Продаж квартир в ЖК Грейт

Показувати:
Сортувати:
Квартира
Продажа 3 комн. Квартиры по ул. Днепровская набережная
Продаж

115 000 $

Київ
Дарницький р-н

84 м²

3

2/24

Квартира
Продажа 3 комн. Квартиры по ул. Днепровская наб. 15Є
Продаж

150 000 $

Київ
Печерський р-н

97 м²

3

16/25

Квартира
Продажа 1 комн. Квартиры по ул. Днепровская набережная 5
Продаж

122 000 $

Київ
Дарницький р-н

61 м²

1

2/25

Квартира
Продажа 3 комн. Квартиры по ул. Днепровская набережная 15Є
Продаж

125 000 $

Київ
Дарницький р-н

70 м²

3

23/25

Зараз на сайт додається 34 об'єктів.

Залишіть заявку, щоб отримати найкращу

пропозицію першими!

Квартира
Продажа 1 комн. Квартиры по ул. Днепровская набережная
Продаж

120 000 $

Київ
Дарницький р-н

64 м²

1

2/26

Квартира
Продаж 1 комн. Квартири по вул. Причальная 12
Продаж

74 000 $

Київ
Дарницький р-н

54.19 м²

1

16/26

Метро

Осокорки

ЖК

Great

Квартира
Продажа двухкомнатных квартир на Левом берегу
Продаж

95 000 $

Київ
Дніпровський р-н

71 м²

2

4/26

ЖК

Great

Квартира
Продаж 3 комн. Квартири по вул. Днепровская набережная 1
Продаж

125 000 $

Київ
Дарницький р-н

97 м²

3

15/25

ЖК

Great

Квартира
Продаж 3 комн. Квартири по вул. Днепровская набережная 1
Продаж

125 000 $

Київ
Дарницький р-н

96 м²

3

22/25

Метро

Осокорки

ЖК

Great

ЖК Грейт - це один з найсучасніших варіантів нерухомості в Києві. Забудовник створив дійсно унікальне рішення, яке прекрасно вписалося в ритм міста, проте, сам комплекс виділяється серед всіх існуючих варіантів. Тут присутній величезна площа скління, вдале розташування. 

Забудовник ЖК Great постарався створити з верхніх поверхів прекрасну панораму української столиці, що робить проживання в даному комплексі одним з найпривабливіших. У масиві Great ЖК створює цікаві рішення в період проживання, що додає безліч переваг.

Грейт - ЖК, в якому створено абсолютно все, що потрібно для комфортного проживання, включаючи якісне опалення, наявність ліфтів, а також місце для паркування автомобілів. Тому мешканці зможуть отримати низку переваг у період проживання. Вхідні групи на територію комплексу оформлені для того, щоби забезпечувати підвищений комфорт. Потрібно швидко продати квартиру, зверніться до нашої агенції.

Будинок побудований за проектом міста в міста. На території зібрано абсолютну більшість необхідних об'єктів інфраструктури, серед якої можна знайти власний торгово-розважальний центр, а також магазини і кафе на стилобатной частини комплексу. На власній території комплексу також можна знайти велику паркову зону, де відмінний ландшафтний дизайн, а також безліч зон відпочинку. 

У ЖК Great купити квартиру буде цікаво для городян в тому числі тому, що перша лінія в подальшому буде доповнена повноцінними ландшафтними терасами. 

Інфраструктура комплексу і розташування 

ЖК Грейт у Києві розташований в одному з найкращих районів Лівого Берега Києва. Він знаходиться на території сучасної розв'язки між безліччю торгових комплексів, а також інших інфраструктурних об'єктів. 

Поруч з РК Great в Києві розташовується торгово-розважальний центр River Mall, безліч магазинів, супермаркетів. Для мешканців також присутній цікаві варіанти нерухомості. 

Для молодих сімей на території буде надалі відкрито власний дитсадок, в якому братимуть тільки дітей мешканців комплексу. На території установи буде кілька інших цікавих рішень. 

Для дітей старшого віку поруч є кілька шкіл, що створює додаткові зручності. На території також в подальшому буде побудований власний стадіон, де буде виділено безліч зон. Також, тут планують відкрити спортивний майданчик, на якій буде тренажерний зал під небом. На мінімальній відстані також розташовуються і інші інфраструктурні об'єкти. 

Для любителів активного способу життя в ЖК Great ціни квартир не стануть перешкодою. Навколо є кілька спортивних залів, тенісний корт та інші об'єкти. 

