Оренда квартир в ЖК Юніт Сіті

Показувати:
Сортувати:

За вашим запитом об'єктів не знайдено

Можливо буде корисною інформація щодо даного житлового комплексу за посиланням Unit Home.

ЖК Юніт Хоум є сучасний варіант нерухомості в Шевченківському районі міста. Це справжній шедевр, який забезпечує підвищений комфорт в період проживання і експлуатації. Тому, кожен мешканець зможе знайти для себе цікаві пропозиції і варіанти в період проживання. 

Юніт Сіті - ЖК, у якому зібрано всі умови, притаманні комплексам бізнес-класу. Це забезпечує підвищений комфорт та інші переваги. 

Позитивні сторони проживання в ЖК Юніт Сіті

ЖК є першим на території України інноваційним парком. Забудовник користувався ідеєю створення одночасно відмінної екосистеми, а також інфраструктури для ведення бізнесу. На території розташувалося безліч кварталів, будівель, а також є місце для дітей та готель. Якщо вирішили орендувати квартиру, рекомендуємо звернутися до агентство нерухомості THE Capital прямо зараз!

Проект забезпечує наступний перелік переваг для мешканців і гостей:

  1. Дуже стильні фасади будівель. Конструкції створені для залучення уваги гостей комплексу, тому їх видно здалеку і максимально привабливі. 
  2. Комплекс відрізняється цікавими рішеннями в плані варіантів нерухомості. Тут зібрано безліч будинків різної поверховості, які також розрізняються за іншими характеристиками. Тому, кожен бажаючий зможе знайти для себе тут цікаві варіанти планування. 
  3. Автоматична система моніторингу і контролю за всіма функціями будинку. 
  4. Система підрахунку витрачених ресурсів з урахуванням даних, отриманих з лічильників. 
  5. У ЖК Юніт Сіті передбачені енергозберігаючі технології, які будуть підлаштовуватися під власника. 
  6. Закрита територія і підвищена безпека. На територію можуть потрапити виключно ті люди, у яких є пропуск. Також, є сигнали тривоги, а також власну мережу. 

The Capital: Як зняти квартиру в ЖК Юніт Сіті? 

Для оренди квартири у Києві у цьому комплексі варто звернути увагу до безліч варіантів. Наші спеціалісти з нерухомості завжди готові допомогти з пошуком варіантів, не допустити виникнення складнощів при оренді. Звертайтесь до професіоналів, які завжди раді допомогти вам із пошуком квартир та іншими рішеннями. 

Замовляйте у нас:

  • Пошук нерухомості. 
  • Супровід угоди. 
  • Складання та допомога в укладанні договору оренди. 
Детальніше Приховати