НБЦ – канал для тех, кто хочет знать правду

04.04.2024

Канал для тех, кто хочет знать правду

Вас може здивувати те, що агентство, створене для продажу та здачі нерухомості в оренду саме її і критикує. Але ми вважаємо справою честі пропонувати своїм клієнтам найякісніші об'єкти, тому детально вивчаємо столичні ЖК та тенденції ринку, щоб радити вам лише те, що справді принесе задоволення та прибуток. Ваші добрі відгуки – це наша репутація та найкраща візитна картка.

На каналі “Нерухомість без цензури” ми не втомлюємося ділитися з вами тією інформацією, яку багато хто хотів би приховати. Тільки чесні відгуки та непідкупні експерти, інсайти та кейси, розслідування та прогнози – якщо ви хочете бути впевненими у правильності своїх дій, відео на каналі НБЦ обов'язкові для перегляду.

Костянтин Писаренко має за плечима 16 років досвіду на ринках української та міжнародної нерухомості. Фаундер агенції T.H.E. Capital регулярно розповідає нашій аудиторії про:

Ще більше причин підписатися на нас ви знайдете у новому відео. Натискайте на дзвіночок, щоб стежити за новинами від TH. Capital та інвестувати тільки в доходні об'єкти.

Зустрінемось у суді

Не пропусти нові об'єкти
Не пропусти нові відеоогляди найкращих об'єктів нерухомості в нашому Instagram
Перейти
Не пропусти нові об'єкти
Переходь у наш Telegram-канал що б не пропустити нові пропозиції з оренди нерухомості та отримати найкращі пропозиції першим!
Перейти