Продаж квартир в ЖК Діброва Парк

Показувати:
Сортувати:
Квартира
Продажа 2 комн. Квартиры по ул. Северо-Сырецкая
Продаж

93 000 $

Київ
Подільський р-н

71 м²

2

5/23

Квартира
Продаж 3 комн. Квартири по вул. Віктора Некрасова 57
Продаж

88 000 $

Київ
Подільський р-н

95.9 м²

3

23/24

Метро

Сирець

Квартира
Продаж 1 комн. Квартири по вул. Северо-Сырецкая
Продаж

280 000 $

Київ
Подільський р-н

87 м²

1

1/24

Квартира
Продаж 1 комн. Квартири по вул. Северо-Сырецкая
Продаж

399 000 $

Київ
Подільський р-н

150 м²

1

1/25

Зараз на сайт додається 55 об'єктів.

Залишіть заявку, щоб отримати найкращу

пропозицію першими!

ЖК Діброва Парк являє собою цікавий варіант нерухомості, який забезпечує підвищений комфорт в період проживання. Це один з найсучасніших комплексів столиці. Забудовник постарався створити дійсно унікальний варіант нерухомості, який гарантує максимальний затишок.

ЖК Діброва Парк - цей повноцінний мікрорайон, який включає власну інфраструктуру і велику паркову зону. Будинки на території комплексів розподілені таким чином, щоб забезпечувати максимально проста побудова маршрутів без зайвих закритих просторів. До того ж, забудовник Dibrova Park забезпечує і безліч інших рішень, серед яких можна виділити відмінну інсоляцію за рахунок продуманого взаємного розташування будинку в просторі.

Продаж будинків в Діброва Парк ЖК ведеться в основному від власників. Однак швидко купити собі оптимальну нерухомість можуть допомогти фахівці. Потрібно швидко продати квартиру, зверніться до нашої агенції.

Чому в житловому комплексі Діброва Парк варто купити квартиру?

Купити квартиру Діброва Парк варто по ряду наступних причин:

 1. Забудовник впровадив дійсно багато технологій, які дозволяють віддалено контролювати роботу устаткування. Тут забезпечена автоматизація інженерних систем і пристроїв контролю за пожежами.
 2. Для істотного зниження витрат електроенергії в комплексі є сенсори руху, які автоматично вимикають ряд елементів.
 3. Забудовник пропонує в ЖК Діброва Парк купити квартиру з 2 рівнями. Це відмінний варіант для тих киян, хто хоче отримати значно більше площі.
 4. Чудово розвинена інфраструктура. У ЖК Діброва Парк у Києві передбачена власна інфраструктура та паркова зона. Прибудинкова територія включає багато місць для відпочинку та дитячих майданчиків.
 5. Забудовник Парк Діброва додав паркінг на 4 рівні. Комплекс відрізняється дійсно зручним розташуванням.

Надалі поряд з комплексом міська влада планує побудувати станцію метро Мостицька. А також, поруч є кілька зупинок маршрутних транспортних засобів, що дозволяє з легкістю переміщатися по Києву.

Надалі на території Dibrova Park ЖК планують додати повноцінний торговий комплекс, площею майже 10 тисяч квадратних метрів, де буде розташована вся необхідна інфраструктура.

The Capital: Як в Dibrova Park в Києві купити квартиру?

Для покупки квартири в житловому комплексі варто звернутися до фахівців, які виключать типові складні моменти, пов'язані з підготовкою документів, спілкуванням з власником і безліччю інших проблем в період покупки.

Замовляйте якісні послуги у спеціалістів агентства The Capital, які можуть запропонувати повний перелік переваг, що унеможливлює втрати часу на незговірливих клієнтів або шахраїв. Тому звертайтеся до професіоналів, які значно прискорять процедуру покупки.

Пропонується продаж квартир - додаткова інформація

Кількість пропозицій у ЖК Dibrova Park Київ : 4

На сайті представлені тільки нові пропозиції за запитом "продаж квартира в ЖК Dibrova Park Київ". У списку об'єктів є форма, де відображається кількість об'єктів продажу квартир, що обробляються в поточний момент.

Знайдено 4 актуальних об'єктів. Якщо ви шукаєте купити апартаменти в ЖК Dibrova Park Київ, слід ознайомитись з наступною інформацією:

Ціна продажу квартир у ЖК Dibrova Park Київ:

Характеристика Ціна
Мінімальна 93000 USD
Максимальна 399000 USD
Середня 217000 USD

Площа квартир під продаж у ЖК Dibrova Park Київ:

 • Мінімальна: 71 м²
 • Максимальна: 150 м ²
 • Середня: 101 м²

Агентство нерухомості THE Capital працює для вас, щоб знайти найкращі актуальні пропозиції з нерухомості. Звертайтесь до нас, і ми допоможемо купити апартаменти безпечно та просто.

Пропонується продаж квартир - додаткова інформація

Кількість пропозицій в ЖК Dibrova Park Київ : 4

На сайті представлені тільки найновіші пропозиції на запит "продаж квартира в ЖК Dibrova Park Київ". У списку об'єктів є форма, де відображається кількість об'єктів, що обробляються продаж квартир зараз.

Знайдено 4 актуальних об'єктів. Якщо ви шукаєте придбати апартаменти в ЖК Dibrova Park Київ, слід ознайомитися з наступною інформацією:

Ціна продаж квартир в ЖК Dibrova Park Київ:

Характеристика Ціна
Мінімальна 88000 USD
Максимальна 399000 USD
Середня 215000 USD

Площа квартир під продажу в ЖК Dibrova Park Київ:

 • Мінімальна: 71 м²
 • Максимальна: 150 м²
 • Середня: 101 м²

Агентство нерухомості T.H.E. Capital працює для вас, з метою знайти найкращі актуальні пропозиції по нерухомості. Звертайтесь до нас, і ми допоможемо придбати апартаменти безпечно та просто.

Детальніше Hide
Не пропусти нові об'єкти
Переходь у наш Telegram-канал що б не пропустити нові пропозиції з оренди нерухомості та отримати найкращі пропозиції першим!
Перейти