Продаж квартир в ЖК Ярославів Град

Показувати:
Сортувати:
Квартира
Продаж 1 комн. Квартири по вул. Бульварно-Кудрявская 15а
Продаж

190 000 $

Київ
Шевченківський р-н

47 м²

1

5/19

Квартира
Продаж 2 комн. Квартири по вул. Бульварно-Кудрявская 15а
Продаж

180 000 $

Київ
Шевченківський р-н

43 м²

2

10/19

Квартира
Продаж 2 комн. Квартири по вул. Бульварно-Кудрявская 15а
Продаж

170 000 $

Київ
Шевченківський р-н

43 м²

2

7/19

Квартира
Продаж 1 комн. Квартири по вул. Бульварно-Кудрявская 15а
Продаж

215 000 $

Київ
Шевченківський р-н

50 м²

1

9/9

Зараз на сайт додається 67 об'єктів.

Залишіть заявку, щоб отримати найкращу

пропозицію першими!

Ярославів Град є стильним і перспективним комплексом міста, який розташований в історичному центрі Києва. Саме його місце розташування зробило цей район таким популярним серед людей, які шукають сучасне та затишне житло для всієї родини. На даний момент тут розташовано 5 сучасних будинків у єдиній гамі ЖК Ярославів Град. Тут ви знайдете будинки з різною поверховістю, а дизайн будівлі не залишить байдужим нікого. Комплекс відмінно вписується в історичну архітектуру, тому багато людей мріє купити квартиру Ярославів Град. Тепер за допомогою нашої агенції така можливість є і у вас. Якщо потрібно купити або швидко продати квартиру в Києві, зверніться до нашої агенції.

Чому всі прагнуть купити квартиру в Ярославів Град: особливості забудови

Для створення цього житлового комплексу забудовник використав сучасні технології будівництва, а також створив умови для найбільш комфортного проживання. Серед основних відмінностей Ярославів Град в Києві від інших комплексів варто відзначити:

  • У квартирах діє сучасна технологія утеплення, яка дозволяє економити на опаленні в рамках ЖК Ярославів Град;
  • Дах будинків облаштована спеціально для відпочинку жителів, а також для приємного проведення часу;
  • Ще один аргумент, щоб купити квартиру в ЖК Ярославів Град - це підвищений рівень безпеки, оскільки територія буде недоступна для сторонніх людей.

Розвинена інфраструктура також впливає на кінцеву ціну в Ярослав Град, оскільки в районі створені всі умови для комфортного проживання. Тут є двоповерхова підземна парковка, велика кількість супермаркетів і гіпермаркетів, а також інших споруд. Також на території ЖК Ярославів Град в Києві розташована велика кількість салонів краси, СПА, медичних установ, кафе і ресторанів. Якщо ви хочете швидко знаходити рішення всім своїм побутовим запитам і проблем, то вам просто необхідно купити квартиру в ЖК Ярославів Град.

Ви можете вибрати планування квартири залежно від необхідної вам площі, а також від кількості проживаючих осіб. На даний момент в каталозі нашого агентства ви можете вибрати як однокімнатні варіанти, так і 5-кімнатне житло площею до 195 м2. Ми завжди готові надати допомогу в пошуку такої нерухомості.

Агентство THECapital: у нас ви знайдете вигідні ціни в Ярославів Град

Наші фахівці завжди готові запропонувати вам цікаві варіанти житлової нерухомості: у каталозі THECapital завжди є актуальні пропозиції та оптимальні ціни. Великий плюс співпраці з нами в тому, що ми не тільки допомагаємо знайти вам квартиру вашої мрії, але також супроводжуємо угоду купівлі/продажу на кожному етапі, тому вам більше не потрібно переживати юридичну частину. Ми перевіряємо всі документи забудовника та беремо участь у підписанні договору, тож у вас завжди буде страховка! Ми гарантуємо результат у співпраці з нами, а також пропонуємо максимально вигідні умови.

Пропонується продаж квартир - додаткова інформація

Кількість пропозицій у ЖК Ярославів Град Київ : 6

На сайті представлені тільки нові пропозиції за запитом "продаж квартира в ЖК Ярославів Град Київ". У списку об'єктів є форма, де відображається кількість об'єктів продажу квартир, що обробляються в поточний момент.

Знайдено 6 актуальних об'єктів. Якщо ви шукаєте купити апартаменти в ЖК Ярославів Град Київ, слід ознайомитись з наступною інформацією:

Ціна продажу квартир у ЖК Ярославів Град Київ:

Характеристика Ціна
Мінімальна 170000 USD
Максимальна 295000 USD
Середня 212500 USD

Площа квартир під продаж у ЖК Ярославів Град Київ:

  • Мінімальна: 43 м²
  • Максимальна: 76 м ²
  • Середня: 55 м²

Агентство нерухомості THE Capital працює для вас, щоб знайти найкращі актуальні пропозиції з нерухомості. Звертайтесь до нас, і ми допоможемо купити апартаменти безпечно та просто.

Пропонується продаж квартир - додаткова інформація

Кількість пропозицій в ЖК Ярославів Град Київ : 4

На сайті представлені тільки найновіші пропозиції на запит "продаж квартира в ЖК Ярославів Град Київ". У списку об'єктів є форма, де відображається кількість об'єктів, що обробляються продаж квартир зараз.

Знайдено 4 актуальних об'єктів. Якщо ви шукаєте придбати апартаменти в ЖК Ярославів Град Київ, слід ознайомитися з наступною інформацією:

Ціна продаж квартир в ЖК Ярославів Град Київ:

Характеристика Ціна
Мінімальна 170000 USD
Максимальна 215000 USD
Середня 188800 USD

Площа квартир під продажу в ЖК Ярославів Град Київ:

  • Мінімальна: 43 м²
  • Максимальна: 50 м²
  • Середня: 46 м²

Агентство нерухомості T.H.E. Capital працює для вас, з метою знайти найкращі актуальні пропозиції по нерухомості. Звертайтесь до нас, і ми допоможемо придбати апартаменти безпечно та просто.

Детальніше Hide
Не пропусти нові об'єкти
Переходь у наш Telegram-канал що б не пропустити нові пропозиції з оренди нерухомості та отримати найкращі пропозиції першим!
Перейти