Переваги ЖК Грейт 

Купити квартиру ЖК Грейт стане справжньою мрією для киянина, яка втілиться в реальність. Забудовник створив цікавий комплекс для тривалого проживання. До переліку переваг рішення купити квартиру ЖК Great можна віднести:

 1. Будинок розташовується на першій лінії, на відстані близько 90 метрів до Дніпра. До того ж, поруч не вийде побудувати інші комплекси через геодезичних обмежень. Тому, надовго збережеться прекрасний вид з Great ЖК на Київ. 
 2. Концепція власного самодостатнього міста також додає переваг даного ЖК. Це один з найсучасніших комплексів, де буде зібрано практично все, що потрібно для тривалого проживання. 
 3. У ЖК Грейт забудовник пропонує безліч цікавих об'єктів. Поруч розташовується пляж, власний яхт-клуб. 
 4. Купити квартиру в ЖК Грейт варто в тому числі з-за безлічі планувань. На території присутні квартири з абсолютно неправильною унікальною формою, а також квартири на кілька рівнів. В жк great забудовник подбав про всі категорії населення, щоб вибрати і створити нерухомість, привабливу для всіх городян і потенційних покупців. 
 5. Збереження транспортних засобів. На території є паркінг, а також стоянка. Тому, вдається гарантувати збереження автомобіля і несприйнятливість до різних факторів навколишнього середовища і зловмисникам. 
 6. Діловий центр. На території комплексу розташовується великий центр. 

Продаж квартир ЖК Грейт - це відмінний варіант для знаходження власного будинку в Києві. Забудовник впровадив настільки багато цікавих рішень в комплекс, що описати всі переваги буде довго. 

В даному комплексі можна знайти дійсно багато планувань квартир. Велика поверховість комплексу забезпечує й інші переваги, наприклад огляд. Для побудови застосували сучасні технології, які гарантують зниження вимоги по відношенню до несучих стін, а також можливість створювати повноцінні квартири-студії. 

The Capital: Як купити квартиру в ЖК Грейт? 

Для покупки квартири в комплексі варто звернутися до фахівців агентств нерухомості. Фахівці нададуть вам безліч варіантів і допоможуть визначитися з вибором. При цьому варто відзначити, що ми завжди готові надати консультації з приводу всіх питань, що виникають. 

Замовляйте послуги у професіоналів, щоб купити квартиру значно швидше, не допустити втрат часу або інших негараздів під час придбання. Наші агенти завжди готові запропонувати безліч рішень та послуг, перевірити квартиру та власника. Залишились питання? Зверніться до спеціалістам агентства з нерухомості THE Capital.

Пропонується продаж квартир - додаткова інформація

Кількість пропозицій у ЖК Great Київ : 34

На сайті представлені тільки найновіші пропозиції за запитом "продаж квартири в ЖК Great Київ". У списку об'єктів є форма, де відображається кількість об'єктів продажу квартир, що обробляються в поточний момент.

Знайдено 34 актуальних об'єктів. Якщо ви шукаєте купити апартаменти в ЖК Great Київ, слід ознайомитись з наступною інформацією:

Ціна продажу квартир у ЖК Great Київ:

Характеристика Ціна
Мінімальна 68000 USD
Максимальна 300000 USD
Середня 124700 USD

Площа квартир під продаж у ЖК Great Київ:

 • Мінімальна: 47 м²
 • Максимальна: 148 м ²
 • Середня: 79 м²

Агентство нерухомості THE Capital працює для вас, щоб знайти найкращі актуальні пропозиції з нерухомості. Звертайтесь до нас, і ми допоможемо купити апартаменти безпечно та просто.

Пропонується продаж квартир - додаткова інформація

Кількість пропозицій в ЖК Great Київ : 32

На сайті представлені тільки найновіші пропозиції на запит "продаж квартира в ЖК Great Київ". У списку об'єктів є форма, де відображається кількість об'єктів, що обробляються продаж квартир зараз.

Знайдено 32 актуальних об'єктів. Якщо ви шукаєте придбати апартаменти в ЖК Great Київ, слід ознайомитися з наступною інформацією:

Ціна продаж квартир в ЖК Great Київ:

Характеристика Ціна
Мінімальна 68000 USD
Максимальна 300000 USD
Середня 122500 USD

Площа квартир під продажу в ЖК Great Київ:

 • Мінімальна: 47 м²
 • Максимальна: 148 м²
 • Середня: 79 м²

Агентство нерухомості T.H.E. Capital працює для вас, з метою знайти найкращі актуальні пропозиції по нерухомості. Звертайтесь до нас, і ми допоможемо придбати апартаменти безпечно та просто.

Детальніше Hide
Не пропусти нові об'єкти
Переходь у наш Telegram-канал що б не пропустити нові пропозиції з оренди нерухомості та отримати найкращі пропозиції першим!
Перейти