Продати квартиру в Києві

Показувати:
Сортувати:
Квартира
Продажа 1 комн. Квартиры по ул. Голосеевская 13Б
Продаж

115 000 $

Київ
Голосіївський р-н

58.3 м²

1

22/24

Квартира
Продажа 3 комн. Квартиры по ул. Драгомирова 9
Продаж

450 000 $

Київ
Печерський р-н

117 м²

3

10/31

Квартира
Продажа 2 комн. Квартиры по ул. Васильковская 1
Продаж

192 500 $

Київ
Голосіївський р-н

73 м²

2

10/24

Квартира
Продажа 1 комн. Квартиры по ул. Феодосийский 14А
Продаж

80 000 $

Київ
Голосіївський р-н

49 м²

1

6/22

Зараз на сайт додається 81 об'єктів.

Залишіть заявку, щоб отримати найкращу

пропозицію першими!

Квартира
Продажа 1 комн. Квартиры по ул. Победы 42
Продаж

226 780 $

Київ
Солом'янський р-н

98.6 м²

1

5/22

Квартира
Продажа 3 комн. Квартиры по ул. Победы 42
Продаж

209 300 $

Київ
Солом'янський р-н

91 м²

3

12/22

Квартира
Продажа 3 комн. Квартиры по ул. Тургеневская
Продаж

260 000 $

Київ
Шевченківський р-н

104 м²

3

19/20

Квартира
Продажа 3 комн. Квартиры по ул. Михаила Бойчука 41
Продаж

170 000 $

Київ
Печерський р-н

98 м²

3

24/26

Квартира
Продажа 3 комн. Квартиры по ул. Тургеневская
Продаж

260 000 $

Київ
Шевченківський р-н

104 м²

3

19/20

Якщо ви вирішили продати квартиру в Києві, потрібно розуміти, що вам належить не найлегше завдання. Угода з купівлі-продажу нерухомості вимагає базових юридичних знань, а також розуміння підводного каміння, яке може виникнути в процесі оформлення. Часто можна натрапити на шахраїв, які провертають схеми на ринку нерухомості, зовсім не дбаючи про інвесторів та орендарів. Щоб цього не сталося, рекомендуємо скористатися за допомогою професіоналів. У нашому агентстві ви можете продати квартиру в Києві в короткий термін, а також будете впевнені в правильності оформлення угоди.

Яку квартиру у Києві складно продати?

Яку квартиру у Києві складно продати

Зазвичай швидкість укладання угоди залежить відразу від кількох чинників, які треба враховувати під час подання оголошення продаж. Деякі випадки потребують обов'язкової участі спеціаліста, оскільки продати квартиру в Києві може бути досить проблематично. Покупці не зацікавляться вашою пропозицією, якщо вона має ряд недоліків:

 • неузгоджена перепланування (у випадку з будинком це самобуд). Тут буває два сценарії: деякі перепланування мешканці просто не хочуть погоджувати та узаконювати, а з іншими це зробити неможливо. Не всі згодні на купівлю квартири з таким додатковим обтяженням тому, що у разі невиконання умов щодо узаконення перепланування, є ризик втратити квартиру;
 • складно продати і квартиру, яка перебуває у власності менше 1 року. Основна причина в цьому випадку – це недовіра покупців. При цьому найчастіше викликають підозру об'єкти, отримані у спадок, за договором дарування або куплені нещодавно. Тут ризиків занадто багато: може з'явитися ще один спадкоємець, одержувач отримувачів і так далі;
 • власник із психічним розладом або літня людина теж може стати проблемою. Якщо з часом з'ясується, що власник за станом здоров'я не міг брати участь у правочині, його визнають недійсним;
 • якщо власник зник безвісти чи перебуває у місцях позбавлення волі також немає жодних гарантій, що він раптово не з'явиться і не претендуватиме на квартиру;
 • є й інші випадки, коли продати квартиру у Києві швидко не вийде.

Якщо ваш об'єкт має такі проблеми, вирішити їх потрібно заздалегідь, а також надати покупцеві гарантію того, що угода буде точно дійсною. Потрібно переконатися, що у вас є документи, що підтверджують право власності и відсутність заборгованостей з комунальних послуг. Наше агентство завжди готове проконсультувати вас з питань нерухомості, щоб ви могли усунути дрібні проблеми та реалізувати свою власність за хорошою ціною.

Як підготувати квартиру до продажу?

Як підготувати квартиру до продажу

Якщо ви хочете продати квартиру за приємною для себе ціною, необхідно буде попередньо підготувати свій об'єкт нерухомості до огляду і скласти оголошення. Якщо ви збираєтеся робити все це самостійно, потрібно приготуватися до ряду складнощів, які можуть виникнути через вашу недостатню обізнаність та відсутність необхідних знань. Як основні моменти підготовки ми виділяємо такі:

 • необхідно провести генеральне прибирання та вивезти всі особисті речі;
 • бажано звільнити приміщення від зайвого мотлоху;
 • при природному освітленні зробіть якісні фотографії об'єкта та двору, щоб покупець звернув увагу на вашу пропозицію;
 • в оголошенні повинні бути відображені всі характеристики квартири, а також основні переваги, адже вони значно впливають на ціна. Також не зайвим буде вказати всіх власників;
 • не забудьте про контактні дані. Краще залишити кілька варіантів зв'язку з потенційним покупцем, щоби з вами міг сконтактувати кожен.

Ви можете спростити весь цей процес, якщо вирішити продати квартиру в Києві через агентство преміальної нерухомості THE Capital. У цьому випадку фахівці візьмуть всю роботу на себе та залагодять юридичні формальності.

