. На даний момент кілька будівель вже побудовано, проте забудовник продовжує зведення інших об'єктів. Це відкриває широкі можливості для підбору саме того варіанту житлоплощі, який буде відповідати всім вашим вимогам і побажанням.

Яку можна в ЖК Поділ Град купити квартиру: перелік варіантів

Більшість планувань в цьому житловому комплексі представлені наступними варіантами апартаментів:

  • 1-кімнатні - площа від 49 до 58 м²;

  • 2-кімнатні - від 69 до 99 м²;

  • 3-кімнатні - від 93 до 119 м².

У ЖК Поділ Град можна легко підібрати апартаменти практично під будь-який смак. Зокрема, існують варіанти дворівневих квартир. В середньому їх площа становить близько 115 м². У більшості апартаментів, незалежно від їх площі та кількості кімнат, також передбачений балкон.

ЖК Поділ градь в Києві: інфраструктура

Поділ Град - ЖК, розташований в культурному і історичному центрі української столиці. Завдяки цьому недалеко від будинків зосереджено безліч різних об'єктів інфраструктури. В тому числі:

  • пам'ятники архітектури і музеї;

  • художні галереї та виставкові комплекси;

  • зелені парки та прогулянкові алеї.

Крім цього, біля житлового комплексу можна знайти різні паби і бари, кафе і ресторани, а також різноманітні нічні клуби.

Слід зазначити, що в ЖК Поділ градь в Києві передбачена і власна інфраструктура. Перші поверхи будинків відведені під різні торгові приміщення, аптеки, фітнес-центри і так далі.

Купівля апартаментів в Поділ Град з професіоналами

Поділ Град - ЖК, де фахівці нашого агентства зможуть в стислі терміни підібрати для вас відмінний варіант житлоплощі. Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку нерухомості, THE Capital пропонує кваліфіковані комплексні послуги з підбору квартир і оформлення угоди купівлі-продажу. Звертайтеся до нас за контактними телефонами за додатковою консультацією з будь-яких питань.

Порівняти об'єкти

Порівняти
РусскийУкраїнська