Продаж квартир в ЖК Французький квартал 2

Показувати:
Сортувати:
Квартира
Продажа 4 комн. Квартиры по ул. Предславинская 42
Продаж

495 000 $

Київ
Печерський р-н

119 м²

4

19/24

Квартира
Продажа 3 комн. Квартиры по ул. Предславинская 44
Продаж

375 000 $

Київ
Печерський р-н

80 м²

3

8/9

Квартира
Продаж 3 комн. Квартири по вул. Джона Маккейна 1б
Продаж

260 000 $

Київ
Печерський р-н

63 м²

3

7/

Квартира
Продаж 1 комн. Квартири по вул. Предславинська 42
Продаж

185 000 $

Київ
Печерський р-н

42 м²

1

16/24

Зараз на сайт додається 66 об'єктів.

Залишіть заявку, щоб отримати найкращу

пропозицію першими!

Квартира
Продаж 3 комн. Квартири по вул. Предславинська 40
Продаж

485 000 $

Київ
Печерський р-н

102.2 м²

3

17/19

Квартира
Продаж 3 комн. Квартири по вул. Джона Маккейна 1
Продаж

280 000 $

Київ
Печерський р-н

106 м²

3

5/11

Квартира
Продаж 2 комн. Квартири по вул. Предславинская 42
Продаж

489 000 $

Київ
Печерський р-н

81.4 м²

2

22/24

Квартира
Продаж комн. Квартири по вул. Джона Маккейна 3А
Продаж

515 000 $

Київ
Печерський р-н

206 м²

13/24

Квартира
Продаж 3 комн. Квартири по вул. Джона Маккейна 3А
Продаж

330 000 $

Київ
Печерський р-н

76 м²

3

16/24

Як вигідно купити квартиру: ЖК Французький Квартал 2

Якщо ви прийняли рішення купити квартиру, Французький Квартал 2 може стати підходящим варіантом, так як цей елітний житловий комплекс все ще знаходиться на стадії будівництва. Це відкриває для покупця широкі можливості, так як придбати апартаменти можна не тільки з ремонтом, але і з чорновою обробкою. Після цього в квартирі можна зробити повноцінний ремонт і індивідуальне планування. Однак для початку слід уважно підійти до вибору апартаментів. Для цього рекомендуємо вам звертатися до фахівців агентства THE Capital.

Ми спеціалізуємося на нерухомості преміального класу в Києві та Київській області. Ми ретельно вивчимо, які є в ЖК Французький Квартал 2 квартири, перевіримо історію житлоплощі, а також надамо вам юридичні консультації з будь-яких питань, що стосуються нерухомості.

Загальна інформація про ЖК Французький Квартал 2 ціна апартаментів і як вона формується

Житловий комплекс Французький квартал 2 - це три міні-кварталу, виконані в єдиному архітектурному стилі. Яскраві елементи фасадів, панорамні вікна на всю висоту поверху і особливий, вишуканий дизайн будинків - все це значно відрізняє цей житловий комплекс від навколишньої забудови, роблячи його своєрідною маленькою Францією в центрі столиці України.

Якщо ви плануєте купити квартиру в ЖК Французький Квартал 2, зверніть увагу, що всі міні-квартали комплексу об'єднані парковою зоною з алеями, які передбачені для піших прогулянок мешканців. Уздовж них висаджені молоді зелені дерева, а в спеціальних місцях для відпочинку можна провести час в тиші і спокої, так як територія ЖК закрита для сторонніх.

У ЖК Французький Квартал 2 ціни на квартири варіюються в широкому діапазоні, що обумовлено рядом факторів:

 • вид обробки приміщень;

 • особливості планування квартири;

 • поточний стан апартаментів;

 • площа, ринкова вартість нерухомості і так далі.

Якщо вас зацікавив ЖК Французький Квартал 2, купити квартиру найраціональніше за допомогою професіоналів нашого агентства. Вони оперативно підберуть для вас найбільш підходящий варіант, не лише з урахуванням ваших вимог та побажань, а й виділеного на купівлю бюджету. Для отримання більш точної інформації про ціни, вивчіть наш каталог або зверніться до менеджерам агентства THE Capital за контактними телефонами. 

Якими можуть бути квартири: Французький Квартал 2

Якщо вас цікавить продаж квартир, Французький Квартал 2 — це житловий комплекс, в якому можна знайти різні варіанти апартаментів. Наприклад, існують:

 • Планування з відкритими або заскленими лоджіями і балконами.