Як швидко продати квартиру в Києві разом із THE Capital

Як швидко продати квартиру в Києві

Якщо ви не хочете витрачати велику кількість сил та часу на врегулювання всіх тонкощів даного процесу, рекомендуємо звернутися за допомогою до агентства THE Capital. Наші фахівці вже не перший рік допомагають великій кількості власників оформляти угоди, а також у короткий термін знаходити сумлінних покупців. З нами ви отримаєте такі переваги від співпраці:

 • аналіз ринку нерухомості та прогнозування для продажу та купівлі у найбільш вигідні періоди;
 • оперативний пошук покупців;
 • супровід угоди на всіх етапах;
 • консультування щодо необхідних документів для оформлення угоди;
 • вирішення спірних питань та конфліктних ситуацій.

З нами ви можете продати квартиру без особливих зусиль, оскільки всі найскладніші питання наші фахівці візьмуть на себе. Ми гарантуємо лише чесну та ефективну співпрацю. Якщо Ви бажаєте отримати консультацію, зв'яжіться з нами по телефону або залиште заявку на сайті.

Пропонується продаж квартир - додаткова інформація

Кількість пропозицій Київ : 2092

На сайті представлені тільки найновіші пропозиції за запитом "Продаж квартира Київ". У списку об'єктів є форма, де відображається кількість об'єктів продажу квартир, що обробляються в поточний момент.

Знайдено 2092 актуальних об'єктів. Якщо ви шукаєте купити апартаменти Київ, слід ознайомитись з наступною інформацією:

Ціна продажу квартир Київ:

Характеристика Ціна
Мінімальна 31450 USD
Максимальна 4000000 USD
Середня 293300 USD

Площа квартир під продаж Київ:

 • Мінімальна: 20.4 м²
 • Максимальна: 550 м ²
 • Середня: 106 м²

Агентство нерухомості THE Capital працює для вас, щоб знайти найкращі актуальні пропозиції з нерухомості. Звертайтесь до нас, і ми допоможемо купити апартаменти безпечно та просто.

Пропонується продаж квартир - додаткова інформація

Кількість пропозицій Київ : 2073

На сайті представлені тільки найновіші пропозиції на запит "продаж квартира Київ". У списку об'єктів є форма, де відображається кількість об'єктів, що обробляються продаж квартир зараз.

Знайдено 2073 актуальних об'єктів. Якщо ви шукаєте придбати апартаменти Київ, слід ознайомитися з наступною інформацією:

Ціна продаж квартир Київ:

Характеристика Ціна
Мінімальна 31450 USD
Максимальна 4000000 USD
Середня 294700 USD

Площа квартир під продажу Київ:

 • Мінімальна: 20.4 м²
 • Максимальна: 550 м²
 • Середня: 107 м²

Агентство нерухомості T.H.E. Capital працює для вас, з метою знайти найкращі актуальні пропозиції по нерухомості. Звертайтесь до нас, і ми допоможемо придбати апартаменти безпечно та просто.

Детальніше Hide
Де знайти покупців?

Краще звернутися до нас, замовивши зворотній дзвінок. А ріелторам-початківцям буде корисна наступна відповідь:

 1. Реклама та маркетинг: Розробте ефективну рекламну кампанію, яка включає онлайн-присутність, соціальні мережі, рекламу на нерухомих порталах, пошукову оптимізацію, зовнішню рекламу та інші рекламні канали. Це допоможе привернути увагу потенційних покупців.

 2. Співпраця з ріелторами: Встановіть партнерські відносини з професійними ріелторськими агентствами, щоб вони допомагали вам знаходити зацікавлених клієнтів. Забезпечте їм достатню інформацію про доступні квартири, щоб вони могли запропонувати своїм клієнтам.

 3. Організація відкритих показів: Проводьте регулярні відкриті покази доступних квартир. Розміщуйте оголошення про них на вашому веб-сайті, у соціальних мережах та інших відповідних місцях. Це допоможе залучити зацікавлених покупців, які можуть особисто ознайомитись із пропонованим житлом.

 4. Мережева взаємодія: Приєднайтесь до професійних мереж та спільнот нерухомості у Києві. Беріть участь у заходах та подіях, де ви зможете зустрітися з іншими фахівцями у сфері нерухомості та потенційними покупцями.

 5. Цільова реклама: Використовуйте цільову рекламу на платформах, таких як Facebook та Google, щоб досягти більш вузької аудиторії та націлюватися на потенційних покупців з певними характеристиками, такими як розташування, вік, інтереси та інші параметри.

 6. Партнерство із забудовниками: Встановіть контакт із місцевими забудовниками та входьте в партнерство з ними для пропозиції квартир у нових проектах, що будуються або плануються.

 7. Сайт та онлайн-присутність: Створіть інформативний веб-сайт, де потенційні покупці зможуть ознайомитися з вашим портфоліо квартир. Переконайтеся, що ваш сайт оптимізовано для пошукових систем, щоб його легко знаходили потенційні клієнти.

 8. Реферальні програми: Впровадьте реферальні програми, пропонуючи заохочення або винагороди тим, хто наводить нових покупців. Щасливі клієнти рекомендуватимуть вас своїм знайомим та родичам.

Не пропусти нові об'єкти
Не пропусти нові відеоогляди найкращих об'єктів нерухомості в нашому Instagram
Перейти
Не пропусти нові об'єкти
Переходь у наш Telegram-канал що б не пропустити нові пропозиції з оренди нерухомості та отримати найкращі пропозиції першим!
Перейти