 • Квартири, в яких передбачені велосипедні кімнати. Це відмінний варіант для велосипедистів, для яких додатково передбачені спеціальні доріжки на території житлового комплексу.

 • Одно-, дво-, три-, чотири- і п'ятикімнатні апартаменти з різною площею - від 35 до 133 м².

Якщо ви вирішили купити квартиру, Французький Квартал 2 в Києві має одну особливість, на яку слід звернути увагу. Висота стель не фіксована, а варіюється і може становити від 2,7 до 2,85 метрів. Це залежить від будівлі, так як у кожного з них своя поверховість - від 9 до 24 поверхів.

Враховуйте цей факт, якщо вас зацікавила певна квартира: Французький Квартал 2 був навмисно так спроектований, щоб у дворах житлового комплексу було більше сонячного світла.

Інфраструктура в ЖК Французький Квартал 2

У ЖК Французький Квартал 2 купити квартиру вигідно з низки причин, наприклад, цей комплекс має окремий масив зі своєю інфраструктурою. При цьому неподалік будинків знаходяться різні модні торгові центри, вишукані ресторани з різною кухнею, супермаркети, відділення банків, а також безліч інших об'єктів інфраструктури. Потрібно швидко продати квартиру, зверніться до нашої агенції.

Якщо ви вирішили купити квартиру в Києві, Французький Квартал 2 може стати відмінним вибором і для сімей з дітьми. Недалеко від житлового комплексу розташовані дитячі розвиваючі центри, садки, школи та вищі навчальні заклади.

Зверніть увагу, що якщо ви вибрали для покупки житлоплощі Французький Квартал 2, в Києві ціна на апартаменти може значно відрізнятися. Щоб переконатися в чесності продавця і справжності правовстановлюючих документів, звертайтеся в наше агентство. Ми ретельно вивчимо поточні пропозиції на ринку і візьмемо на себе всі питання, пов'язані з оформленням угоди на вигідних для вас умовах.

Пропонується продаж квартир - додаткова інформація

Кількість пропозицій у ЖК Французький Квартал 2 : 13

На сайті представлені тільки найновіші пропозиції по запиту "продаж квартири в ЖК Французький Квартал 2". У списку об'єктів є форма, де відображається кількість об'єктів продажу квартир, що обробляються в поточний момент.

Знайдено 13 актуальних об'єктів. Якщо ви шукаєте купити апартаменти в ЖК Французький Квартал 2, слід ознайомитись з наступною інформацією:

Ціна продажу квартир у ЖК Французький Квартал 2:

Характеристика Ціна
Мінімальна 185000 USD
Максимальна 640000 USD
Середня 392900 USD

Площа квартир під продаж у ЖК Французький Квартал 2:

 • Мінімальна: 43 м²
 • Максимальна: 160 м ²
 • Середня: 91 м²

Агентство нерухомості THE Capital працює для вас, щоб знайти найкращі актуальні пропозиції з нерухомості. Звертайтесь до нас, і ми допоможемо купити апартаменти безпечно та просто.

Пропонується продаж квартир - додаткова інформація

Кількість пропозицій в ЖК Французький Квартал 2 : 18

На сайті представлені тільки найновіші пропозиції на запит "продаж квартира в ЖК Французький Квартал 2". У списку об'єктів є форма, де відображається кількість об'єктів, що обробляються продаж квартир зараз.

Знайдено 18 актуальних об'єктів. Якщо ви шукаєте придбати апартаменти в ЖК Французький Квартал 2, слід ознайомитися з наступною інформацією:

Ціна продаж квартир в ЖК Французький Квартал 2:

Характеристика Ціна
Мінімальна 185000 USD
Максимальна 580000 USD
Середня 379100 USD

Площа квартир під продажу в ЖК Французький Квартал 2:

 • Мінімальна: 42 м²
 • Максимальна: 206 м²
 • Середня: 92 м²

Агентство нерухомості T.H.E. Capital працює для вас, з метою знайти найкращі актуальні пропозиції по нерухомості. Звертайтесь до нас, і ми допоможемо придбати апартаменти безпечно та просто.

Детальніше Hide
Не пропусти нові об'єкти
Переходь у наш Telegram-канал що б не пропустити нові пропозиції з оренди нерухомості та отримати найкращі пропозиції першим!
Перейти